Teade

Collapse
No announcement yet.

playstation 2 ja 5.1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    playstation 2 ja 5.1

    ok, selline probleem.

    ostsin omale 5.1 kõlarikomplekti trust 4000P. 5 kõlarit ja supakas. probleem aga nüüd selline, et kuidas ma ps2 või dvd mängija selle taha ühendan? nii ps2'l kui dvd mängijal on vaid kaks audio väljundit (left/right - punane/valge). kõlarikomplekti ressiiverisse on vaja aga toppida kokku kuus juhet (2x left, 2x right, center ja supakas). ei ole mul ps2'l ega ka ka dvd-mängijal sellist hulka väljundeid. seega saan momendil heli välja võluda korraga vaid kahest kõlarist. samas olen kindel, et ps2 taha on võimalik kodukino ühendada küll. tekib küsimus, kuidas?

    #2
    Juhul kui konsooli taga on DIGITAL OUT väljund, siis sealt saad ka ka ruumilise heli kätte.Vaja ainult resiiveriga ühendada (DIGITAL IN)-kindlasti vaja eraldi kaablit.

    Comment


      #3
      4000P -l on ju power lüliti kõrval 5.1/stereo lüliti. torkad juhtmed ps2 heliväljundisse, teine ots trusti front left&right pesadesse, vajutad stereo nuppu ja mängivad kõik kõlarid.
      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

      Comment


        #4
        mida sa ps2 heliväljundi all silmas pead? peale optilise väljundi ei tea ma ühtegi.

        Comment


          #5
          Originally posted by erko38@Dec 12 2004, 21:11
          4000P -l on ju power lüliti kõrval 5.1/stereo lüliti. torkad juhtmed ps2 heliväljundisse, teine ots trusti front left&right pesadesse, vajutad stereo nuppu ja mängivad kõik kõlarid.
          On vaja just ruumiheli effekti saavutada, mitte kõiki kõlareid stereos mängima panna.

          PS2 taga peaks olema optiline väljund, mille saab panna resiiverisse optilisse sisendisse. Mõnel üksikul kõlarikomplektil on ka vb optiline sisend olemas, kuid trusti omal vaevalt. Veel on ka võimalus ehitada mingi julla, mis võtab optilise signaali vastu ja teeb selle analoogiks, kuid see juba keerulisem teostada.

          Comment


            #6
            ühesõnaga poodi viin ma selle tagasi nagunii, kuna tegu on jamaga. tekib aga küsimus, kas asi võetakse tagasi ja raha tagastatakse kui tuua argumendiks see ,et müüja väitis mulle et asi istub ps2 taha nagu valatult ja kõik kõlarid kenasti töötavad? tegu muide onfoffi nimelise poega.

            Comment


              #7
              Praaktoode see pole - stereos töötab ilusti, kuid selle komplektiga ei saa ruumilist heli kätte. Saad panna kõik kõlarid PS2 taha stereot mängima.

              Tagastamisega on selline lugu, et 14 päeva jooksul ja enamasti tarbijakaitsega ähvardamisel saad oma raha tagasi.

              Comment


                #8
                on-offist anti mulle küll ostuga kaasa paber, kus kirjas, et "nende jaoks lõpeb tehing alles siis, kui klient on ostuga rahule jäänud". Kes seda aga teab, kas kunagi mõni klient on rahule jäänud ...
                (mina käisin neid piinamas ikka mitu korda :angry: )
                Head susserdamist !

                Comment


                  #9
                  Hetkel jääb arusaamatuks, kas sellel mudelil on siis DIGITAL OUT või pole....mingit 5 või 6 väljundit PS2 kindlalt pole.Juhul kui on siis juhe külge ja VOILA.....

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by atline@Dec 13 2004, 21:37
                    Hetkel jääb arusaamatuks, kas sellel mudelil on siis DIGITAL OUT või pole....mingit 5 või 6 väljundit PS2 kindlalt pole.Juhul kui on siis juhe külge ja VOILA.....
                    PS2'l on optiline väljund. Seda ei pista nendel kõlaritel kusagile.

                    Comment


                      #11
                      PS2+5.1 ressiiver optilise sisendiga+5.1kõlarid=5.1 surround. Lihtne ju iseenesest, aga ikka ei saa aru, miks peab sellel ps2-l, millest nagunii häält välja ei pressi, olema optiline väljund. Võiks ju olla ikka 3 stereo juhet ja voilaaa! ongi 5.1
                      PS küsimusele miks pole vaja vastata!!! Tean isegi.

                      Comment

                      Working...
                      X