Teade

Collapse
No announcement yet.

Samsung YP-E32 Yepp MP3 Player

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Samsung YP-E32 Yepp MP3 Player

    Tere....mul selline küsimus et vastava pleieriga kaasas olev kaabel on lootusetult kadunud ja tahaks teada kas kuskilt on üldse võimalik sellele pleierile uut kaablit saada või mitte?

    #2
    Ei tea küll täpselt, milline vastava mp-3 mängija kaabel välja näeb, aga tavaliselt peaks tegemist olema lihtlabase usb-kaabliga, võib-olla on see ots mis mp-3 mängijasse läheb mini usb otsik, aga juhtmeid võid saada kasvõi tevalost, võta mängija kaasa ja mine vaata milline usb juhe sinu omaga sobib...

    Comment


      #3
      digikaamera juhe sobib ka paljudele ,äkki sobib ka sinna.neid on müüa nt:arvuti poodides ja digipoodidest või ka kuskil elektroonika poodides.
      Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

      Comment


        #4
        Digikaamera juhe ongi enamasti samasugune usb juhe, niiet võib sobida küll

        Comment


          #5
          asi selles et see ei ole usb juhe....see on mingi kahtlane ots mis sinna mp3 pleierisse läheb....ja teine ots läheb arvuti pirinteri porti

          Comment


            #6
            Mingit fotot või joonist on võimalik sellest otsast teha?

            Comment


              #7
              ei ole ju...mul see kaabel kadunud...muidu ju probleemi ei oleks

              Comment


                #8
                Printeri porti? :blink:
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  tee nüüd meile selgeks, kas su printer on ühendatud lpt või usb porti???

                  Comment


                    #10
                    printer on ühendatud lpt porti

                    Comment


                      #11
                      Tee, või pildista siis mp3 pleieri auku, kuhu juhe minema peaks.

                      Comment

                      Working...
                      X