Kui see on Sinu esimene külastus, siis tutvu
palun korduma kippuvate küsimustega klikates selleks ülal asetseval lingil. Enne uue postituse lisamist pead Sa registreeruma.
Postituste lugemiseks vali meelepärane foorum allpool olevast nimekirjast.
majaki on kergem tuunida,vähemalt elektroonika osa.mooduleid saab kergesti kätte ja on ruumi ka sees askeldada.
eelvõimendi sai tehtud selsamal K157UL1 peal(ajad olid rasked ja valikuvõimalus puudus).lappa vanad raadio ajakirjad(86-89a.)läbi, sel ajal oli see populaarne teema.paljud katsetasid.
Ajakiri raadio 1983 nr. 8 lk.36 mahamängimine+ pikk jutt
Ajakiri raadio 1983 nr.9 lk. 38 salvastus 2. osa+ pikk jutt
Ajakiri raadio 1983 nr.12 lk43 toiteplokk +pikk jutt.
TEGIN SEDA KAHES VARIANDIS KIIRUSEGA 19,5 ja kassetika seal on korrektsioonid ja jutt mõlema variandi kohta. kui otsustad sealse eelvõimu kasuks saada priva peale teade, peaks vist isegi trükiplaate veel olema tegime neid väikeseeriana.
Selle maki vaimne isa on üks SELIGER´`i nimeline mees selle kohta ilmus eraldi raamat kunagi, hiljem avaldati ajakirjas ja on veidi muudetud ja paremaks.
Originally posted by martinj@Jan 29 2005, 20:35 Mis tal siis viga ?
Rihm ja pead vahetatud.
Vähe liikuvaid detaile..220V mootor...Raske hooratas..
Jah, ma tean, et Vilma oma pidi parem olema...
Ei meeldi mulle see kolksuv elektromagnetitega reziimide lülitus. Kerimise alustamine ja lõpetamine järsk. Kirvetöö :angry:
Ei midagi isiklikku, aga parim vene kassetika mehhaanika, millega kokku olen puutunud on Vilmal. Ja ruumi on Vilma sees rohkem kui Majakis.
Samas, kui Vilmal emb-kumb mootoritest peaks kustuma või tahhoandur katkestusse minema, on muret kui palju.
Korralik mehaanika peaks olema tegelikult kahe toonvõlliga (suletud lindiaasaga) ja kolme helipeaga. Sellest oleks mõtet juba midagi aretada. Paraku selline mehhaanika on tavaliselt koos samaväärse elektroonikaga
P.S. Kaevasin 1983 aasta Raadiod välja - Humax`i pakutud taasesitusvõim on tõesti hea. Selliseid omal ajal nii mõnedki tehtud Äratundmisrõõm igatahes suur
Originally posted by sebastian@Jan 28 2005, 18:40 Jauza 220 puhul oli küll kasutusel DNL. Seda pilli sai üsna põhjalikult "moditud" .
vähemalt sellel jauza 221-l, mis minul hulk aastaid oli, kasutati dolby b laadset[1] kahepoolset (heli töödeldi nii salvestamisel kui mahamängimisel) müratasandussüsteemi. mälu järgi oli jauza 220 suhteliselt sarnase sisuga.
radiotehnikal oli kasutusel dnl. üleüldse oli see radiotehnika võrreldes jauza, majaki ja vilmaga kõige saastama heliga. konstruktsioon oli ka nigel.
[1] dolby oli teatavasti patentidega kaetud. mitte, et venelased oleks kunagi patentidest hoolinud, aga arvatavasti nad lihtsalt ei osanud dolbyt täpselt kopeerida.
Originally posted by humax@Jan 28 2005, 18:57 ...no kurat hea et see jama isegi meelest läinud oli ikka porno küll mida isemõtlejad leiutasid...
taust oli pisut teine... siis, kui eestimaal liikus päris palju lääne päritolu kassette, oli suurem osa venemaast ukraina ja kurat teab veel kelle linditoodangu peal, mis nõudis tõesti radikaalseid meetmeid müra tasandamiseks.
Comment