Teade

Collapse
No announcement yet.

K : 2.1 süsteemi valjukad + visaton.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K : 2.1 süsteemi valjukad + visaton.

    milliseid elemente peaksin kasutama , kui tahan teha 2.1 süsteemi. aasta tagasi sain endale Trust 2.1 arvutikõllid , millel on stere väga hea , aga kõlarid väga halvad :P

    oleks vaja mingi v ä i k e süsteem kokku panna , mis mängiks suht normilt.

    võimul on juba endal filter sees ja ma pakuks , et see on kuskil 600 hz peal.




















    niisiis oleks plaan millalgi teha riiulikastid. vaatasin elemente erinevaid ja jõudsin vb otsusele isegi. mis te arvate , kas need valjukad sobiksid kokku koos filtriga. raha vähe , aga siiski peaks midagi valmis tegema.


    0,6'' polükarbonaadist kõrgsageduslik ümarvaljuhääldi DTW72
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...e=!240-1004


    6,5'' HiFi bassvaljuhääldi WS17E
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...5#!240-1055


    Sagedusjaotusfilter LW 2/80 8 oomi
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...4#!240-5524

    sobiksid asjad kokku ja äkki keegi oskaks öelda kui suur tuleks sellele inverterkast ja kas teeks ka head häält ?


    #2
    piesod hakkavad röökima kole valjult.. parem kasuta juba DTW72.. http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...e=!240-1004

    väike vaade võib-olla siia teemasse? http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=13007

    Comment


      #3
      tähendab sellest ja selles küll riiulikaste ei tee. kui vaataksid pigem seda või seda, siis võib juba asjast rääkima hakata.

      Comment


        #4
        Originally posted by Zen@Dec 7 2004, 18:33
        tähendab sellest ja selles küll riiulikaste ei tee. kui vaataksid pigem seda või seda, siis võib juba asjast rääkima hakata.
        aga kas nüüd nendest saaks asja ?

        Comment


          #5
          Ei.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Originally posted by dixo@Dec 7 2004, 19:29
            Ei.
            a miks siis ei saa asja ?
            äkki ütled siis oma variandi ?

            Comment


              #7
              Tegelikult see juba enamvähem ju, ei saa viriseda eiti aga filter lase ikka intz-l kopmunnida mis nende poe umbes suvaliste asjadega ikka teed
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                Kataloogi järgi peaks olema LW2/80 tehtud DTW 72 ja W170 valjukatele (arvan ,et W170 on 8oomine varjant). Ja kast 15L kinnine.
                Kui aga võtaksid HW2/70 NG siis see sobib W130S ja DT94 kokku. Kast oleks 18L ja inverter BR 19.24
                Tõnis

                Comment


                  #9
                  einoh , suvaliste või mitte , a ma vaatasin selle järgi et 3000hz on lõikesagedus -> peaks nagu sobima WS17E ja DTW72 kokku. ma ei tea, a ma proovin vist selle minu variandi ikka järgi , sest et 5" bassikas VÕIB tiba lahjaks jääda , a ma ei hakka katsetama :P

                  või kui teeks üleüldse sellise systeemi , et panen kokku DTW72 , WS20E ja LW 2/80 ?



                  p.s. mis tulemuse see annaks , kui ma paneks kasti sisse kaheribalise MDS filtri (crossoveri) ?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by jannozz50+Dec 8 2004, 17:26--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jannozz50 @ Dec 8 2004, 17:26)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-dixo@Dec 7 2004, 19:29
                    Ei.
                    a miks siis ei saa asja ?
                    äkki ütled siis oma variandi ? [/b][/quote]
                    Visaton PH8 variant kokki ei sobi, DTW72 on teine asi.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      okei , pieso variant on ära unustatud.

                      ma küll ei hakka midagi piesost ehitama , aga mis süsteemi võib piesodest kokku panna põhimõtteliselt ?

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by jannozz50@Dec 8 2004, 21:25
                        okei , pieso variant on ära unustatud.

                        ma küll ei hakka midagi piesost ehitama , aga mis süsteemi võib piesodest kokku panna põhimõtteliselt ?
                        Eks ikka ühe parajalt odava (nii heli kui konstruktsiooniga) kontsertkõlari.
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          selles mõttes et kumba teie eelistaksite näha riiulikõllides -> kas WS17E või WS20E ?
                          mis nende vahe on , peale suuruse ?

                          Comment


                            #14
                            defineeri oma arusaam riiulikõlarist, just gabariidi poolelt.
                            8" element natuke suur ei ole riiulikasti?

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Zen@Dec 9 2004, 19:21
                              defineeri oma arusaam riiulikõlarist, just gabariidi poolelt.
                              8" element natuke suur ei ole riiulikasti?
                              njah , selge. liiga suur.
                              pole viga.
                              teeb siis väiksema

                              aga palun rääkige seda , et kas ma võin panna MDS filtrid sinna kastidesse ?
                              (nii põhimõtteliselt)

                              Comment

                              Working...
                              X