Teade

Collapse
No announcement yet.

supakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    no nyyd peax seal ruumi olema

    Comment


      #17
      valmis!
      http://www.hot.ee/saatekava/Doc1_files.rar

      kuid pildid saavad uppitud, kui muu saast sealt ära võetud, ei mahu ja enda kataloogi ei pane!
      http://www.hot.ee/saatekava/Doc1_files.rar
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #18
        sain kätte tnx

        Comment


          #19
          aega kulus aga jupid lõikasin välja aga kui suure vahe tagant peax kruvid sisse keerama. kas peab mingit spets liimi ka ostma, endal on kodus puidu PVAd, kas sellega võib kokku panna

          Comment


            #20
            PVA sobib liimimiseks ideaalselt Kruvid võid panna mingi 7-8cm tagant.... aga ega erilist vahet pole, kuna liim võtab ise juba piisavalt kõvasti kinni (kui on korralikult pandud)
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #21
              endal kah kavas ehitada uued kõlari kastid
              Ma võin teha s**** saia aga vot sellest ei saa aru mis bandpassi ja inverteri vahe on kinnise kastiga näiteks???
              Ja milline heli tuleb ütleme nii et kõigevägevam ???
              ma proovisin s30 bassikast bandpassi teha ja algul arvasin,et sealt ei tule mingit häält,aga selle väikse valjuka kohta tuli väga head rõhku.

              Comment


                #22
                Erx, kas tasus ennast ära ka see s-30 bandbassis ? Mul oli sama mõte, aga kui suur see vahe tavalise kastiga siis oli ?
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #23
                  tasus ära küll.. võrreldes s30 kõlariga oli bass ikka parem... aga ma teen selle kasti inverteriks ümber.. mul vaja arvutile sellest üks aktiivne-kõlar teha... ma tegin selle bandpassi lihtsalt proovimise pärast ja ta õigustas end ära..

                  Comment

                  Working...
                  X