Teade

Collapse
No announcement yet.

brig 001 andmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    brig 001 andmed

    mitu W jne. see Brig 001 on? Sooviks kõik võimalike andmeid selle kohta?
    Endal plaanis seda soetada ja saaks 400kr. See suht odavalt tegelikult aga enne tahaks andmeid ka saada ning nagu ma aru saan siis paljudel foorumi-tgelastel siin on selle võimuga tegemist olnud....

    #2
    Peka solema 2*50W, ja minuarust kiidetud võim küll, pidavat parem olema kui Estonaia, aga rohkem ei oska hetkel andmeid öelda, otsi googlest:kirjuat vene k. tähtedega!!

    Comment


      #3
      Proovisin siin praegu selle võimu andmeid otsida aga peale, skeemide ei leidnudki midagi. Iseenesest on se paremaid nõukogude võimendeid. Aga selle raha eest väga hea.
      ehh... andrjusa

      Comment


        #4
        4-16 oomi peaks olema
        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
        www.sansui.us/AU-9500.htm

        Comment


          #5
          2*50 W RMS ja 2*85W max power. 4 - 16 oomi, korralik asi. 400 eest võta ära kui on ilusti töökorras.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            Minu arust seal on neli väljundit 4*25 või siis 2*50W
            ehh... andrjusa

            Comment


              #7
              Minu arust seal on neli väljundit 4*25 või siis 2*50W
              -----------------------------------------------------
              Kui asi on kahe kanaliga ehk stereo siis on ikka 2*50W iseasi kas on tagakaanel 2 vxi 4 kxlari yhendamise vximalus.
              Tean et neid Brig 001 pidi paris mitu erinevat modifikatsiooni olema ja erinevate skeemidega. Praegu ei oska tapsemalt midagi veel ytelda, aga uurin tapsmad andmed valja.

              Comment


                #8
                Minu mäletamist mööda on Brig ikka 2 kanaliga võimendi.Kõlareid sai vist 2 paari taha lülitada.Sees on aga ikka 2 kanalit.
                Vana helitehnika remont Pärnus

                Comment


                  #9
                  Minu mäletamist mööda on Brig ikka 2 kanaliga võimendi.Kõlareid sai vist 2 paari taha lülitada.Sees on aga ikka 2 kanalit.
                  http://www.zone.ee/islander/brig-001_files/

                  tehniline pass


                  Nominaalne võimsus 2x50W, maksimaalne 2x80W

                  Intz: 4-16 oomi ???
                  minu teada kannatab kuni 40 oomi.

                  On ainult 2 kanalit.

                  võimalik on küll järgi panna 2 paari kõlareid, kuid erinevalt estoniast neid korraga kärama panna ei saa (estonial vajutasid lihtsalt mõlemad klahvid korraga alla, kuid brigil on keeratav nupp: kõrvaklapid/off/1. paar kõlareid/2. paar kõlareid)

                  http://ussrhi-fi.ru/brigvsodissey.htm

                  esimesel pildil kõige vasakpoolsem nupp

                  andmed on ka enamuses sealsamas kirjas, aastate lõikes veidi maksimumvõimsus erineb (80-85 w)

                  Kogemused: jõle rahul.
                  400 krooniga kätte saad, on asi tegelikult kahtlane.
                  müüja loll või asi katki.

                  vene foorumites müüakse asja juba kuni 100 dollariga.
                  esimene leid: http://molotok.ru/catalog/list_lots.php?item=171

                  Comment


                    #10
                    Venemaal on ta eriti hinnas. Olen tihe vene foorumite kylastaja ja seal on valja kujunenud isegi oma Brig'i fannid. Lemmik teemaks neil ylesputitamine (lyytide vahetus la'a'ne omade vastu ja signaaljuhtmestiku vahetus ja ekraanimine) ymberehitamine (OP'ide ja transide vahetus) ja viimasel ajal kohtan tihti materjali selle kohta, et arvutist antakse signaal otse lxppvximule (jaetakse ainult volume nupp alles), et valtida lisamoonutusi, mis tekivad ellvximendis (praktiliselt kxik vene eelvximendid pidid asja a'ra rikkuma) j.n.e

                    Comment


                      #11
                      Mnjaa, Brigist ümber ehitada selline võim kus ainult On/Off ja Volume peal - sellest peaks küll väga lahe asi olema. Brigi näitajad on tõesti ikka päris head, nii et sellega saab igast trikke teha.
                      See 400 on tõesti odav, nii et ostmisel kindlasti nõuda kuulamist. Ise olen kohanud sama isendit 1000 ga, siis oli ta loomulikult täiesti korras. Välimus oli norm ja puha.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        Venemaal on ta eriti hinnas. Olen tihe vene foorumite kylastaja ja seal on valja kujunenud isegi oma Brig'i fannid. Lemmik teemaks neil ylesputitamine (lyytide vahetus la'a'ne omade vastu ja signaaljuhtmestiku vahetus ja ekraanimine) ymberehitamine (OP'ide ja transide vahetus) ja viimasel ajal kohtan tihti materjali selle kohta, et arvutist antakse signaal otse lxppvximule (jaetakse ainult volume nupp alles), et valtida lisamoonutusi, mis tekivad ellvximendis (praktiliselt kxik vene eelvximendid pidid asja a'ra rikkuma) j.n.e
                        oled leidnud ka konkreetseid (arvestatavaid) materjale selle kohta ???

                        ise olen ainult viiteid ja lühikirjeldusi leidnud.
                        Omal sama plaan.
                        arvutis korralik helikaart olemas, siis eelvõim mõttetu, ning eku jubinad tõepoolest moondavad vaidi heli.

                        telekast/tuunerist tuleva heli võimendaks estonia eelvõimuga.

                        Comment


                          #13
                          www.ussrhi-fi.ru - on yks koht ja seal foorumis arutatakse seda asja paris palju. Olen sattunud isegi Brig'i
                          fanniklubi lehele (seal oli kogu inf ymberehitamise kohta)aga praegu seda aadressi ei oska anda peaks pisut otsima.

                          Comment


                            #14
                            ma saan selle võimu sõbra käest....sellepärast saangi nii odavalt. võim ise täitsa korras

                            Comment


                              #15
                              Paar Brig-i varianti leiab saidilt
                              http://www.edua.org.ua/cx/ ,
                              kui kedagi huvitab.
                              ehh... andrjusa

                              Comment

                              Working...
                              X