Teade

Collapse
No announcement yet.

Audese hinna ja kvaliteedisuhe on kehv.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Ja kodus on palju parem akustika?

    Comment


      #32
      Originally posted by moi@May 4 2005, 07:27
      Ja kodus on palju parem akustika?
      Kodus saad lihtsalt oma aparatuuriga proovida, mis häält mingid kõlarid teevad.
      Ei pea kõlareid tingimata kohe ära ostma, kui oskad rääkida, siis võibolla saad endale paariks päevaks proovimiseks.

      Comment


        #33
        Originally posted by Novembre+May 3 2005, 13:57--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Novembre &#064; May 3 2005, 13:57)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-electron@May 3 2005, 11:37
        Mina näiteks sain küll terake targemaks - leidus veel üks inimene, kes ei pidanud Audese hinna/kvaliteedi suhet normaalseks.
        Võtame konkreetse mudeli näiteks Blues ei pidanut korralikult mängima :lol: . Too näite millised on alla 20k hinnaklassist temast paremad. [/b][/quote]
        Kes seda näidet tooma peaks?
        Ma ei öelnud ju kordagi, et MINA Audest sitaks peaksin. Ja kui ma teaksin midagi konkreetset või oleks mul hulga kogemusi umbes 20k maksvate kõlarite osas, siis ma oleks sellest juba ammu rääkinud. Minu rahakott sellist luksust veel ei luba ja sellepärast ei võta ka siin teemas sõna. Huvitav on aga lugeda, mida inimesed asjadest arvavad. Ja kui kunagi poodi lähen, siis tean natuke rohkem, mida vaadata ja kuidas kuulata.
        Tõin lihtsalt välja, et igaühel on oma arvamus ja võiks väheke rahulikumalt sellesse suhtuda. Pealegi on see audio teema väga paljuski subjektiivne - mõnele meeldib see-teisele teine. Ei saa kindlalt öelda, et see on nüüd igatpidi parem ja õigem jne. Peace, audiogurud&#33;
        Tuleb lihtsalt täiega panna&#33;

        Comment


          #34
          Originally posted by electron+May 4 2005, 11:44--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (electron @ May 4 2005, 11:44)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
          Originally posted by Novembre@May 3 2005, 13:57
          <!--QuoteBegin-electron
          @May 3 2005, 11:37
          Mina näiteks sain küll terake targemaks - leidus veel üks inimene, kes ei pidanud Audese hinna/kvaliteedi suhet normaalseks.

          Võtame konkreetse mudeli näiteks Blues ei pidanut korralikult mängima :lol: . Too näite millised on alla 20k hinnaklassist temast paremad.
          Kes seda näidet tooma peaks?
          Ma ei öelnud ju kordagi, et MINA Audest sitaks peaksin. Ja kui ma teaksin midagi konkreetset või oleks mul hulga kogemusi umbes 20k maksvate kõlarite osas, siis ma oleks sellest juba ammu rääkinud. Minu rahakott sellist luksust veel ei luba ja sellepärast ei võta ka siin teemas sõna. Huvitav on aga lugeda, mida inimesed asjadest arvavad. Ja kui kunagi poodi lähen, siis tean natuke rohkem, mida vaadata ja kuidas kuulata.
          Tõin lihtsalt välja, et igaühel on oma arvamus ja võiks väheke rahulikumalt sellesse suhtuda. Pealegi on see audio teema väga paljuski subjektiivne - mõnele meeldib see-teisele teine. Ei saa kindlalt öelda, et see on nüüd igatpidi parem ja õigem jne. Peace, audiogurud&#33; [/b][/quote]
          Nõus&#33; Mina kui profaan ja alati huvitav lugeda teiste arvamusi, eriti kui arvestatda, et ega meil mingit trükitoodet ole ega tule&#33; Teema samas huvitav ja kõrv loll.

          Comment


            #35
            Originally posted by fotek+May 4 2005, 07:11--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (fotek @ May 4 2005, 07:11)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Novembre@May 4 2005, 06:55
            Kuulasin poes
            No miks sa seal poes kuulasid?
            poodide akustika on ikka päris :angry: [/b][/quote]
            Poode on ka igasuguseid. Rocca Al Mare Vivas on enam-vähem kuulamis ruum. HiFi klubis on ka korralikult kujundatud kuulamis ruum.

            Jutt käis kristiine +- - st, kus kõlarid keset saali seisavad.

            Comment


              #36
              kui keegi kodanik maamuna pealt ostaks elemente SELLISTE hindadega, siis on kvaliteedis pettumine garanteeritud (vb mõni bassielement on erand).

              Comment


                #37
                Samas Intz mainis õieti, et Yamaha orienteeritud kodukinole. Stereo.ru, homecinemachoice jne testidest on jäänud silma, et DSP ja kodukino vallas on maailma üks tippudest Yamaha, seega tõesti 2 kõlariga stereo jaoks ei pruugi ollla kõige parem valik.

                Comment


                  #38
                  No Yamaha stereo võimud on oma hinnaklassis ka üsna head.Vähemalt selle hinnaklassi kõlaritele käib küll B-)
                  kodukino on tõesti teine teema.Kui kuulata väga hea yamaha kodukino receiveriga stereot,on see heli ikka kuidagi imeliku võitu võrreldes kõige odavama yamaha stereo võimuga
                  see käib ka teiste kaubamärkkide kohta.Pole mõtet jahuda,et mingi denoni odav receiver on parem kui .........näiteks.
                  Nii et kuulake kõlareid ikka stereo pillidega&#33;
                  http://www.album.ee/user/16860279

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by Siiasinna15@May 4 2005, 20:05
                    Samas Intz mainis õieti, et Yamaha orienteeritud kodukinole. Stereo.ru, homecinemachoice jne testidest on jäänud silma, et DSP ja kodukino vallas on maailma üks tippudest Yamaha,
                    See mulje on petlik. Yamaha on lihtsalt Stereo.ru, homecinemachoice jne. kohtades väga suure raha eest reklaami tellinud. Stere.ru paberväljaandes muud reklaami sisuliselt ei olegi kui Yamaha oma.

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by Siiasinna15@May 4 2005, 20:05
                      Samas Intz mainis õieti, et Yamaha orienteeritud kodukinole. Stereo.ru, homecinemachoice jne testidest on jäänud silma, et DSP ja kodukino vallas on maailma üks tippudest Yamaha.
                      pigem laiatarbe maailmas multichannel võimudest üks kuulsamaid ma arvan.

                      Comment


                        #41
                        Jutt käib reklaamist ja tõsi see on, et reklaamil on suur jõud.Kunagi ei ole mõtet võtta aluseks reklaami ja selle järgi ostma hakata.Reklaamil ja müügikampaanial on omad eesmärgid ja seda lollide leidmisel ja firma kasumi tõstmisel ja väga tihti võib ka asi puht poliitilise taustaga olla.Jõuline reklaam ei pruugi sugugi tähendada seda, et müüakse maailma parimat kaupa.Võib osutuda vastupidiseks, et reklaamitakse kesist või keskmist kaupa. Eks see reklaam ole rohkem nõrganärvilistele ja laiskadele klientidele, kes ei viitsi või oska isesisvalt analüüsida müüdavat või teha turu uuringut.Mina lähtun läänes tegutsevatele oksijonitele ja sellele kus müüakse tarvitatud elektroonikat mis firmade oma ja mis hinnaga , mille eest seda müüakse.Kui näit. on palju mingi konkreetse firma tehnikat müügis siis tuleb hakata analüüsima miks see nii on? Kas on asi kehva ,või on küsimus kauba rohkuses või hinnas?Head asja massiliselt ei müüa.Üldiselt on see keeruline ja raske ettevõtmine hea kauba selektsioneerimise ja omamine. Kuid ärge rohke reklaami ohviriks langege võite ämbrisse satuda ja kahe jalaga. Tuleb osata ka vahet teha massiliselt toodetaval kaubal ja privaat kaubal. Selleks on olemas ka mitmeid foorumeid, kus fännid sõna võtavad.

                        Comment


                          #42
                          Originally posted by hipi@May 4 2005, 18:45
                          kui keegi kodanik maamuna pealt ostaks elemente SELLISTE hindadega, siis on kvaliteedis pettumine garanteeritud (vb mõni bassielement on erand).
                          kas ma eksin kui mulle tundub et seal on hinnad odavamd kui eestis?

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by humax@May 5 2005, 20:15
                            Jutt käib reklaamist ja tõsi see on, et reklaamil on suur jõud.Kunagi ei ole mõtet võtta aluseks reklaami ja selle järgi ostma hakata.Reklaamil ja müügikampaanial on omad eesmärgid ja seda lollide leidmisel ja firma kasumi tõstmisel ja väga tihti võib ka asi puht poliitilise taustaga olla.Jõuline reklaam ei pruugi sugugi tähendada seda, et müüakse maailma parimat kaupa.Võib osutuda vastupidiseks, et reklaamitakse kesist või keskmist kaupa. Eks see reklaam ole rohkem nõrganärvilistele ja laiskadele klientidele, kes ei viitsi või oska isesisvalt analüüsida müüdavat või teha turu uuringut.Mina lähtun läänes tegutsevatele oksijonitele ja sellele kus müüakse tarvitatud elektroonikat mis firmade oma ja mis hinnaga , mille eest seda müüakse.Kui näit. on palju mingi konkreetse firma tehnikat müügis siis tuleb hakata analüüsima miks see nii on? Kas on asi kehva ,või on küsimus kauba rohkuses või hinnas?Head asja massiliselt ei müüa.Üldiselt on see keeruline ja raske ettevõtmine hea kauba selektsioneerimise ja omamine. Kuid ärge rohke reklaami ohviriks langege võite ämbrisse satuda ja kahe jalaga. Tuleb osata ka vahet teha massiliselt toodetaval kaubal ja privaat kaubal. Selleks on olemas ka mitmeid foorumeid, kus fännid sõna võtavad.
                            Mis on selle pika ja eesti keele reegleid eirava postituse mõte? Milleks mullitada? Kuidas puutub see jutt teemasse?

                            Comment


                              #44
                              Originally posted by saajatz+May 6 2005, 15:16--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ May 6 2005, 15:16)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-hipi@May 4 2005, 18:45
                              kui keegi kodanik maamuna pealt ostaks elemente SELLISTE hindadega, siis on kvaliteedis pettumine garanteeritud (vb mõni bassielement on erand).
                              kas ma eksin kui mulle tundub et seal on hinnad odavamd kui eestis? [/b][/quote]
                              mhmh.

                              Comment


                                #45
                                Originally posted by saajatz+May 6 2005, 13:16--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ May 6 2005, 13:16)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-hipi@May 4 2005, 18:45
                                kui keegi kodanik maamuna pealt ostaks elemente SELLISTE hindadega, siis on kvaliteedis pettumine garanteeritud (vb mõni bassielement on erand).
                                kas ma eksin kui mulle tundub et seal on hinnad odavamd kui eestis? [/b][/quote]
                                Väike vihje sulle.....EURO kurss peaks hetkel olema 15,6

                                Comment

                                Working...
                                X