Teade

Collapse
No announcement yet.

Kenwood

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kenwood

    Kas tasuks osta kenwoodi ressiivrit? Paljud räägivad et on saast <_<
    Ise pole kenwoodiga kokku puutunud... Oskate plusse ja miinuseid välja tuua?

    Isend mis plaanisin osta on siis siin :
    http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/ressi...aata=KRFV4080DS
    Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

    #2
    Milleks teda vaja on kodukinoks/muusika kuulamiseks ?

    Comment


      #3
      muusika kuulamiseks, nagu võimendi mõtes noh...
      Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

      Comment


        #4
        Võrreldes stereovõimudega on ta jamam jah, aga filmide vaatamiseks peaks päris asjalik olema. Muidugi mine poodi, kuula ja siis otsusta kas on hea või mitte

        Comment


          #5
          njahh... aga kas nad lagunevad kiiresti või on vähe vastupidavamad?
          Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

          Comment


            #6
            Ei usu, et nad lagunevad. Eks nad ole odavad seepärast, et firma nimi maksab vähem ja heli on kehvem, kui kallitel pillidel jne. Mida kallim seda puhtam ja vähem moonutatud heli jne.

            Comment


              #7
              Kas siis ikkakist tasuks osta?
              Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

              Comment


                #8
                kenwoodi FM raadio osa on juba jama, lisaks väga keeruline on esialgu puldilt igasuguseid funktsioone leida ja vahetada.
                ei soovitaks ühesõnaga...

                Comment


                  #9
                  Kui sul ikkagi huvi on, siis mina sinu asemel läheks vaataks ja kuulaks seda aparaati poes. Siin võime ju kõik midagi soovitada, aga niipalju ,kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi. nii, et mine ja otsusta kas meeldib või ei

                  Comment


                    #10
                    Mina arvan et muusika kuulamiseks oleks ikka parem STEREOresiiver või stereovõim need märksa paremad muusika kuulamiseks kui neeed kodukino asjandused

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by MK@Dec 29 2004, 23:50
                      Mina arvan et muusika kuulamiseks oleks ikka parem STEREOresiiver või stereovõim need märksa paremad muusika kuulamiseks kui neeed kodukino asjandused
                      Just&#33;
                      eriti hea saak oleks mõni töökorras vanakooli stereovõimendi.

                      Comment


                        #12
                        Just sellestsamast Kenwoodist ma siin kusagil foorumis kirjutasin. Need vatid võib kohe ära unustada, nagu tavaliselt. Filmi vaatamisel polnud helil väga vigagi aga CD kuulamisel oli asi kole "sünteetiline" ja ainult tavalise stereona kõlbas kuulata. Võibolla ei leidnud manuaalist ja menüüdest kõiki vigureid üles, sest aega polnud ülearu palju aga peale tehaseseadete ei näinud võimalust asja oma kõrva järgi "väänata". Kui pikemalt pusida, siis ehk harjub selle menüüga ja võibolla isegi heliga. Endale ma sellist siiski ei tahaks. Selline siis minu põgus kogemus antud pilliga.
                        Harjutamine teeb harjutajaks.

                        Comment


                          #13
                          Aga mida siis soovitate? Sony, Philips või midagi sellist?
                          Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                          Comment


                            #14
                            lihtsam oleks öelda palju raha on, siis selle järgi veidi lihtsam soovitada...

                            Comment


                              #15
                              nu üle 4000.- ei tahaks nagu kulutada
                              Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                              Comment

                              Working...
                              X