Teade

Collapse
No announcement yet.

kas uks voimas voi kaks lahjemat...subwoofrit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas uks voimas voi kaks lahjemat...subwoofrit

    vaja autosse muusikat osta. esmalt ei oskavalja moelda kas osta uks 15tolline ja 700w rms subbakas voi kaks 300w 12tollist subbakat. ja mis voim neile oleks asjakohane....ei leia siukest voimu....otsisin nagu segane ja ei midagi

    #2
    Mis mõttes ei leia võimu? Eelarve liiga väike ehk?
    Ühest suurest peaks ju piisama küll.

    Comment


      #3
      Originally posted by alaska@Feb 18 2005, 20:54
      Mis mõttes ei leia võimu? Eelarve liiga väike ehk?
      Ühest suurest peaks ju piisama küll.
      no ehk siis vaike. tahaks ikka et voim jaaks kusagile mitte ule 6000eegu

      Comment


        #4
        Sellise eelarve juures tasuks vist kusagilt välismaalt tellida. Sealt peaks kallimaid võime parema hinnaga saama kui siit.
        Eestist vaata Ghost.

        Comment


          #5
          Originally posted by alaska@Feb 19 2005, 10:00
          Sellise eelarve juures tasuks vist kusagilt välismaalt tellida. Sealt peaks kallimaid võime parema hinnaga saama kui siit.
          Eestist vaata Ghost.
          no ma ise olen iirimaal hetkel...aga ei oska siit kusagilt otsida et ise poodi minna.....dublin sunnik on nii suur...

          Comment


            #6
            Originally posted by lauryx@Feb 19 2005, 10:28
            mitte ule 6000eegu
            pmst ghost is netis vähemalt müügis Lanzari võimud Vibe seeria oli vist, mis on umbes selles hinnaklassis ja vägagi võimsad
            TeamRMS

            Comment


              #7
              Originally posted by lauryx+Feb 20 2005, 10:56--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (lauryx @ Feb 20 2005, 10:56)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-alaska@Feb 19 2005, 10:00
              Sellise eelarve juures tasuks vist kusagilt välismaalt tellida. Sealt peaks kallimaid võime parema hinnaga saama kui siit.
              Eestist vaata Ghost.
              no ma ise olen iirimaal hetkel...aga ei oska siit kusagilt otsida et ise poodi minna.....dublin sunnik on nii suur... [/b][/quote]
              iirimaa on minu kogemuste põhjal üsna kallis koht. ei teagi kas sealt leiad midagi...

              Comment


                #8
                kindlasti võta üks korralik bassika element. Kuna 2 elementi kokku annavad heal juhul kõigest 5 dB rohkem välja kui üks samasugune.
                tervitades: Tarzic

                Comment


                  #9
                  ja see 5dB on suht palju tegelikult et kas oleks 100 või 105 väiksematel võimsustel ei saa eriti aru aga põhja keerates on see suht oluline
                  Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                  Comment


                    #10
                    5dB oleks maksimum vast. Tegelikuses jääks tulemus vast ~3dB kasvu juurde kui kasutad 2 elementi. Loomulikult algab kõik sellest, mis element(id), mis autos, kas võistlemiseks, või endale kuulamiseks jne-jne. Kõige olulisem on kastiarvutused igati korralikult teha, et siis detsibelle taga ajades elemendist ikka viimast võtta...

                    NB&#33; on võimalik ka see, et 2-elemendiga jääb tulemus hoopiski lahjemaks.
                    tervitades: Tarzic

                    Comment


                      #11
                      jah , see oleneb kõik mis võimalused sul on , eks võimendi ole ka üks suur näitaja millega kasutama neid....... kõlareid.
                      Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                      Comment


                        #12
                        võta üks suur sest võiksed võivad hakkata üksteist segama

                        Comment


                          #13
                          Õeh, mida siin ka kokku aetakse ....

                          Esiteks paluks vaadata elementide tundlikusi. Reeglina mida pisem läbimõõt, seda suurem on tundlikus nii et kaks mängivad valjemini kui üks suur ja seda isegi vähema võimsusega&#33;&#33;&#33; Kui nüüd dB klapiksid, siis kahe elemendi liitmisel tavalise eraldatud vaheseinaga kastiga, st nagu eraldi kastides oeleks, siis saab max elementidest 3db juurde (+3dB=topeltvõimsus ehk siis kuidas kõlari, mitte võimu, võimsust kahekordistada? PANEME TEISE JUURDE) Kui nüüd hakata igasugu Push&Pull tehnoloogiaid aretama, bandbass süsteeme jne, siis on asjalood teised juba Aga nii või teisiti saad need kaks valjukat kõvemini mürama panna kui selle ühe 15" Võimuks ostad mingi võimu, kahe kanaliga ja 1 oom stable, paned elemendid rööbiti ja silda. Loomulikult võid monoblocki ka kasutada sama meetodiga. Iirimaa tehnikavalikust siiski mul kahjuks ülevaade puudub
                          -

                          Comment


                            #14
                            veel toob näit kahe sarnase bassi valjuka kasutamine alumise sagedus-riba 3db allapoole (pindala ja ruumala suurenevad 2 korda) ning mitme kõlli oskuslikul(&#33 paigutamisel muutub helipilt ühtlasemaks aga selle väite eest pead ei anna.
                            -

                            Comment


                              #15
                              Mina omadest kogemustest kasutaks kah ikkagi kahte väiksemat, kui ühte suurt.
                              Tuleb lihtsalt täiega panna&#33;

                              Comment

                              Working...
                              X