Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Võim + kõrvaklapid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Võim + kõrvaklapid

    Tere.

    Väike probleem sis: Tahaks kysida sellista ajas. Et mul arvutis olev helikaart on mega nõrk (intregeeritud) aga mul on olemas radiotehnika y101 võimendi äkki mingit moodi annab leiutada sellist värki et saan kõrvaklapid radiotehnikale taha lykata ja läbi võimendi muusikat kuulata? Põhimõttelislt peax see võimalik olema. aga jh teadmisi ja oskusi napib.
    Oodatud on kõik pakkumised ja soovitused. Eelkõike ootan soovitus ostu alal: Mida yldse sellex vaja läheb?

    Tänud!
    Feel da Bass

    #2
    Originally posted by aZu@May 14 2005, 14:34


    Et mul arvutis olev videokaart on mega nõrk (intregeeritud)

    äkki sa tahtsid öelda helikaart sest minu arust videokaardist heli ei tule :huh:

    Comment


      #3
      Originally posted by mario89+May 14 2005, 16:14--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (mario89 @ May 14 2005, 16:14)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-aZu@May 14 2005, 14:34


      Et mul arvutis olev videokaart on mega nõrk (intregeeritud)

      äkki sa tahtsid öelda helikaart sest minu arust videokaardist heli ei tule :huh: [/b][/quote]
      sry.../viga likvideeritud/



      aga palun.
      ---------------------
      Sound Capture Devices
      ---------------------
      Description: Vinyl AC&#39;97 Audio (WAVE)
      Driver Version: 6.14.0001.4050 (English)
      Feel da Bass

      Comment


        #4
        Originally posted by aZu+May 14 2005, 15:20--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (aZu @ May 14 2005, 15:20)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
        Originally posted by mario89@May 14 2005, 16:14
        <!--QuoteBegin-aZu
        @May 14 2005, 14:34


        Et mul arvutis olev videokaart on mega nõrk (intregeeritud)


        äkki sa tahtsid öelda helikaart sest minu arust videokaardist heli ei tule :huh:
        sry.../viga likvideeritud/



        aga palun.
        ---------------------
        Sound Capture Devices
        ---------------------
        Description: Vinyl AC&#39;97 Audio (WAVE)
        Driver Version: 6.14.0001.4050 (English) [/b][/quote]
        mis kõrvaklapid need sellised on, et lahjaks jääb? 4" elementidega?
        mingi suvaline odav saunblasteri junn (paar-kolmsada korooni) peaks ka nagu suht piisama, siiamaani pole probleeme olnud.

        või on soov kurdistuda? selle vastu on lihtsamaid meetodeid ka

        Comment


          #5
          teinekord võib lihtsalt kõrvaklappide liiniväljund suht vaikne olla...et kui klapid ise ka veel mitte kõige kõrgema tundlikkusega pole, siis jääbki puudu...arvestades tavalise integreeritud helikaardi koostekvaliteeti (või õigemini selle puudumist ) siis väga ei imestagi...

          ise soovitaks üldjoontes sebida omale kuskil mingi kasutatud SB Live näiteks...heli kvaliteet tõuseb ikka korralikult ja hetkel ei maksa nad eriti midagi...

          Comment


            #6
            ega vist selle võimuga on keerulisem...Lihsam olex vist osta uus helikaart:P
            Feel da Bass

            Comment


              #7
              tegelikult, soovitaks proovida seda kellegi juures, kellel on näiteks Live vms parem helikaart, et kas ikka läheb paremaks....ei oska ju hinnata antud kõrvaklappe (seda enam et siin pole neid mainitudki) ja seda kui valju muusikat teema-algataja tegelikult soovib... <_<

              Comment


                #8
                ok...klapid sis philips hp200...see kh muidugi hea variant et ära proovida ja sis vaadata.
                Feel da Bass

                Comment


                  #9
                  No aga RRR U-101 klapiväljund täitsa olemas&#33;Milles probleem?
                  The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                  Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                  Projektide pildid
                  Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                  http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                  Comment


                    #10
                    Klapiväljund on olemas küll, kuid vara rõõmustada, seal on selline harva kohtav tärnikujuline pesa Tuleb juhtmetega jamada.

                    Comment


                      #11
                      uuematel u101-del oli isegi klappide pesaks 6,3mm pulk... Aga enamusel tõesti on see toreda paigutusega din-pesa.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Rom@May 17 2005, 11:49
                        Klapiväljund on olemas küll, kuid vara rõõmustada, seal on selline harva kohtav tärnikujuline pesa Tuleb juhtmetega jamada.
                        müüa on neid tärnikujulisi küll..sai kunagi soetatud
                        teineasi on see et mix tulev heli on nõrk..siis näiteks mul oli Sb live 5.1 siis sellel oli sama laks..sai aga uuritud siis neil ei ole seda mõeldud sellist asja et ühendada otse kõrvaklapid v midagi..kuna signaal on nendel suht nõrk ja suurt võimendust ei ole nagu näiteks vanematel kaartidel (oli ikka oma 2x1w kivi sees näiteks)

                        teineasi..kui sul on näiteks väiksed arvutikõlarid..siis võid ka neid kasutada kõrvaklappide võimendamiseks
                        mida sa lohh vahid

                        Comment

                        Working...
                        X