Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Kas tartus oleks võimalik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Kas tartus oleks võimalik

    Tere
    Siis selline küsimus, et kas tartus oleks võiamalik kuulata talinna raadiojaamasid kuulata?
    See mees kes mulle raadio müüs rääkis mulle midagi horisontaalsest
    polarisatsioonist ja vertikaal polarisatsioonist ja ta oli raadioid kuni Jyvaskülani saanud ja seda kesk Eestist.
    Ehk on mul siis kah kuidag mingid raadiojaamad kuskilt kätte saada?

    #2
    Tänapäeval suht raskevõitu, kuna kohalik raadioeeter sellel sagedusel igasugust sodi täis.Ja paraku just mõne huvitavama kauge saatkaga lähestikusel/peegelsagedusel töötab kohalik jaam. Muidi ei saa aru aga vägeva antenni ja lisavõimendiga küll. Vene ajal oli nati parem Soome jaamu kuulata, siis kohalikest segasid vaid teleka 4 ja 5 kanal ning needki olid (vähemalt KohtlaNõmme R5 oma) väga nõrgad.

    Martin@omal ajal kuulanud Soome jaamasid ja veel üsna hiljuti Idavirumaal Koeru mastist Uunot ja Elmarit. Antenn veel püsti ja Elmari kuulajaskond kasutab seda vist siiani

    Edit: Kui on ülilevi, saab kuulda suvalisi Prantsuse-Saksa saatjaid, hiljuti vahitud kodus puhast värvilist Leedu telepilti.
    Aga tänapäeval ei tasu raadio kaugvastuvõtt seda vaeva (välja arvatud muidugi,kui on mingi haruldane/eriline raadiojaam) , sest muusikavalik jaamades sama ja kvaliteetjutusaateid väga vähestel kanalitel.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Annab ju ka internetist kuulata. Helikvaliteet pole küll see, mis ta peaks olema, aga täitsa kuulatav

      Comment


        #4
        Selge, ei hakka siis jamama.
        Atähh vastuste eest.
        Ja see interneti kaudu raadio kuulamine mulle ei istu pole nii hea ühendus,heli on väga jama ja mul arvuti võimust liiga kaugel. Kui saan ühe võimu veel siis vaatan ehk kuulan kah kui saan.

        Comment

        Working...
        X