Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarite tuvastammine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarite tuvastammine

    Vajaksin natuke abi(algaja alles)
    Kas keegi oskab õelda mis kõlarid need on Pilt ja mis on umbes nende hind.
    Oleksin tänulik!

    #2
    majak`i kõlarid
    hind-noo 300eek..kui ikka kenad on nii välimuse ja häälepoolest B-)

    Terv:raika
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      jaa need on tõesti hea kõlaga elemendid , ise oman kahte sellist

      Comment


        #4
        300.-?? :blink: koos kastiga või ilma?? ma sain 75.- :P. 2tk tipp-topp korras

        Comment


          #5
          Originally posted by zebra1@Feb 9 2005, 18:03
          300.-?? :blink: koos kastiga või ilma?? ma sain 75.- :P. 2tk tipp-topp korras
          noo krt üks on turuhind teine mis käest kätte on..ma võin nad tasuta ka saada vanaemakäest..see ei tähenda et kõik saavad :lol: <_<
          mida sa lohh vahid

          Comment


            #6
            Originally posted by rainx666+Feb 9 2005, 18:07--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (rainx666 &#064; Feb 9 2005, 18:07)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-zebra1@Feb 9 2005, 18:03
            300.-??  :blink:  koos kastiga või ilma??  ma sain 75.- :P. 2tk tipp-topp korras
            noo krt üks on turuhind teine mis käest kätte on..ma võin nad tasuta ka saada vanaemakäest..see ei tähenda et kõik saavad :lol: <_< [/b][/quote]
            Ma sain kaa tasuta need&#33;&#33;&#33;:lol: Tädi käest koos majak 233ga aga muigu on ikke 300 kanti väärt need asjad kyll

            Comment


              #7
              Mis sagedusvahemikku nad esitada suudavad? Mitu tolli?
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                asjad 8 tolli : suudavad esitada 63-20000hz iseenesest jah.hea soundiga asjad.. B-)
                mida sa lohh vahid

                Comment


                  #9
                  Originally posted by rainx666@Feb 9 2005, 18:34
                  asjad 8 tolli : suudavad esitada 63-20000hz iseenesest jah.hea soundiga asjad.. B-)
                  Minul on tsipa erinevad elemendid vict sest minu omade sagedus on 100-16000hz aga minuarust väga õnnestunud vene kõlarid

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Botased+Feb 10 2005, 20:50--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Botased @ Feb 10 2005, 20:50)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-rainx666@Feb 9 2005, 18:34
                    asjad 8 tolli : suudavad esitada 63-20000hz iseenesest jah.hea soundiga asjad.. B-)
                    Minul on tsipa erinevad elemendid vict sest minu omade sagedus on 100-16000hz aga minuarust väga õnnestunud vene kõlarid [/b][/quote]
                    On olemas 2 tüüpi samasuguseid elemente, ühel plekist korv, teisel alumiiniumist valatud- neil peaks olema vaid tundlikkuse vahe. Minul siin andmeleht annab mõlemale 63-20000hz(-3db?) tehase andmete järgi. See,et alumine ots on 100hz on puhas kasti eripära, ülemise otsa kohta ei oska öelda.

                    Comment


                      #11
                      Mind ennast pani ka imestama nende kõllide mõnus bass ja selline pehme heli, omasin kahte kinnist kasti. Sõbral vedeleb garages üks kast kus 4 sellist asjandust sees ja kandiline inverter keskel, mingid kultuurimajades vanasti kasutatavad kastid vist? Olen isegi ühe sellise ära paiganud (mähis oli oli liimist lahti tulnud) kuna kokkupanek õnnestus ja heli tuli nii nagu teisest kõllist, siis lugesin paikamise 100% õnnestunuks. 300 on selline mõnus ja hea keskpärane hind neile.

                      neet pisemad jublakad on uuema põlvkonna S30 midbassid, endal vedeleb ka üks diivani all (teise põletas estonia võim maha) ja vanema põlvkonna omasid enda garages vist kolm koguni
                      -

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by erx+Feb 10 2005, 20:08--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (erx @ Feb 10 2005, 20:08)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                        Originally posted by Botased@Feb 10 2005, 20:50
                        <!--QuoteBegin-rainx666
                        @Feb 9 2005, 18:34
                        asjad 8 tolli : suudavad esitada 63-20000hz  iseenesest jah.hea soundiga asjad.. B-)

                        Minul on tsipa erinevad elemendid vict sest minu omade sagedus on 100-16000hz aga minuarust väga õnnestunud vene kõlarid
                        On olemas 2 tüüpi samasuguseid elemente, ühel plekist korv, teisel alumiiniumist valatud- neil peaks olema vaid tundlikkuse vahe. Minul siin andmeleht annab mõlemale 63-20000hz(-3db?) tehase andmete järgi. See,et alumine ots on 100hz on puhas kasti eripära, ülemise otsa kohta ei oska öelda. [/b][/quote]
                        Minu omadel olid alumiiniumist korvid:P

                        Comment

                        Working...
                        X