Teade

Collapse
No announcement yet.

helifilter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    tänud abi eest

    Comment


      #17
      vaatasin seal vene lehel et cutoff siis 100Hz aga tahaks teada kudas 50Hz peale saaks ja ka seda mis see r1 pote seal ka teeb (mis ülesanne)

      Comment


        #18
        R1 on signaali piiraja.sisendsignaal peab olema paras, et moonutama ei hakaks.
        sagedust ei maksa liiga alla viia,muidu tuleb sealt hoopiski arusaamatu müdin.aga kui tõesti seda soovid, siis pöördu martinj poole.tema suudab sulle arvutada et missuguseid kondensaatoreid ja takisteid kasutada.

        Comment


          #19
          Ehitasin selle MasterKit aktiivfiltri valmis aga ei ole tulemusega päris rahul - väljundisse jõuab väga nõrk signaal, kuigi filter paistab toimivat. Skeem ise on järgmine:



          Kust võiks alustada vea otsimist? Mida mõõta, millistest punktidest? Mul pole kahjuks varem opvõimenditega kogemusi olnud ehk oskab keegi aidata. Muidu asi on mul laotud maketi peale, seega annab alati ümber midagi laduda kui vaja.

          Comment


            #20
            Pole siis tõesti kedagi, kes opvõimu koha pealt natuke aitaks? Praegu siis probleem endiselt see, et filter lõikab keskm. ja kõrged maha küll kuid kogu selle kupatuse võimendus jääb nõrgaks. Oleks rahul kui võimendustegur oleks kasvõi ligilähedane 1-ga.

            Comment


              #21
              toide ikka sai külge pandud?
              ära pahanda, see ei ole normiseks, mul endal pooled asad algul ei tööta, sest juhe ple seinas...
              Erilahendused.
              PS või mail.

              Comment


                #22
                Toide sai järgi küll jah, 12V DC. Kui toide välja võtta, siis kaob väljundist signaal hoopiski. Kas ma saan õigesti aru, et üks kanalitest, A või B siis, tegeleb Fourie teisendustega ja teine võimendab siis filtreeritud signaali jälle üles?

                Comment


                  #23
                  Nagu sama mure tekkis ka minul et ei tööta nagu see skeem või on opakas läbi.
                  Keegi targem võiks öelda kas see skeem on õige mis seal masterkitis on, sest enda arust paistab küll kõi korras olevat. Mul mureks see et et ta ei lõika ära ka sagedust, kõik peab põhja keerama enne kui mingi arusaamatu mürin tekib aga see ka pigem thd müra .
                  Palun siis kellelgi targemal see üleval olev skeem üle kontrollida!

                  Comment


                    #24
                    noores tehnikus myygil filter mis tahab 12v toidet ja seal 3 erinevat lõike sagedus võimalus

                    Comment

                    Working...
                    X