Teade

Collapse
No announcement yet.

Lõputransside vahetus Tevalos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lõputransside vahetus Tevalos

    Kas keegi tiab palju tevalos löputranside vahetus maksma vöiks minna kui transid toon ise? (rrr y 101)

    #2
    Kuidas on kindlaks tehtud, et lõpud läbi ja AINULT lõpud? Kogemus näitab (kui on tõesti lõpu transistoritega tegu), et võimendi korda saamisega võib tööd seal hulga rohkem olla, kui paljas transistorite vahetus.
    Soovitan siit foorumist keegi leida, saad odavamalt hakkama.

    Comment


      #3
      Originally posted by Rom@Feb 9 2005, 19:55

      Soovitan siit foorumist keegi leida, saad odavamalt hakkama.
      ma küll nii ei arvaks..kui endal siin estoniaga probla oli ja uurisin rahvalt paljuga kegi teeb tekkis küll sellinne tunne et enne viska s*** nurka enne lase parandada või õpi ise selgeks h34r: :P
      mida sa lohh vahid

      Comment


        #4
        <_< Noh ja siiani seisab nurgas? Hinna saab öelda alles päärast parandust, jupid sisse arvestades+ oma töötund.
        Teinekord enam ei piina, õpid asju hoidma
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #5
          Originally posted by rainx666+Feb 9 2005, 20:34--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (rainx666 @ Feb 9 2005, 20:34)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Rom@Feb 9 2005, 19:55

          Soovitan siit foorumist keegi leida, saad odavamalt hakkama.
          ma küll nii ei arvaks..kui endal siin estoniaga probla oli ja uurisin rahvalt paljuga kegi teeb tekkis küll sellinne tunne et enne viska s*** nurka enne lase parandada või õpi ise selgeks h34r: :P [/b][/quote]
          Jamada asjagaja ja veel peale ka maksta tõesti ei tahaks. Aga kui nurgas seistes see pill rahuldab sinu vajadusi siis las seisab edasi ja ootab aega millal ise asja selgemaks saad. Kui sa võrdleksid ametlikus teeninduses paranduse hinda siinse foorumi mõne meistri hinnaga, siis räägiksid sa pisut teist juttu.

          Comment


            #6
            kusjuures..ei seisa ta midagi nurgas ...läheb upgreatimisele järgmn nädal../tda7294 peale / vana kraami viskan välja v.a trahvo & konded

            Aga jah..edu talle siis B-)
            mida sa lohh vahid

            Comment


              #7
              :lol: see pole mingi upgrate, TDA ikka ulga jamam asi kui estoni originaal..Räägi jyrkaga mis ta arvab, ta mõlemaid varjant proovind ja üks tõeline upgrate käsil..
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                Niipalju, kui mina olen TDA7293/7294 kuulnud töötamas, pole nende poolt reprodutseeritav heli võrreldavgi originaaliga&#33;Dünaamika ulatust pole ollagi.Aga kui mõni kvaliteedile rõhku ei pane, siis mina keelama ka ei hakka.Ajab vahest pisara silma, vahest aga naeru näole....Aga eks igaüks ise otsusta.
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment


                  #9
                  To rainx666. Sinu peale võib isegi pahaseks saada, kui jutt on remondist, siis siinne rahvas teeb seda tööd küll rohkem sümboolse hinnaga ja spetsialistile valu piiril, vahest jääbki ainult töötegemise rõõm. Ja kui Sina arvad teisiti, siis seda lugeda on solvav ja enne kui siin hämama hakkad uuri elu. Uuri seda, mis asjad töökodades maksavad ja siis ütle oma arvamus. Ja mis sellese Sinu arvates modimisse puutub siis pead veel palju arenema. Sind ei saa küll tõsiselt võtta, rasked sõnad, kuid midagi pole parata, pead selle ära taluma, sest tõtt on teinekordgi valus kuulata.


                  lisaks:ma küll nii ei arvaks..kui endal siin estoniaga probla oli ja uurisin rahvalt paljuga kegi teeb tekkis küll sellinne tunne et enne viska s*** nurka enne lase parandada või õpi ise selgeks

                  Keegi ei keela, õpi selgeks ja remondi, aga ära hädalda&#33;Või otsi heategevust, kes sellele peale maksab :angry:

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Cheopps@Feb 10 2005, 08:51
                    Dünaamika ulatust pole ollagi.
                    Huvitav väide.
                    Ehk selgitad lähemalt, kuhu see "dünaamika ulatus" TDA7293(4) -s rohkem kaob kui mistahes muus võimendis?

                    Comment


                      #11
                      Sa katseta ise see asi ära. kuula oma kõlaritega mitmesuguseid võime transside peal ja klotsvõime ehk saab pilt selgemaks.Seda siin väitma hakata on sama mõttetu kui küla sepale teha selgeks kuidas tagumiku kaudu hammast parandada,pealegi kui ta arst pole. Kui siin foorumis on nii andekaid, kes on võimelised selgitama, milline on helipilt, kui seda ise kuulnud ei ole siis on see inimene küll erilise andega.Sama rumalad on kõik need küsimused ja vastused, kes püüavad selgitada helipilti. See on absurdi tase.Seda tuleb ise kuulata ja enesele selgegeks saada mis on mis. Seda pole võimalik selgitada.

                      Comment


                        #12
                        Niisiis&#33;Dünaamika ulatus- edastatava signaali maksimaalse ja minimaalse võimaliku nivoo erinevus(mitte arvestades pause).Talutava kvaliteediga heliedastuse jaoks peaks kõige nõrgem kasulik heli jääma müranivoost(signaalipinge järgi) tugevamaks vähemalt 10 dB.Paljudel (kui mitte enamusel) nn. klotsvõimenditel see nii ei ole.heli hakkavad segama müra(kahin,foon) ning kasulik signaal upub sellesse.Olen kasutanud u. 12 erinevat TDA kivi ja vähemalt 9 oli selle probleemi omanikud( k.a. TDA7293/ 7294) ning sellest probleemist lahti ei õnnestunudki saada.Tänu sellele ma ei kasuta enam oma tarbeks klotse ega transse(võimsusvõimendites ning nende eelastmetes).
                        RRR 101 on esimese klassi seade ning selle helikvaliteet on peajagu üle TDA poolt pakutavast(kasutasin RRR 101 5 aastat tagasi).
                        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                        Projektide pildid
                        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by @ndres+Feb 10 2005, 09:44--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (@ndres &#064; Feb 10 2005, 09:44)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                          Originally posted by Cheopps@Feb 10 2005, 08:51
                          Dünaamika ulatust pole ollagi.
                          Huvitav väide.
                          Ehk selgitad lähemalt, kuhu see "dünaamika ulatus" TDA7293(4) -s rohkem kaob kui mistahes muus võimendis?[/b]

                          Arutlegem veidi ilma emotsioonideta:
                          TDA7293 datasheedil on parameetri Total input noise väärtus 5μV.
                          Võtame max väljundnivooks näiteks 15V. Arvutame ja saame signaal müra suhte ca 129 dB.
                          Seega väide <!--QuoteBegin-Cheopps
                          @Feb 10 2005, 08:51
                          Dünaamika ulatust pole ollagi.[/quote]
                          on pehmelt väljendudes jabur.
                          Samuti ka see
                          Cheopps Postitatud Täna, 10:24
                          heli hakkavad segama müra(kahin,foon) ning kasulik signaal upub sellesse.
                          To Humax
                          humax Postitatud Täna, 09:57
                          Sa katseta ise see asi ära. kuula oma kõlaritega mitmesuguseid võime transside peal ja klotsvõime ehk saab pilt selgemaks.
                          Olen katsetanud ja oma tagasihoidlikke ning sügavalt isiklikke järeldusi siin foorumis ka avaldanud
                          Kuidas dünaamika ulatus kivi- või transvõimus Cheopps´il kannatab, on mulle aga ikka arusaamatu

                          Comment


                            #14
                            Jääme jälle kuulaja taha pidama....Need on minu tähelepanekud ja datasheedil on tegemist kuskil laboris ideaalolukorras mõõdetud tulemustega.Olen neid seadmeid kokku pannud ning isegi originaal-skeemiga,soovitatud detailidega,jne ei ole võimelik kodustes tingimustes neid väärtusi saavutada.Kui ikka veel ei usuta, eks proovige ise.
                            Tegemist on minu arvamusega,mis järeldatud REAALSUSEST.
                            PS.Ma võin ka osta raadio, millel kiri peal 180W, aga kõlarid on ikka 2,5W ja töötab nelja AA patareiga.Kiri on üks, reaalsus teine.
                            Loen enesele antud teema lõpetatuks. Jõudu tööle&#33;
                            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                            Projektide pildid
                            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by @ndres@Feb 10 2005, 11:40
                              Arutlegem veidi ilma emotsioonideta:
                              TDA7293 datasheedil on parameetri Total input noise väärtus 5μV.
                              Võtame max väljundnivooks näiteks 15V. Arvutame ja saame signaal müra suhte ca 129 dB.
                              Võtsid sõnad suust.
                              Sa tegid küll väikse vea: arvestades et tavalises skeemis on võimendus 30 dB saab suhteks 99 dB mis on kindlasti rohkem kui Cheoppsi ükski kodune signaaliallikas suudab pakkuda..

                              Comment

                              Working...
                              X