Teade

Collapse
No announcement yet.

coax ja optical

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    coax ja optical

    niiviisi. oleks siis tarvis kahte juhet. optical-optical ja coax-coax. optical läheks ressiiverist ps2'te ja coax läheks ressiiverist dvd mängijasse. kas keegi oleks palun nii kena ja viitaks mind tevalo hinnakirjas olevatele täpselt sellistele juhtmetele, nagu mul on tarvis?

    suured tänud ette.

    #2
    Coax-coax kasuta tavalist 2xRCA otsikutega juhet. Paarkümmend krooni maksab

    Optiline peaks vist midagi sellist olema.

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...29#!500-429

    Comment


      #3
      ja mida ma selle 2xrca'ga peale hakkan kui mul on coax juhet vaja?

      Comment


        #4
        coax e. koaksiaal on digisignaal, mis liigub mööda ühte kaablit(kahesoonelist muidugi ) tavaliselt on selleks ühenduseks RCA pesa - vähemalt kõigil DVD-mängijatel, resiiveritel, isegi ühel TV'l olen seda märganud - RCA. Kuid kui sa tahad arvuti helikaardist tuleva digisignaali kinni püüda - sel juhul sobiks 3.5->RCA juhe...

        Comment


          #5
          to:raxz

          KOAKSIAAL kaabel ei ole sama,kui tavaline "kahe sooneline" madalsagedus audio kaabel.Need on kaks erinevat asja.Ühiseks võib lugeda RCA pistikut kaabli otsas.Koaksiaal kaabel maksab ka rohkem,kui paarkümmend krooni.
          Vana helitehnika remont Pärnus

          Comment


            #6
            Terv!

            Coaxial on põhimõtteliselt tv kaabel.
            Kõige odavamalt saad norm. kaabli kui võtad jupi head antennikaablit ja tinutad sinna head rca pistikud külge.
            Kui aga ei viitsi,siis osta valmis kaabel.Samal tasemel kaabel on "profi gold" ,maksab ~150eek-i. tehnikapoodides.
            NB!
            Coaxial on üldse(minu kõrvale)parim ühendus dvd ja receiveri ühendamiseks.Optiline jääb alla,millegipärast!
            http://www.album.ee/user/16860279

            Comment


              #7
              aga on keegi nii kena ja toob mulle tevalo hinnakirjast välja selle COAX kaabli, oma jõududega ma seda ei leidnud. optiline kaabel on nüüd olemas, aitäh.

              Comment


                #8
                Midagi sellist: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k...HQS-3471%2F1.5
                Tevalost justkui ei leidnud.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by raxz@Dec 13 2004, 21:23
                  coax e. koaksiaal on digisignaal, mis liigub mööda ühte kaablit(kahesoonelist muidugi ) tavaliselt on selleks ühenduseks RCA pesa - vähemalt kõigil DVD-mängijatel, resiiveritel, isegi ühel TV'l olen seda märganud - RCA. Kuid kui sa tahad arvuti helikaardist tuleva digisignaali kinni püüda - sel juhul sobiks 3.5->RCA juhe...
                  kas coxis mitte analoogsignaal ei liigu?
                  -

                  Comment


                    #10
                    kas coxis mitte analoogsignaal ei liigu?
                    Eip. Ikka digisignaal ja ühes soones. Mõned väidavad, et optiline sisend-väljund annavad "pehmema" heli. Ei oska kommenteerida.
                    Veel...coax on küll vastuvõtlikum häiretele, aga kallimad kaablid on nii hästi varjestatud, et see pole probleemiks. Ka pikemate kaablite puhul soovitatakse coaxi ennem, kui optilist, kuigi kvaliteedivahe on minimaalne.

                    Comment

                    Working...
                    X