Teade

Collapse
No announcement yet.

10 gd 34

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    10 gd 34

    Kas kellelgi on andmeid selle valjuka kohta s30 bassielement (Fs, Qms, Vas, Xmax, Sd, Qes, Re, Le, Z, Pe.
    leidsin foorumist isegi lehe, kus kõik olemas, aga ka kõige parema tahtmise ja vene keele mitmekordse installimisega ei näe ma rohkem kui "Íàçíà÷åíèå - ïðèìåíåíèå â çàêðûòûõ", äkki keegi viitsib aidata.
    http://www.peps.ku.ru/audio/25gdn-1-4.htm


    plaan nimelt teha arvutile aktiivkõlarid. subwoofer 10gd34-ga + 2 sattelliit kõlarit arvatavasti mingist horn tüüpi valjukatest.
    kas kellelgi on arusaadav, mis süsteemiga ma need tööle võiks panna. Kas teha lihtsalt stereo võim ja panna sattelliidid sealt tööle, kuid kuidas panna tööle subwoofer, kanaleid kokku panna ei saa, sest siis kaob stereo ära.

    andke head nõu. 10gd34 parameetreid oleks aga kohe hädasti tarvis

    #2
    Kui kasutad IE-d, siis View->Encoding ja valid Cyrillic, kõik ilusti olemas.
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      tee sub 25gd1-4'st ja sellele inverter kast ymber
      mul on 2 sellist(laua all) ja heli on nende kohta väga palju
      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
      DeeJay Catass

      Comment


        #4
        noojah, sain siis asja vene keeles kätte, aga ega see vene keel mul ikka nii tugev pole, kui arvasin, äkki keegi on nii tore mees ja loeb mulle välja Qms, Qes, Vas, Sd.

        Fs peaks olema 80, Re: 4.

        Comment


          #5
          ei saand nocatsi jutust häsi aru aga jah....
          Meisterda sinna woofri kasti mingi võimu hakatis sisse.Primal juhul ka aktiivfiltrid.Poestsaadavate hiina arvutikõllidega kaasas olev voofer(mingi 300w)jääb kindlasti alla s-30le.
          Oleks ainult s-30 tundlikkus tiba parem.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            mul olemas 35w monovõim. 10gd34 on mul pärit mingite melodia kõlarite seest(piklikud). Nüüd tahaks proovida teha midagi inverteriga. Kuid bassbox pro ei viitsi arvutada, kui mul ei ole Qms, Qes ja Vas

            Comment


              #7
              mis mu jutus siis nii arusaamatut oli? ;D ma lihtsalt soovitasin teist s30 woofrit, mis annab nac paremini seda bassi ja laksu...
              Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
              DeeJay Catass

              Comment


                #8
                Kas tõesti ei leidu inimest, kellel oleks andmeid s30 kohta?

                Comment


                  #9
                  minu teada pole 10gd..ja 25gd..muud vahet kui lihtsalt üks on uuema tähistusega.Muidu sama.(minu arust)
                  Kuule ära hakkagi arvutama.Tee vähe lollikindlamalt.Võta mõõdud s-30 kastist.Faasika saad ise timmida parajaks.
                  Mis muusikat ise kuulad??
                  Muusika stiili järgi nihutad paika.
                  S-30 oli vist mingi 8liitrine kast.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    Tuumik, 10GD34 on umbes 1/3 võrra väiksem juba kui 25GDN-3-4. Heli on kah magedam. ga noh vaikselt tympsub kyll
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Sa mõtled estonia 8" vä?Sama mis rrr s-50bassikas.
                      Ma mõtlen ikka seda s-30 woofrit.See mis oli seal meloodia kinnistes kastides on peale kirjutatud 6w.Samad valjukad on vanematel s-30 kastides(10gd34)uuemates s-30 on ka sama valjukas, aga tähistus on 25gd...
                      Sõbral on suht uued s-30-vahetas bassikad(8oomi)teisete vastu välja(10gd34 4oomi).Kuda ta filtritega kokku võiks sobida.Pole eriti kuuland, aga eriti kõrvadele ka ei käind, et nagu midagi valesti oleks olnd.
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        Ei. 25GDN-3-4 on tavaline s-30 bassiwoofer. Väga head häält teeb enda kohta. 10GD34 on sama läbimõõduga aga natuke nõrgem ja väiksem. Kasutati jah vanades kinnistes melodija kastides. Need 25GDN-3-4 võib leida ntx sellisest kastidest nagu 15AC-220.
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          Mul vaja teha vähe teistsuguse kujuga kast + sisse vaja igasugu nänni toppida. äkki keegi siiski aitaks:Qms, Qes, Vas,Sd

                          Tahaks bassbox proga ka tutvust teha

                          Comment


                            #14
                            krt.Oma arust teadsin hästi mis "kolmekümnestel" sees on, aga tuleb välja, et asi ikka segane :P
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment


                              #15
                              Kolmekümneseid on palju tüüpe.
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X