Teade

Collapse
No announcement yet.

Aktiivfilter autosse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Üldiselt nii põhjaliku asja puhul ma pigem ostaks selle filtriploki eraldi kui hakkaks ise asja kokku keevitama - esiteks juba asja lihtsus, teiseks rahalist kokkuhoidu suurt ei tule ja kolmandaks, igas asi, mis teoorias näib lihtne ja kerge, muutub praktikas keeruliseks.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #17
      veel üks asi, mis selliste süsteemide juures arvestama peab.see ei puutu küll otseselt autosüsteemidele, aga...
      kui tavalises kolmeribalises valjukas on bassivaljukas umbes 30W, siis kõrgsageduse oma tavaliselt3W. see on kuidagi seotud inimkõrva tundlikusega ja kui sa püüad anda 45W kõrgeid toone,siis anna andeks,üks ullikene jälle maailmas juures.võimendid on sul vägevad, ja kui neid kuidagi inimlikumalt rakendada, saab niigi korraliku tulemuse.

      Comment


        #18
        kui tavalises kolmeribalises valjukas on bassivaljukas umbes 30W, siis kõrgsageduse oma tavaliselt3W
        Ehk teisiti sõnastades - teed süsteemi valmis ja avastad, et meeldiva soundi korral võimendi bassikanal töötab täisvõimsusel, keskmiste kanal ca veerandi võimsusega ning kõrged ca kümnendiku võimsusega. 135-st potensiaalsest vatist kanali kohta reaalselt kasutad mingit 60 vatti

        Ära pane pahaks, aga mina soovitaks Sul oma plaan algusest peale uuesti ja rahulikult läbi mõelda.

        Comment


          #19
          jah se on loogiline, et kõrgele ma ei kärata sisse kogu võimaliku võimsust( isegi mitte teistele elementidele) mis saadaval on, süsteem jääpki töötama kusagil 50% ressursi ülejäägiga!
          sest kui panna helisüsteemi vähem võimsamad võimendid, ja kui need töötavad niiöelda viimase piiri peal siis on ka moonutusi rohkem, sest autosüsteemis on teatavasti probleemid ka stabiilse voolu kätesaadavusega võimendile suur mure.


          Kuid ma ei sa endiselt aru miks osad vennad järepidevalt teemast mööda tambivad!
          Kui vend tahab ehitada siis jumalaeest las ta ehitab omale seda mida ta tahab
          ja alati ei pea kõik odav olema

          Comment


            #20
            Las tambivad natuke mööda, saadki targemaks.
            Kui üldse mingeid vastuseid ei oleks, on parem? h34r:

            Ahsoo, tuli meelde veel, et kui sa oma süsteemiga
            Easca SQ võistlustel vähegi madalamas klassifikatsioonis tahaksid võistelda, ei või kasutada ise ehitatud elektroonikat.

            Comment


              #21
              Originally posted by Aktivist@Dec 17 2004, 07:33
              Kuid ma ei sa endiselt aru miks osad vennad järepidevalt teemast mööda tambivad!
              Kui vend tahab ehitada siis jumalaeest las ta ehitab omale seda mida ta tahab
              ja alati ei pea kõik odav olema
              Vaata - on üks suur vasturääkivus (vähemalt minu jaoks). Ühelt poolt ambitsioonikas projekt (tegelikult täiesti asjalik muide) ja samas küsid, kuidas saada +/- 15V toidet autosse, enamgi veel, teema alguses probleem ka ainult 9 voldiga. Tikuvad vägisi tekkima teatud kahtlused soovide ja oskuste vastavusest

              Edu ehitamisel sellegi poolest

              Comment


                #22
                njah kahtlused võivad teil tekida!
                Tunnistan , et ei ole just elektroonika insener( tõesti ei kipu lambist välja mõtlema õiget ja toimivat toiteplokki}! kuid selgete skeemide lugemisega olen ennegi hakama saanud ja jootekolbi oskan endiselt käes hoida!

                ja sellel skeemil kus oli tämbrite plokk 9 v peal..... seda ei ole tõesti keeruline kohendada autvoolule vastavaks.
                kuid kahepolaarse voolu tekitamisega võin jänni jääda, kuigi seal oli mingi viide teatavale toiteplokile!

                Comment

                Working...
                X