Teade

Collapse
No announcement yet.

kes tahavad autovõimu tuppa panna, vaadake ennem s

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    See +12 ja -5 voldi liitmisel saadud paremat tulemust saab seletada ainult sellega et toiteploki -5 voldi ots andis otsad aga mingil põhjusel jäi toiteplokk tööle. Pärast aga enam ei läinud käima. -5 voldi toide on kuskil 0,3A - 0,5A. Sellise vooluga saab ainult Tda2003 kivil põhinevat võimu kasutada. Arvuti toiteplokki tuleb kõvasti muuta et sellest 14 - 16 Volti saada, kuid see on teostatav. Kuid mitte +12 ja -5 liitmisega.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    Comment


      #17
      Arvuti toiteplokki tuleb kõvasti muuta et sellest 14 - 16 Volti saada, kuid see on teostatav
      Tavaliselt tuleb lisada üks-kaks takistit ja 16V olemas. Mitu plokki nii ümber tehtud.

      Deus: Sillas küll, aga ikkagi kondekas? Ilma ju üsna mõttetu...matsu ajal on voolutarve võimul nii suur, et tirib akul (või toiteplokil) momendiks pinge madalaks...selleks suur kondekas ongi vajalik. Arvuti toiteplokis üldse päris väike konde lõpus, see midagi ei aita.

      Comment


        #18
        selle järgi võtsingi et kui pinge maha kakkus, siis oli palju, selle põhjal ma siin järeldusi teengi et need kaks juhet andsid parema tulemuse kui ainult 12V ja 0

        Läbipõlemise kohta ei oska öelda, praegu pole kodus aga kui väga vaja, siis ma võin üle ka mõõta, kas seal ikka on see -5V või tõesti asi nulliks muutunud ...

        Üldiselt niipalju kui kuulnud olen, siis arvuti toiteplokk ei tohi töötada ilma koormuseta ...
        -

        Comment


          #19
          Mõõtsin üle ja asi paigas, isegi koormuse all ... koormuseks siis vana kõvakas. on täitsa -5V ja +12V
          -

          Comment


            #20
            Originally posted by 233mmx@Nov 13 2004, 11:56
            see väljundvõimsus on muidugi vaieldav kuna millegagi mõõta ei olnud . kõrvaga mõõdetud :lol: . tean et paljudel tekib kohe kahtlus aga kindlalt võin öelda seda et sama kõlar teeb Eestonia lõppvõimuga (UM-010) palju palju paremat häält.

            kõlariks oli kolme ribaline kast . kasti mõõtmed K;L;S : 105x59x36cm .

            bassielemendiks autokõlar Star Sound 300W RMS 600W max. @4ohm.

            kes täpsemalt tahab bassika infot teada siis aga küsige .

            to altz: siin foorumis müüakse 2x300W TOA võimu 1000.- eeguga mis paras jõhker relv.

            a sa ehitasid oma võimule 800 aint toite . estonia lõppvõimu saaks ka mingi 400 eeguga kätte.
            Mina sain oma estonia 010 lõpu kätte 250 eeguga!!!!!!!

            Comment


              #21
              Originally posted by Botased@Dec 3 2004, 12:19
              Mina sain oma estonia 010 lõpu kätte 250 eeguga!!!!!!!
              Oli see nyyd väga vajalik kommentaar teemasse ?

              Comment

              Working...
              X