Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlar ja arvuti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlar ja arvuti

    Mul on selline plaan, et ehitax puidust kasti. 1 osa arvuti ja teineosa 3 või 2-heribaline kõlar koos võimuga, muidugi nende vahele tulex vahesein. 1 suur kast keskel vahesein 1. arvuti 2.võim ja kõlarid, võim tulex siis kõlarikasti sisse.
    Kas need kõlarid arvuti tööd segama ei hakka? magnetväljad? elekrtiväljad? :unsure:

    #2
    ... isiklikest kogemustest võin ytelda et s-70 arvut kõrval tekitas paraja portsu badsectoreid HDD-le.
    Tungivalt soovitan need kaks asja kyll eraldi hoida. JA mis siis järgmiseks kõlli kylge ehitaha... Mikrolaine ahi? :P

    Comment


      #3
      Ei mul oli selline mõte, et kui käin Võrgupidudel siis olex heli omastkäest võttaaga kui HDD- pehmandusega kuidagi kinnitada, et vibratsioon liiga suureks ei lähex.
      Muide arvuti ja külmik on küll kokku ehitatud kui lingi leian panen üles. arvuti ja külmikus olid karastusjoogid sihuke suht väike kast kuskil 50*50*50cm

      Comment


        #4
        ma võin pakkuda sellist väikest külmikut :P ....
        MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

        Comment


          #5
          Arvutit on ühendatud mitmete köögitehnikaga aga tegu suuresti siiski spetsiaalselt toodetud asjadega(niiskus, kuumus j.m.)
          Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

          Comment


            #6
            Originally posted by Ceed@Dec 5 2004, 17:41
            Võrgupidudel siis olex heli omastkäest võtta
            Kas mitte pole võrgupidudel igasugused valjukad keelatud; eriti just suurematel?

            Comment


              #7
              Soovitan veel el. pliidi juurde areta, äkki läheb võrgupeaol kõht tühjaks

              Comment


                #8
                kõllid pead ära ka varjestama, ega sis põrutused pole ainuke põhjus, miks bad sectorid tekivad
                -

                Comment


                  #9
                  No siis tuleb midagi muud välja mõelda, tegelt see olex olnud lihtsalt üks naljakas ettevõtmine tahan teha midagi täiesti teistsugust casemoddingu alal

                  Comment

                  Working...
                  X