Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõrvaklapid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõrvaklapid

    Nii kuna kogu aeg ei ole võimalik kõlaritest muusikat kuulata siis mõtlesin et tuleks osta endale ühed normid kõrvaklapid. Hinnapiiriks paneks siis 500.- (paindub)
    Otsinguga leidsin et Technics'i klapid suht head.
    Asun tallinna läheduses. Kirja võiks panna ka koha kus müüakse ja mis hinnaks.

    #2
    vbolla SEE teema ka abiks kuidagi

    Comment


      #3
      Oli abi sellest lingist aga kõik soovitused ikkagi oodatud.

      Edit: Kui kellelgi kogemusi siis missugust häält teevad antud klapid
      Philips SBCHP800/00 Sony MDRCD280K Technics RPF400EK Philips SBCHS900/00 Philips SBCHP840 või siis need Technicsid 599.-

      Comment


        #4
        Technics RP-F880 - sügise algul ostsin, väga hea heli on. Julgen kiita. VIVA! Elektroonikas olid siis 890.- nüüd vast odavamad.

        Comment


          #5
          Ostsin täna endale Sennheiser HD202, ei kurda. Raplas 450.-
          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
          www.sansui.us/AU-9500.htm

          Comment


            #6
            Ise olen ka Sennheiser HD 202 rahul. Uuri ka varajasemaid foorumeid, kus lahati erinevate kõrvaklappide plusse ja miinuseid.

            Comment


              #7
              Ma ei tea,kuidas uuemate Technicsi klappidega aga minu vanad head RP-HT-700 kipuvad füüsilisewlt lagunema. Klapid tulevad ümber pea käiva aasa küljest lihtsalt lahti.Ostetud novembris 2000. Nende heli üldiselt ma kiidan. maksin siis 990 . Olevat "sooduspakkumine" olnud..
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Osta minult Thomson HED750 ! 100 eeguga! Väga vähe kasutatus, sest nad on lihtsalt nii peerused. Alumine ots on madal küll, kui ülemised ära lõigada

                Omal ka plaanis Sennheiserid osta !

                Comment


                  #9
                  Ootaks veel kommentaare erinevate mudelite kohta.
                  Ühesõnaga Up.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by martinj@Feb 23 2005, 11:37
                    Ma ei tea,kuidas uuemate Technicsi klappidega aga minu vanad head RP-HT-700 kipuvad füüsilisewlt lagunema. Klapid tulevad ümber pea käiva aasa küljest lihtsalt lahti.Ostetud novembris 2000. Nende heli üldiselt ma kiidan. maksin siis 990 . Olevat "sooduspakkumine" olnud..
                    enda technicsitel sama jama :P mul kah sellised veidi pealt kilosed asjad. ning ka neil samuti heli üsna hea. Technics toodab üldiselt üsna kobedaid laiatarbe klappe.

                    Comment


                      #11
                      Miks mitte need http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...#!30-191-48 neid kiideti siin kuskil teemas.

                      Comment


                        #12
                        Homme lähen siis poodidesse kolama
                        Loodan midagi head mõistliku raha eest leida.

                        Comment


                          #13
                          Aega juba möödas aga käisin poodides, ja leidsin Euronicsist 590.- Technicsi RP-F350. Väga hea ning mõnusa heliga, bassi ka parajalt. Igatahes olen ostuga väga rahul.

                          Comment

                          Working...
                          X