Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 009

    oskab siis keegi seda kiita/laita? asi on siis nagu ühes kastis, peal on raadio ka (raadio on lääne FM -ile ümber tehtud, et saab ilusti oma skai plussid jne kätte)

    Tänud

    #2
    Ise õnneks sellist omanud pole, aga pidavat ikka tublist kehvem olema Estonia 010 eelvõimust. Ise kasutan Estonia 009 komplektis olevaid kõlareid Estonia 25AC-311, Priboj ekvalaisetrit E024 ja Estonia eelvõimu UP010 ja olen üsnagi rahul tulemusega.

    EDIT:Vahepeal on aeg edasi läinud, ja selle UP010 olen üldse vahelt äravõtnud, kuna minu arvamuse kohaselt rikkus see heli täielikult ära, kui ekvalaiserit kasutada.

    Comment


      #3
      Olen seda 009-t kuulanud aga vaid 25AC-311 kxlaritega. Ei usu, et ta 010 seeria eelvximust kehvem on. Arvan, et kas samal pulgal vxi hoopis parem. Tema eripara on veel selles, et tämbrit saab reguleerida peale kxrg ja madalat otsa ka kesksagedusel (ei tea, kui vajalik see on, aga maitse asi). Oma kxrv on kuningas ja arvan, et asi on seda vaart, et minna kohale ja kuulata.

      Comment


        #4
        Üpris kobe pill. Väljanägemiselt mõnus retro. Aga töökindluse üle võiks küll nuriseda. Kui need 009 - d olid veel uued, siis sai mitmed garantiiajal tehasesse tagasi saadetud, sest käisid liiga tihti remondis. Kui see eksemplar nii kaua vastu pidanud on, siis kaks varianti - kas on seda hoolega remonditud või on sinna kogemata paremad jupid sisse sattunud. Vene juppide kvaliteet oli väga kõikuv.
        Harjutamine teeb harjutajaks.

        Comment


          #5
          see konkreetne mudel on mul endal ju kodus, töötab väga hästi, minu teada pole kati kordagi läinud, taga on tal "start - mas" kaheribalised vene kõllid, ja nendega teeb ta nagu VÄGA head heli....

          Comment


            #6
            kas siis keegi ei tea mitu oomi-vatti?

            Comment


              #7
              mul sama võim, aga pole lääne-FM-i
              mulle öeldi siin pommiaugus, et polegi võimalik panna :angry:

              vatte peaks olema "ne bolee` 30W" :P
              31,5 - 15000 Hz stereoga
              11kg
              oome peaks olema 8, sest kõllid on ju ka 8

              Comment


                #8
                Originally posted by fullrage@Dec 31 2004, 13:11
                mul sama võim, aga pole lääne-FM-i
                mulle öeldi siin pommiaugus, et polegi võimalik panna :angry:

                vatte peaks olema "ne bolee` 30W" :P
                31,5 - 15000 Hz stereoga
                11kg
                oome peaks olema 8, sest kõllid on ju ka 8
                Sellele pillile saab korraliku FM Stereo aretada. Ilmselt ei viitsitud jamada, sest pusimist on rohkem, kui mõne lahjema riista puhul.

                Vatte ja oome on just niipalju, kui võimul ja kõlaritel, sest raadios on ainult eelvõim ja originaalis olid komplektis aktiivkõlarid.
                Harjutamine teeb harjutajaks.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Padasonic@Jan 2 2005, 00:40
                  Sellele pillile saab korraliku FM Stereo aretada. Ilmselt ei viitsitud jamada, sest pusimist on rohkem, kui mõne lahjema riista puhul.

                  Vatte ja oome on just niipalju, kui võimul ja kõlaritel, sest raadios on ainult eelvõim ja originaalis olid komplektis aktiivkõlarid.


                  a palju see lisamine maksab?

                  Comment


                    #10
                    mille? võimu ja kõlarite? :lol:

                    tegelt selle lisamine on lihtsalt aeg ja vaev, siin foorumis ma olen lugenud et mingid poolid keritakse ümber vms. ehk siis häälestatakse asi lihtsalt ümber.

                    muidu ma võin küsida enda papa käest, ta meie omale tegi sellise triki omal ajal ära...

                    Comment


                      #11
                      Paarisaja krooniga saab hakkama. Oleneb tegijast - igaühel oma hind. Samuti sellest, kas mono või stereo. Ja kui stereo, siis kui vinget dekoodrit soovitakse. Kahjuks ei näe asukohta, muidu võiks privas edasi kaubelda. Karta on, et ma liiga kaugel ja meri ka veel vahel.
                      Harjutamine teeb harjutajaks.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Padasonic@Jan 3 2005, 03:12
                        Paarisaja krooniga saab hakkama. Oleneb tegijast - igaühel oma hind. Samuti sellest, kas mono või stereo. Ja kui stereo, siis kui vinget dekoodrit soovitakse. Kahjuks ei näe asukohta, muidu võiks privas edasi kaubelda. Karta on, et ma liiga kaugel ja meri ka veel vahel.
                        Aga Tartus ei tee mingi "firma" seda ära?
                        ise asun Põlvas.
                        Padasonic on Saaremaal?
                        võibolla suvel satun sinna saarte kanti.
                        ehk saab siis kaubale?

                        Comment

                        Working...
                        X