Teade

Collapse
No announcement yet.

Online heli poed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Online heli poed

    Kirjutaksite üles kõik veebilehed kust saab audiotooteid osta.

    #2
    ise ei viitsi otsida?

    www.
    raituning.ee
    protuning.ee
    omitron.ee

    neid on väga palju, üks parem/halvem kui teine. vaata vahest otsingu poole tõesti. <_<

    Comment


      #3
      Originally posted by ressu@Feb 4 2005, 04:20
      Kirjutaksite üles kõik veebilehed kust saab audiotooteid osta.
      tegel tore oleks kui sa kirjutaksid konkreetse(d) mida sul vaja oleks teada

      Comment


        #4
        mul oleks vaja kontserttehnikat ühte kohta ja siis nö Intercom teemat teise kohta et saaks mitme korruse peale asja vedada laiali, muusikat taasesitada, vahel mikrisse kisada ja selline teema.
        -

        Comment


          #5
          Originally posted by Deus@Feb 5 2005, 11:56
          mul oleks vaja kontserttehnikat ühte kohta ja siis nö Intercom teemat teise kohta et saaks mitme korruse peale asja vedada laiali, muusikat taasesitada, vahel mikrisse kisada ja selline teema.
          Kui nyyd õieti aru sain, siis abiks leht Koolitehnika.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            on vaja poodi kus on müüa nt Kõlareid ja sub woofreid odaavalt,ilma kastita ja muid tooteid,nagu võimendid jne.nagu akustika helipood

            Comment


              #7
              Neist olen mina kontserttehnikat ostnud:



              Comment


                #8
                Originally posted by Deus@Feb 5 2005, 13:56
                mul oleks vaja kontserttehnikat ühte kohta ja siis nö Intercom teemat teise kohta et saaks mitme korruse peale asja vedada laiali, muusikat taasesitada, vahel mikrisse kisada ja selline teema.
                ja kuidas see teemaga haakub?

                Comment


                  #9
                  need küll odavad pole.

                  Comment


                    #10
                    mis on siis sinu jaoks odav?

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by ressu@Feb 6 2005, 00:22
                      need küll odavad pole.
                      Siis oled väga valesti aru saanud - kontserttehnika ei olegi odav ja näiteks behringeri tooted on nagu oma hindadega peaaegu kõige odavamad, mida üldse saada võib, kohati teistega võrreldes poolmuidu...
                      btw, behringer laseb varsti välja raadiomikri... mul juba isu tekkimas.

                      Comment


                        #12
                        MIS?ma ei taha kontserdi tehnikat.Niisama tuppa odavad lehte nagu akustika jne.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by ressu@Feb 6 2005, 07:00
                          MIS?ma ei taha kontserdi tehnikat.Niisama tuppa odavad lehte nagu akustika jne.
                          Selle koha pealt et tuppa ? siis akustika küll minu arust ei müü odavat kaupa, kunagi müüs sellise firma tooteid nagu ARCAM mis küll mitte odav pole.

                          Kui tuppa siis on djstore kõige odavam minu arust.

                          Comment


                            #14
                            http://www.soundshop.ee

                            ka siit võid leida

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by saajatz+Feb 5 2005, 22:18--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ Feb 5 2005, 22:18)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Deus@Feb 5 2005, 13:56
                              mul oleks vaja kontserttehnikat ühte kohta ja siis nö Intercom teemat teise kohta et saaks mitme korruse peale asja vedada laiali, muusikat taasesitada, vahel mikrisse kisada ja selline teema.
                              ja kuidas see teemaga haakub? [/b][/quote]
                              MK küsis täpsustust, ma siis andsin ja teem aalgataja teadis ka kohe kuidas nö paremini küsida.

                              Saajatz, sa ära loobi oma ühesõnalisi küsimusi igale poole, vaikselt hakkab pinda juba käima, kui kirjutad, siis ikka veidi pikemat kui: Mis see siia puutub ja kui odav on odav?
                              Sinu küsimused võib samamoodi teemavälisteks lugeda. Ära nüüd solvu seepärast, lihtsalt väike tähelepanek minu poolt. B-)
                              -

                              Comment

                              Working...
                              X