Teade

Collapse
No announcement yet.

Woox technology

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Woox technology

    Ma tahaks teada saada, missugune näeb välja kõlari wooxi sisu?
    eest on ta jah mingi plasttükk ja ümber on vahtkumm
    Kuidas woox on ehitatud?

    #2
    vooks .. on aktivkõlar ning mille ees on pasiivkõlar ..... vale foorum pole ?

    Comment


      #3
      woox on täiesti tavaline valjuhääldi nagu iga teinegi, erinevuseks on sisuliselt ainult häälemembraani kuju, sellest tulenevalt on tekitatav heli natuke teistsugune, isiklikult olen ühe kuulnud madalama võimsuse juures, ja heli onli päris kuulatav, suurema võimsuse juures ei oska öelda, kaldun arvama et tegu on reklaaminässakaga, ehk tehakse hästi ilus element, ja siis pannakse hi-fi tempel peale....võibolla ma eksin, parandage mind kah sellisel juhul

      Comment


        #4
        Sellest ka siin foorumis ennem juttu olnud.
        Ja see peaks olema passiiv radiaator.
        Tõnis

        Comment


          #5
          WOOX on passiivelement, mida kasutatakse kõlari häälestamiseks, enamasti siis, kui tavaline invertertoru ära ei mahu.
          Harilikust passiivelemendist (passive radiator) teeb WOOX´i Philipsi arvates sümmeetriline ehitus ja membraani eriti pikk käiguulatus.

          P.S. Mis seal salata - kirjapilt WOOX näeb ka väga uhke välja

          Comment


            #6
            http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?show...ssiiv+radiaator

            seal sellest juttu maa ja ilm.
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #7
              Sellest ka siin foorumis ennem juttu olnud.
              Ja see peaks olema passiiv radiaator.
              Tõnis

              Comment


                #8
                tjahh... mina nüüd küll kindel poleks et ta on passiiv element, kuna ma olen teda näinud kõlaritel, millel ta on nagu ainukeseks elemendiks mis küljes on... :huh: :unsure: :blink:

                Comment


                  #9
                  Küljes küll, aga seal kasti sees võib peittuda veel kõiksugu veidrusi.
                  Aga miks mitte, woox ju sisuliselt sama põhimõte nagu aktiiv element, mähis+ magnet + veel mõningad asjad ja ongi olemas üx väike valjukas.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    no passiivradiaatorit olen näinud kinnistel kastidel küllaga aga vaat lahtistel polnud enne Philipsi toodangut küll juhtund nägema :S
                    -

                    Comment


                      #11
                      äkki teeb philips neid kahte suguseid .. ühed elemendid teised p.r.
                      MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

                      Comment


                        #12
                        ja kusjuures mina olen näinud woox, ja woox 2

                        PS: sony peaks ka tootma neid, sest et ma olen ka sonydel neid näinud...

                        Comment


                          #13
                          Esimesed WOOX tüüpi kastid koosneseid bassikast mis sikutas seda nn WOOX-i - kõige ehedam pappmembraan oli ta. Ja siis kõrgsageduskõll.
                          MSN- taneltreima182@hotmail.com
                          telefon katki.

                          Comment


                            #14
                            Heh, WOOXida saab ju ka nii vist: ja kusjuures effekti annab küll:
                            tee bassikas, kahe elemendiga ühes kastis. Ja võim vea ainult ühe elemendi külge: st et yx element on võimendatud-ja teine taob sama moodi kaasa, mats? piaaegu samasuigune mis kahe võimendatud elemendiga. Ise proovisin, nägu venis pikax!!!
                            Erilahendused.
                            PS või mail.

                            Comment

                            Working...
                            X