Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarid toas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlarid toas

    tahaks panna autoraadio tuppa koos kõlaritega ning ei tea mida selleks vaja on, et tööle hakkaks, kas on mingit võimendit ka vaja...

    #2
    võimalik, et ei peagi, raadiol ju endalgi miskisugune võimendi sees, oleneb su kuulamisharjumistest, põhimõtteliselt saaks ilma...

    Comment


      #3
      Toiteplokk taha,kõllid taha ja mängibki.Aga toiteplokk vali veidi võimsam,muidu võib volume lisamisel plokk nõrgaks jääda.

      Comment


        #4
        Tööle hakkab kasvõi mõne arvuti toiteka pealt, aga erilist häält sealt küll kätte ei saaks. 12V pealt töötav asi tahab ikka tunduvalt suuremaid ampreid saada.

        Comment


          #5
          ma tahaks panna kaks clarion SRR6935 kõlarit, raadio on olemas, kas näiteks http://www.ordi.ee/pood/ps400cg.html...ymE3&mv_pc=115 toiteplokk sobiks

          Comment


            #6
            kui siin jube toiteplokkidest räägidakse, siis küsin ka ära
            ma lasen võimendi ise ehitada ja kõlarite pikaajaline võimsus on kokku 340watti
            et mitme watise võimu peaks tegema siis?
            Tänud

            Comment


              #7
              kõlaritel kokku siis 2x340w rms? või mõlema kõlari rms kokku on 340w ehk siis tüki puhul oleks 170w ?
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                Originally posted by renuu@Dec 29 2004, 22:50
                kui siin jube toiteplokkidest räägidakse, siis küsin ka ära
                ma lasen võimendi ise ehitada ja kõlarite pikaajaline võimsus on kokku 340watti
                et mitme watise võimu peaks tegema siis?
                Tänud
                kusagil 50W kanalile peaks piisama, rahuldab kuhjaga tavakuulajka vajadused.
                ise näiteks kuulan tämbrid nullis ja sel juhul harva ületab võimsus 4W, enamasti jääb alla ühe W.

                Comment


                  #9
                  ei ole sul mingit võimendit vaja ainult alaldit ja asi korras kui just sa selle raadio järele mingeid väga suuri kõlareid ei pane.

                  Comment


                    #10
                    need clarioni kõlarid on 250w tk.aga kuna ma olen kõva tümpsu kuulaja siis äkki oskate pakkuda mingeid pioneeri, kenwoodi või clarioni seast umbes üle 350w kõlareid ja mille hin ei ole üle 2000 tk. ja mis moodi subwoofri lisamine on ...kas siis on vaja võimu???

                    Comment


                      #11
                      see 400 w codegen toide pidavat suht õnnestunud olema, aga on ka kvaliteetsemaid tootjaid kui codegen, niiet mida kallim seda parem.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by mad@Dec 30 2004, 18:16
                        see 400 w codegen toide pidavat suht õnnestunud olema, aga on ka kvaliteetsemaid tootjaid kui codegen, niiet mida kallim seda parem.
                        sinu jutust jääb natuke vale mulje....Codegen on siiski praktiliselt kõige kehvem mis saada annab (see 400w pole erand)....kohane oleks ehk võrdlus King Audioga....st töötab, aga mitte eriti hästi ja pole kindel et väga kaua.... <_<

                        Comment

                        Working...
                        X