Teade

Collapse
No announcement yet.

Abi s-30-tele mingit väikest võimu meisterdamisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abi s-30-tele mingit väikest võimu meisterdamisel

    Tere,
    Oleks soov oma s-30 tele mingisugune väike võimendus ehitada. Milline oleks lihtsaim varjant? Kust võiks jupid ja õpetused saada?

    #2
    Ma arvan et piisab TDA2050 või osta rrr u-101

    Comment


      #3
      Miks ise?

      Räägi veidi taustast. Kas vajalikud tööriistad olemas? Enne oled midagi teinud? Detailid pead kõik ostma või on midagi ka olemas? Jne.

      Comment


        #4
        Põhimõte oi selles, et kuna kõlarid juba sellised käkid on, siis ei taht võimendi eest kah eriti välja käia. Nagu ma aru saan, siis läheb ehitus ikkagi päris keeruliseks? Kui palju need TDA2050 ja Radiotehnika u-101 umbes maxta võivad? Mitusada krooni?

        Comment


          #5
          Oleneb kus otsid ,võid saada r U-101 kuni 100krooniga kätte

          Comment


            #6
            Originally posted by Botased@Feb 20 2005, 10:52
            Oleneb kus otsid ,võid saada r U-101 kuni 100krooniga kätte
            siis pead küll leidma lolli müüa, kui korras y-101 100.- maha müüb.

            Comment


              #7
              Originally posted by saajatz+Feb 20 2005, 10:57--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ Feb 20 2005, 10:57)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Botased@Feb 20 2005, 10:52
              Oleneb kus otsid ,võid saada r U-101 kuni 100krooniga kätte
              siis pead küll leidma lolli müüa, kui korras y-101 100.- maha müüb. [/b][/quote]
              Hästi öeldud&#33;
              Nüüd mulle raudselt müüakse 100 krooniga
              Tänud

              Comment


                #8
                Originally posted by meistrimees+Feb 20 2005, 20:00--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (meistrimees @ Feb 20 2005, 20:00)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                Originally posted by saajatz@Feb 20 2005, 10:57
                <!--QuoteBegin-Botased
                @Feb 20 2005, 10:52
                Oleneb kus otsid ,võid saada r U-101 kuni 100krooniga kätte

                siis pead küll leidma lolli müüa, kui korras y-101 100.- maha müüb.
                Hästi öeldud&#33;
                Nüüd mulle raudselt müüakse 100 krooniga
                Tänud [/b][/quote]
                hea arvamus sul :P
                Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                www.sansui.us/AU-9500.htm

                Comment


                  #9
                  Kui ise ehitamise kogemus puudub ning selle omandamine ei ole ka eesmärgiks - siis osta suvaline tööstuslik võimendi.

                  Comment


                    #10
                    TDA2050
                    seda jääb küll liiga paljuks S-30-le.
                    ma soovitaks TDA2005 või midagi lahjemat

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Botased@Feb 20 2005, 10:52
                      Oleneb kus otsid ,võid saada r U-101 kuni 100krooniga kätte
                      Ma ei saa aru kust sa neid hindu välja võlud kodanik BotasedO_o
                      Igas teemas mingi kommentaar a&#39;la 3 korda odavama hinnaga kui turuhind ja a&#39;la vanaema myyb.

                      y101 turuhind 300-400. Olenevalt seisukorrast &#33;

                      Ningm a oleks nõus sult y-101 100-ga 10 tykki võtma . :angry:

                      Comment


                        #12
                        Kui ise ehitada siis TDA2050 nd on väga sobilik. Skeem hea lihtne. Võimsuse pärast küll muretsema ei pea, tda2050 nd laseb s30 ne alles siis läbi kui ta ise maha on põlenud ja annab 18 volti kõlarisse Kunagi sai S30 neid läbi Brigi piinatud nii et ülekoormustuled hõõgusid kogu aeg(muidugi mitte iga päev). Ise ka algul mõtlesin et kui üle 5 keeran on bassikad sodid aga ei.
                        Maailm oleks puhas ja süüta
                        kui poleks õllejogurtit
                        - Õ.Õ.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by arvutihdd+Feb 20 2005, 19:04--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (arvutihdd @ Feb 20 2005, 19:04)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Botased@Feb 20 2005, 10:52
                          Oleneb kus otsid ,võid saada r U-101 kuni 100krooniga kätte
                          Ma ei saa aru kust sa neid hindu välja võlud kodanik BotasedO_o
                          Igas teemas mingi kommentaar a&#39;la 3 korda odavama hinnaga kui turuhind ja a&#39;la vanaema myyb.

                          y101 turuhind 300-400. Olenevalt seisukorrast &#33;

                          Ningm a oleks nõus sult y-101 100-ga 10 tykki võtma . :angry: [/b][/quote]
                          Ma tean , endale ostsin näiteks u 101 350 kr kuid "maal" ehk peipsi ääres liiguvad sellised asjad võileivahinnaga ,sõber ostis 75 eeguga u 101 ,kõik toimis. Ja liiguvad ka edaspidi ,sealt sain ma endale näiteks 400 eeguga est010 ja kõik siiamaani toimib.

                          Comment


                            #14
                            Vaata soove ja börse, olen isegi igalt poolt kraami ostnud - nt kiiul üks naisterahvas müüs radiotehnicsid ja võimu, lasnamäelt pensionäridelt ostsin priboi ekvalaiseri. Selliseid inimesi on oi kui palju kel kodus vene tehnika risuks jalus.

                            Comment

                            Working...
                            X