Teade

Collapse
No announcement yet.

Stimont aka Sound Galery Tartu mnt 34-kus see on??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Stimont aka Sound Galery Tartu mnt 34-kus see on??

    Käisin täna Pärnu mnt Stimont'i ukse taga, mis aga oli kinni ning uueks aadressiks märgitud Tartu mnt 34, mida aga ei õnnestunud leida. Oskab keegi öelda, kus see täpsemalt asub ja kus veel müüakse nt Harman Kardon'i ressiivereid? Või järsku saab neid keegi laohinnaga või poest odavamalt pakkuda?

    Oleks siis vaja 7.1 ressiiverit. Võib olla ka Onkyo, NAD, Marantz jne. Võib olla ka kasutatud.
    52 27 316 Risto
    teknootik@gmail.com
    Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

    #2
    küsi promediast.
    http://www.promedia.ee/

    Comment


      #3
      Originally posted by basic@Apr 2 2005, 15:22
      Käisin täna Pärnu mnt Stimont'i ukse taga, mis aga oli kinni ning uueks aadressiks märgitud Tartu mnt 34, mida aga ei õnnestunud leida. Oskab keegi öelda, kus see täpsemalt asub
      Eile sõitsin vanast stimontist mööda ja mulle tundus, et see aadress oli tartu mnt 39.

      Comment


        #4
        Originally posted by Novembre+Apr 11 2005, 09:16--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Novembre @ Apr 11 2005, 09:16)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-basic@Apr 2 2005, 15:22
        Käisin täna Pärnu mnt Stimont&#39;i ukse taga, mis aga oli kinni ning uueks aadressiks märgitud Tartu mnt 34, mida aga ei õnnestunud leida. Oskab keegi öelda, kus see täpsemalt asub
        Eile sõitsin vanast stimontist mööda ja mulle tundus, et see aadress oli tartu mnt 39. [/b][/quote]
        just nii see oli, minu viga.
        52 27 316 Risto
        teknootik@gmail.com
        Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

        Comment

        Working...
        X