Teade

Collapse
No announcement yet.

Audese hinna ja kvaliteedisuhe on kehv.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Pöörduks siis esialgse postituse jurde tagasi. Enamjaolt soovitatakse siin foorumis mitte komplekte vaid elemente, sest siin palju iseehitajaid. Eks igaüks ise teeb enda kõrvale vastava komplekti.

    Täiskomplektsed kõlarid on nii ja naa otsaga asjad. Seda saad vaadata sellise lingi alt nagu oli kõllide lahkamine. Väga hästi komplekteeritud ja ehitatud jamahad millel ka väga ilusate skeemidega filtrid <_< :lol:
    Üldiselt jah, mis sa laimad siin ainult audest. Laima veel kenwoodi, pioneeri ja muid selliseid tegelasi ka, enamus pea ühe pulga peal aga kui need kõrvuti panna, siis audes siiski on üle nende.
    -

    Comment


      #47
      Originally posted by msw+May 6 2005, 15:51--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (msw @ May 6 2005, 15:51)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
      Originally posted by saajatz@May 6 2005, 13:16
      <!--QuoteBegin-hipi
      @May 4 2005, 18:45
      kui keegi kodanik maamuna pealt ostaks elemente SELLISTE hindadega, siis on kvaliteedis pettumine garanteeritud (vb mõni bassielement on erand).

      kas ma eksin kui mulle tundub et seal on hinnad odavamd kui eestis?
      Väike vihje sulle.....EURO kurss peaks hetkel olema 15,6 [/b][/quote]
      minu viga. vaatasin kõige alumist elementi mis seal on, (oletasin et see on ka audese kalleim element - 100W100-6 ) ja minu mälu järgi oli selle hinnaks umbes 1200.-? 70 EURi oleks eesti rahas umbes 1100.- sellest oli ka minu oletus tingitud.

      Comment


        #48
        Terv&#33;
        Selle kuramuse 100w 6ohmi bassika peaks tootmisest küll maha võtma.Mul teist korda juba vuntsid katki.Ikka sama jama teevad edasi.
        Kokkuvõttes midagi peab ikka viga olema eesti asjadel
        http://www.album.ee/user/16860279

        Comment


          #49
          Originally posted by Crimson@May 9 2005, 09:21
          Terv&#33;
          Selle kuramuse 100w 6ohmi bassika peaks tootmisest küll maha võtma.Mul teist korda juba vuntsid katki.Ikka sama jama teevad edasi.
          Kokkuvõttes midagi peab ikka viga olema eesti asjadel
          tuppa parim, tuppa parim siiski

          Comment


            #50
            Originally posted by Zen@May 9 2005, 16:43
            tuppa parim, tuppa parim siiski
            ka mina jagan seda arvamust nagu paljud foorumikasutajad, et audes on tuppa ikkagi PARIM&#33; :wub: haha

            Comment


              #51
              Te võite küll vastu vaielda, kuid ka juhtmetel, millest signaali läbi lasete, on suur mõju helipildile. Ka nendel, mis kõlari sees, filtri vahel, võimu sees... Ja ühendused samamoodi. Algul suht rõvedalt kõlava kõlari saab tegelikult päris hea helipildiga mängima panna, kui on viitsimist katsetada ja aega.(eeldusel muidugi, kui kõlari valjuhääldid on heast klassist)

              Comment


                #52
                sa tahtsid öelda tonaalsus, mitte helipilt, eks?

                Comment


                  #53
                  Ma ütleks, et kogu helipildile. kuidas defineerid tonaalsust?
                  Seda on raske täpselt sõnadesse panna. Igatahes keskmistest sagedustest ja ka kõrgematest saab seda kõige paremini aru. Niiöelda "helipilt" läheb ära koogiks(heli tundub tulevat otse valjuka kohalt, selgelt eristatav mitmeribalises, kus asuvad kõrged ja keskmised valjukad, pole ruumilisust ja heli "mänglevust"), kui kasutada kehvasid ühendusviise. Vastasel korral tundub heli tulevat valjuka eest ja tagant, sõltuvalt kas tuleb karjatus või kilin jne. Isegi ühe kõlariga on siis helipilt ruumiline. Ja unustage need surround värgid, öäk. Et see asi töötaks nii nagu peab, maksaks seade oi oi kui palju

                  Comment


                    #54
                    näha on jah, et on raske sõnadesse panna.
                    vist 4x lugesin, aga ikka mõttele pihta ei saanud.




                    The term "Imaging" describes a sound system&#39;s ability to reproduce the sounds of instruments in their correct locations and proportions on the sound stage. The correct locations are defined by their placement as recorded.



                    The six basic characteristics that describe a tone are:
                    Loudness, Pitch, Timbre, Modulation, Duration, Attack and Decay

                    Comment


                      #55
                      Originally posted by fotek@May 18 2005, 14:19
                      näha on jah, et on raske sõnadesse panna.
                      vist 4x lugesin, aga ikka mõttele pihta ei saanud.




                      The term "Imaging" describes a sound system&#39;s ability to reproduce the sounds of instruments in their correct locations and proportions on the sound stage. The correct locations are defined by their placement as recorded.



                      The six basic characteristics that describe a tone are:
                      Loudness, Pitch, Timbre, Modulation, Duration, Attack and Decay
                      kui on kvaliteetsem/parem kaabel ja ühendus siis "helipilt" (imaging) läheb ju ka korrektsemaks, puhtamaks ja täpsemaks ja ligilähedasemaks originaalile (as recorded). ahtol jutt õige ju, lihtsalt kehvapoolne sõnastus ja jääb arusaamatuks neile kes ei jaga asja :P

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by ahtol@May 18 2005, 13:00
                        Isegi ühe kõlariga on siis helipilt ruumiline. Ja unustage need surround värgid, öäk. Et see asi töötaks nii nagu peab, maksaks seade oi oi kui palju
                        Kas sa mõtles siin muusika kuulamist või filmi heli. Muusikat selge see, et kuulatakse stereos, va. dvd dolby digital. Filmide puhul annab 5.1 sys ikka korraliku tulemuse.
                        Milline seade sul oioi kui palju peab maksma, et 5 kanalit laiali jagada

                        Comment

                        Working...
                        X