Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarite ühendus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Up.

    Comment


      #17
      Kui sul signaali vaja kaheks jagada, siis saad seda teha ju tavalise Y otsaga, mille siis arvuti helikaardi väljundisse paned. Minul selline lahendus toimis väga hästi. Sub`i võimul peaksid aga igal juhul kasutama filtreid. See täbriregulaatori jutt ei ole ikka see. Mina kasutasin selleks tavalist auto-audio filtrit (Noores Tehnikus 100 eeq), millele toite võtsin arvutist.
      Tuleb lihtsalt täiega panna!

      Comment


        #18
        aga kui arvutist tulles signaali kaheks jagan siis pean ju hakkama mõlemat võimu eraldi volumet maha kruttima ja peale ja maha.
        Mõtlesin et kui panna siis subbakale oma võim kas siis subbaka oomid tuleb vaadata subbaka võimu järgi eks?... Mõte on igastahes selline et kui saaks kusagil 6 oomise võimu siis paneks Audese 100-6 subbaka.
        Enivei nüüd siis kõik võimu pakkumised ka oodatud. nii Audese 104-4, 104-8 ja 100-6 subbakatele.
        Ja kui võimalik siis vastake ka ikka et kas ma teen nii õigesti.
        Kas paar postitust eespool olevatele küsimustele saaks kah vastuseid? :unsure:

        Edit: Kui panna 104-4 subbaka asemele 104-8 kas sel juhul tuleb ka filtrit muuta?

        Comment


          #19
          Originally posted by -kaur-@Mar 15 2005, 20:34
          aga kui arvutist tulles signaali kaheks jagan siis pean ju hakkama mõlemat võimu eraldi volumet maha kruttima ja peale ja maha.
          Mina lahendasin selle nii, et võime ei kruttinudki. Ostsin sellise klaviatuuri, millel volume nupp peal ja kogu regull käis arvutist. Võimud reguleerisin lihtsalt paika ja nii nad jäid.
          Mul on pakkuda üks amfiton võim - 400eeq. 2*25 vanat head vene watti
          Tuleb lihtsalt täiega panna!

          Comment


            #20
            kas seda saab siis monoks ka teha?
            Watte väheks ei jää ?

            Comment


              #21
              up!
              ei tahaks eriti kaua võimendit piinata ühte väljundit tühjana hoides.

              Comment


                #22
                Üles!

                Comment


                  #23

                  Comment

                  Working...
                  X