Teade

Collapse
No announcement yet.

Plärin basskõlaris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Plärin basskõlaris

    Tervist!

    Ostsin endale täna uue bass elemendi noorest tehnikust ja õnnetuseks oli seal ainult üx, see letti pealne, alles. Nüüd kodus kasti pannes kuulen imelikku plärinat töötades mis tekkib kusagilt mähise või vuntside juurest.
    Küsimus siis järgmine, et kas võib olla need plärinad tingitud sellest et element pole veel mängind ja on jäik ning seetõttu pläriseb või on elemendil midagi viga ja peaks viima tagasi poodi?
    Ise mõtlesin et lasen tal mängida nii paar päeva ja vaatab kas kaob ära. Äkki oskavad siis targemad mingit sorti nõu anda.

    #2
    Üldiselt ei tohi element ikka pläriseda. Vaata, kas vuntsid pole liiga lähedal "tsentreerimismembraanile" või koonusele.

    Comment


      #3
      Mul juhtus täpselt sama lugu noorest tehnikust ostes...anti mulle see viimane element, kodus ühendasin taha ja tegi jubedat plärinat. niisama see ära ei kao...vii poodi tagasi. Kaua sul sealt uue saamisega aega läheb on muidugi iseasi, mulle öeldi et tule nädala aja pärast tagasi, niikaua on ekspertiis vms, kui sinna läksin võeti element esimest korda kätte ja hakati uurima. Kui müüa oma uurimise - näppimise - puhumise peale midagi tarka ei osand ütelda, ei tahetud siiski elementi hästi tagasi vahetada, aga väikese veenmise peale oldi nõus.

      Comment


        #4
        2kki see yks ja see sama bass..aga tegelikult variante ju leidub...v6imalik et tsentseerimisr6ngas kusagilt v2heke lahti (yhe s90 bassiga oli kunagi nii...oma mitu p2eva otsisin viga...kui l6puks avastasin et 22rest..mingi paari cm ulatuses ei olnud asi liimi saanud..ja m2ngides kukkus asi pl2risema)..v6imalik et m2hisega midagi h2da..et lahti v6i midagi...
        agaa lihtsam on ma usun et vahetada poes ringi B-)
        mida sa lohh vahid

        Comment


          #5
          Lasin tal nüüd öö otsa põristada vaikselt, kuid see ei aidand. Hommikul keerasin siis volüümi juurde ja käis üks kole kraks või krõks mille peale ära ehmatasin aga tundub nüüd, et sihuke plärin või sahin mis ennem oli on kadunud Ise mõtlesin et ehk oli mähis kusagil taga kinni, et ei saanud liikuda koos koonusega ning siis volüümi lisades murdis end lahti <_< et algul pidi liikuma oma normaal asendist tervikuna, jäigalt välja ja seepärast tekkis selline sahin.
          Igaljuhul aitäh kõigile vastanutele ja ma siin veel testin ja vaatan et kas mingi volüümi juures kisub sahisema või mitte ja siis selgub kas peab tagasi viima või ei B-)

          Comment


            #6
            Ei saa aru mida sa siin testid?
            Plariseb siis viid tagasi&#33; Mida kauem piinad seda hullem sinu jaoks, tea veel ekspertiis ütleb et näed kasutasid kõlarit mitte nimivõimsusel ja ei lasknud asjal sissetöötada vms.
            Vähegi praks sees, garantiise tagasi, ja kui kobisema hakkavad siis tarbijakaitse&#33;

            Comment


              #7
              Originally posted by XXXHARDCORE@Apr 14 2005, 11:06
              Ei saa aru mida sa siin testid?
              Plariseb siis viid tagasi&#33; Mida kauem piinad seda hullem sinu jaoks, tea veel ekspertiis ütleb et näed kasutasid kõlarit mitte nimivõimsusel ja ei lasknud asjal sissetöötada vms.
              Vähegi praks sees, garantiise tagasi, ja kui kobisema hakkavad siis tarbijakaitse&#33;
              Õige jutt&#33;&#33;&#33; B-)

              Comment


                #8
                Originally posted by XXXHARDCORE@Apr 14 2005, 09:06
                Ei saa aru mida sa siin testid?
                Plariseb siis viid tagasi&#33; Mida kauem piinad seda hullem sinu jaoks, tea veel ekspertiis ütleb et näed kasutasid kõlarit mitte nimivõimsusel ja ei lasknud asjal sissetöötada vms.
                Vähegi praks sees, garantiise tagasi, ja kui kobisema hakkavad siis tarbijakaitse&#33;
                No tarbijakaitse seadus kohustab teda nagunii 14 päeva jooksul kaupatagasi võtma või ümber vahetama + peaks olema audese enda tehase garantii asjale min 3 kuud nii et ma ei näe põhjust pabistamiseks. Ekspertiis peab tõestama oma väiteid ja kui mul asi istub 80W taga kuidki elemendi nimivõimsus on 160W siis ei ole ka nagu hullu. Sisse ma tal hetkel ju lasengi töötada et aru saada kas selles asi et veel ei paindu liikuvad osad.
                Elemendi ostan ju siiski selleks, et sellega muusikat kuulata mitte mööda garantiisi ja tarbijakaitseid joosta, nii et ootan ennem tiba ja uurin kui hakkan mööda linna jooksma. Kuradi raske on ka ju teine et sellega igalpool ringi joosta

                Comment


                  #9
                  Parandamatu optimist&#33;
                  Kõlar ei tööta sisse läbi praksumise jms
                  Ise tead&#33;

                  Comment


                    #10
                    Muidugi vii element tagasi. B-)
                    Mis sa siis teed, kui asi läheb kohe peale garantiid selle sama asja pärast katki?
                    Oled rahast ilma.

                    Comment

                    Working...
                    X