Teade

Collapse
No announcement yet.

Audese hinna ja kvaliteedisuhe on kehv.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Oletada võib, et sai käis kristiine +- kõlaritega tutvumas. Seal on ideaalsed kuulamis tingimused. Ja ka kinovõimud olid ka arvatavasti tasemel.

    Bluesi hind on siiski pigem seal 18K kandis, 15K võib mingi soodukas olla. Saatis siis, et uue mudeline Blues hakkab ~~25K kandis maksma.
    Soodukat ei saa olla. Uus blues 4k $.

    Comment


      #17
      Denon teeb muusikat küll! Firma võimud teada tuntud!

      Comment


        #18
        Originally posted by intz@May 3 2005, 08:47
        Kas Yamahaga ei kõlba Audest kuulata või?
        Keegi ei keela, palun - ainult et on teada-tuntud fakt, et Yamaha toodang on kodukinole orienteeritud ning oleks pisuke patt kasutada võrdluses muusikakuulamisel teiseks otstarbeks mõeldud aparaati.
        Ei no sellest ma saan aru Täiesti nõus.

        Comment


          #19
          Inimene tuli heasoovliku postitusega lagedale ja foorumi rahvas tümitab mis kole... Nojah, oleks pidanud konkreetsem olema ja mitte firmat üleüldiselt laitma vaid konkreetse mudeli kogemusi jagama, kuid siiski... Kui katsuks natuke tolerantsemad olla??? Mina näiteks sain küll terake targemaks - leidus veel üks inimene, kes ei pidanud Audese hinna/kvaliteedi suhet normaalseks.
          Tuleb lihtsalt täiega panna!

          Comment


            #20
            Originally posted by electron@May 3 2005, 11:37
            Mina näiteks sain küll terake targemaks - leidus veel üks inimene, kes ei pidanud Audese hinna/kvaliteedi suhet normaalseks.
            Võtame konkreetse mudeli näiteks Blues ei pidanut korralikult mängima :lol: . Too näite millised on alla 20k hinnaklassist temast paremad.

            Comment


              #21
              Originally posted by Novembre+May 3 2005, 15:57--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Novembre &#064; May 3 2005, 15:57)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-electron@May 3 2005, 11:37
              Mina näiteks sain küll terake targemaks - leidus veel üks inimene, kes ei pidanud Audese hinna/kvaliteedi suhet normaalseks.
              Võtame konkreetse mudeli näiteks Blues ei pidanut korralikult mängima :lol: . Too näite millised on alla 20k hinnaklassist temast paremad. [/b][/quote]
              Ma pakun, et mõni Visatoni High End Kit.

              20 000 on selline summa, et pole mõtet vist arutada, mis selle raha eest saaks.

              Comment


                #22
                Too näite millised on alla 20k hinnaklassist temast paremad.
                Mordaunt-Short :lol:
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #23
                  Originally posted by Novembre+May 3 2005, 15:57--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Novembre @ May 3 2005, 15:57)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-electron@May 3 2005, 11:37
                  Mina näiteks sain küll terake targemaks - leidus veel üks inimene, kes ei pidanud Audese hinna/kvaliteedi suhet normaalseks.
                  Võtame konkreetse mudeli näiteks Blues ei pidanut korralikult mängima :lol: . Too näite millised on alla 20k hinnaklassist temast paremad. [/b][/quote]
                  Kui me räägime Blues kolaritest, mis on hetkel saadaval meie kaubandusvõrgus hinnaga 15k-18k, siis neist kõlasid minu subjektiivse arvamuse kohaselt paremini:

                  1) NS-515F
                  2) Tannoy Revolution R2

                  Comment


                    #24
                    Ühesõnaga tõstad esile Tannoy&#39;d ja Yamaha&#39;d (mida siin tõenäoliselt eelnevalt kritiseeritud). Nagu humax juba ära märkis, ei leia ka minu sellel arutelul kaalu olevat &#33;&#33; Oleks su jutul ka mõningane tõestus.
                    Ehk asi ka selles, et ei ole pidanud vajalikuks neisse "probleemidesse" nii väga süveneda. Silmas tuleks igal kasutajal siiski pidada oma huve, võimalusi ja maitset.
                    Võin küll olla nihilist, kuid isiklikult ei pea Audese tooteid küll ebakvaliteetseteks &#33;
                    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                    Comment


                      #25
                      Audes kõlarid on Lavintroni väljamõeldis, lisaks metallvõrede tootmisele jne.
                      http://www.lavinton.ee/index.php?main=153

                      Comment


                        #26
                        Huitav firma et toodavad metall võresi ja projekteerivad kõlareid, aga kas siis audes polegi estonia niiöelda järeltulija või kuidas ennast väljendada. Aga täitsa usun et osad audese kõlarid on nende poolt projekteeritud aga ei usu et kõik, sest et osad estonia kõlarid meenutavad jubedalt audest, kahjux kindlaid markeeringuid ei oska välja tuua.
                        Ärge päris näkku hakake peksma kui eksin

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by leibsai@May 3 2005, 14:30
                          Kui me räägime Blues kolaritest, mis on hetkel saadaval meie kaubandusvõrgus hinnaga 15k-18k, siis neist kõlasid minu subjektiivse arvamuse kohaselt paremini
                          Minuarvates on 15-18k suht suur raha, et minna kellegi soovituse põhjal kõlareid ostma, see mark võetakse lihtsalt arvesse ehk sest selle raha eest peaks juba nii üht kui teist valida saama.
                          Aga näiteks kuni 8000.- eest pole meil poodides ju muud midagi valida kui Audes

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by MK@May 3 2005, 21:21
                            Minuarvates on 15-18k suht suur raha, et minna kellegi soovituse põhjal kõlareid ostma, see mark võetakse lihtsalt arvesse ehk sest selle raha eest peaks juba nii üht kui teist valida saama.
                            Aga näiteks kuni 8000.- eest pole meil poodides ju muud midagi valida kui Audes
                            Mordaunt-Short
                            Saan aru, et sa tegid nalja :lol:

                            Tundub, et kuni 15-18k oleks mida osta. Aga kui tõsiselt hakkad asjaga tegelema siis selgub, et valida pole suurt midagi. Eriti veel kui tahad 3-e riba kõlareid saada. Kindlasti on mõned 2-e ribalised ka head. Aga 3-e riba vastu nad ei saa, eriti bassi poole pealt. Kuulasin poes endale tuntud muusikaga 20 kilosed JMlab electra ja B&W mõlemad 2-ribalised. Ühes loos oli kontrabass kadunud üldse. Ja üldse tundus, et nad mängisid ainult kesk-kõrg sagedust. Full-range soundist oli asi kaugel. Kindlasti on Bluesil ka omad miinused. Aga antud hinnaklassis ei saagi midagi täiusliku olla.

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by Novembre@May 4 2005, 06:55
                              Kuulasin poes
                              No miks sa seal poes kuulasid?
                              poodide akustika on ikka päris :angry:

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by fotek+May 4 2005, 09:11--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (fotek @ May 4 2005, 09:11)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Novembre@May 4 2005, 06:55
                                Kuulasin poes
                                No miks sa seal poes kuulasid?
                                poodide akustika on ikka päris :angry: [/b][/quote]
                                mina küll poes ei kuula ma ostan endale koju kõik erinevad kastid mis huvi pakuvad ja siis kuulan. 20k pole nagu mingi raha ju hai-enderi jaoks.
                                kurat, ma nägin öösel unes, et bass ja treble olid põhja keeratud

                                Comment

                                Working...
                                X