Teade

Collapse
No announcement yet.

Oskab keegi soovitada mõnda CD Texti lugevat decki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Oskab keegi soovitada mõnda CD Texti lugevat decki

    Ehk siis kuulub kaugemate tulevikuplaanide hulka mingi uue decki soetamine. Lisaomadus, mida vajan on plaadile kirjutatud CD Texti formaadi tundmine, siinmail pakutavatest hakkas silma ainult üks Yamaha mängija, mis selle näitamisega hakkama saaks.

    Lihtsalt on ajapikku kogunenud posu isekirjutatud fonoteeki, mille tootmismetoodika hulka kuulub wav-ideks rippimine, jitter correction jms. teod ning seejärel koos nimedega plaadile tagasi kirjutamine. Tore oleks ju, kui mängija ka lugude pealkirju ja esitajaid näitaks või kuidas?
    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

    #2
    Sony ja tema kloonid peaks kõik oskama lugeda.
    OT: mis müstilisel moel sa saad teha enne mahamängimist jitter correctioni ????? h34r:

    Comment


      #3
      Järjekord sai ehk eksitavalt - jitter correctionit tehakse ikka rippimise ajal.

      EDIT: Sony-st üritan teatavail põhjusil suure kaarega mööda käia.
      Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

      Comment


        #4
        Originally posted by rnx@Feb 22 2005, 17:41
        Järjekord sai ehk eksitavalt - jitter correctionit tehakse ikka rippimise ajal.
        Et CD-lt wavi tehakse jitter correctionit????h34r:
        Ega sa selle softi eest raha maksnud pole?
        Jitter tulab mängu alles, siis kui digi infi transporditakse või muundatakse analoogiks reaalajas. Muud variandid pole jitter vaid mingi muu korrektsioon.

        Comment


          #5
          Softina kasutan nii CDDA2WAV-i kui ka CDParanoiat. Mõlemad kinnitavad, et tegelevad teatavate võtmetega käivitamisel ka jitter correctioniga. Kas see ka tegelikult toimib, pole kunagi uurinud lihtsalt olen neid võtmeid soovituste kohaselt kasutanud. Pakun, et kõrvaga kuuldavalt sellest niikuinii ei võidaks. Ja softi eest pole ma pennigi maksnud, mõlemad on Linuxiga kaasas.
          Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

          Comment


            #6
            Soovitaks midagi Marantzilt, CD5400 kõiga odavam. Peaks olema suhteliselt talutav, aga eks sa pead ise kuulama.
            Edit: Link kah

            Comment


              #7
              Originally posted by rnx@Feb 22 2005, 17:41
              Järjekord sai ehk eksitavalt - jitter correctionit tehakse ikka rippimise ajal.

              EDIT: Sony-st üritan teatavail põhjusil suure kaarega mööda käia.
              Kui saladus pole siis miks sony'st kaarega mööda käid?

              Comment


                #8
                jitter probleem pidavat tekkima just plaadi digitaliseerimisel, kuna cd-seadmed loevad audio rada puhvrisse ja teisest otsast arvuti tühjendab seda. Puhvri piiride pärast pidavat tekkima probleem selle uuesti täitmisega ja kehva protokolli tõttu ei saa pärast uuesti enam õieti bloki algusele pihta.
                mina olen kohanud siiani cd-text'i tuge ka vist ainult sony asjadel.

                Comment


                  #9
                  Ei saa kuidagi pihta kuidas jitter saab mujal tekkida kui CD-d reaalajas maha mängivas seadmes ja kuidas seda korrigeerida võiks õnnestuda. CD-de juures nimetatakse jitteriks taktsageduse väikest kõikumist ehk seda kui DAC muundamise(või digi transpordi) käigus ei ole kvantimise sagedus täpselt 44,1... kHz vaid kõigub 100-1000 ppm-i.

                  Ehk on mingi link pakkuda, kus on selgitatud, kuidas see softis jitteri korrigerimine peaks käima?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by rnx@Feb 22 2005, 17:41
                    EDIT: Sony-st üritan teatavail põhjusil suure kaarega mööda käia.
                    Mis puhul Sony'st mööda käid :huh:? Ma olen kasutanud 9xx seeria pille mitu-mitu aastat stuudios igapäev ja pean tunnistama, et tegemist oli tõsiste tööloomadega. Ei ühtegi remonti, ei ühtegi viga - laitmatu teenistus. Samuti on 5xx seeriaga aastaid pidusid tehtud ja polnud samuti probleeme.
                    ... siiski kogemustega spetsialist@71
                    * Videotööd Sony Pro XD kaameraga * videomontaaz Dual Xeon E5450/32GB RAM/M2.SSD/2xGPU*

                    Comment


                      #11
                      Ütleme niimoodi, et Sony toodab enamasti laiatarbesaasta,korralik Sony on aga veerandi võrra konkurentidest kallim.
                      Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by rnx@Feb 23 2005, 10:37
                        Ütleme niimoodi, et Sony toodab enamasti laiatarbesaasta,
                        korralik Sony on aga veerandi võrra konkurentidest kallim.
                        Päris karm ja liiga üldine üldistus, millega ma nõus ei ole. Aga see on hetkel siin vale teema...

                        Enamik firmasid toodab "laiatarbe saasta". Aga see, et Sony kallis on, see juba väheste maaletoojate viga :angry:. Mujal maailmas pole asi nii inetu. Ja ega kodus pea siis ES seeria pille omama...
                        ... siiski kogemustega spetsialist@71
                        * Videotööd Sony Pro XD kaameraga * videomontaaz Dual Xeon E5450/32GB RAM/M2.SSD/2xGPU*

                        Comment


                          #13
                          Kui CD texti vaja, siis ma soovitaks yamaha CDX-596 cd mängijat. Korralik aparaat...vähemalt minu arvates

                          Comment


                            #14
                            Ja ega kodus pea siis ES seeria pille omama...

                            Vastupidi, näeks hea meelega oma riiulis ES-seeira aparaati...
                            Marantzi CD5400 hoiaks eemale, s.t. kindlasti kuule enne! Sama jutt ka Yamaha ning muu kraami kohta - ära jumala eest otsusta mingite review`de jne põhjal, kindlalt kuula ja võrdle, võimaluse korral ka kallimate aparaatidega, et vahest aru saada.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              #15
                              no krt sonyst eemale hoida????? :blink: kas on ikka m6tet? mul on mingi ligi 10 aastat vana sony tekk ja ta m2ngib isegi kriibitud plaate mega h2sti ja teistest r22kimata+tal on veel see texti v2rk ka olemas:PMa soovitan sul hoopis Philipsi dekkidest eemale hoida,sest olen n2inud mingi 6-8ksat philipsi keskust v6i sanga mis ei suuda isekirjutatud plaate m2ngida.
                              Mäll-mäll

                              Comment

                              Working...
                              X