Teade

Collapse
No announcement yet.

audes 70w81-8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    audes 70w81-8

    Ma tahaksin endale tuppa audes 70w 81-8 kõlarit.Kas see sobiks tuppa?Võimendi teeksin ise.Kas keegi soovitaks mulle millist võimendit ja kasti teha.See on mu esimene projekt ja kogenenumad võiks soovitada mida teha.

    #2
    kõike ei saa ju ka ette kätte ära teha. ma tutvustan sind selle lingiga LINK
    uuri vaata...

    Comment


      #3
      kui see su esimene projekt siis kas sa ei arva et mõtekam oleks võimendi poest osta kui hakata ise tegema. subwoofri võim 1. projektiks on natuke keerulisevõitu ehk.

      Comment


        #4
        kui see su esimene projekt siis kas sa ei arva et mõtekam oleks võimendi poest osta kui hakata ise tegema. subwoofri võim 1. projektiks on natuke keerulisevõitu ehk.
        sellele julgeks küll vastu vaielda sest kui mitte millegagi ei alusta ei saa kunagi midagi selgeks mul oli ise sama algus ega ma asjast eriti ei jaganud aga läksin oomipood ja ostsin selle http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=970001 sellega hakkas minu elektroonika soovitan millegagi sellisega alustada sest siis alguses õpid jootma ja pärast kui vaikselt asja edasi arendad saad isegi aru mis seal võimendis toimub. Kui asja vaja subwoofrile siis on sul vaja ka filtrit ma ise sellega kohe alguses hakkama ei saanud sest see oli algaja jaoks natuke liiga raske aga siis sai ostetud see http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...960-021&lng=est soovitan sul sama teha saad asja rohkem selgemaks
        aga see on ainult minu soovitus
        ja see võim sobiks hästi sinu valitud kõlariga aga kasti kohapealt ma ei oska aidata aga

        EDU SULLE!!!!!

        Comment


          #5
          Ma tegin juba ühe 20w võimu ja ma saan tuttava käest abi.

          Comment


            #6
            Kas keegi teab palju see kõlar maksab ja kust seda osta saab?Kas keegi teab,milline kast sellele teha?Need kel selle kõlliga kogemusi on võiks rääkida või pilte üles panna.

            Comment


              #7
              ega ma ei ütlegi et ei ole mõtet midagi ise teha vaid alustada lihtsamatest asjadest. loomulikult tuleb asi ise kätte võtta. kui arvad et ei ole probleemi ja saad ka abi siis mis muud kui edu sulle!

              Comment


                #8
                Elemendi peaksid Noorest Tehnikust leidma.

                Comment


                  #9
                  Tallinn on liiga kaugel, kas Tartu lähedal ei ole mingit poodi.

                  Comment


                    #10
                    telli otse tehasest, toovad sulle kiirkulleriga kohale, maksad see mõnikümmend kruunu postikulu+muidugi woofri hind ja kõik.

                    Comment


                      #11
                      ok proovin järgi

                      Comment

                      Working...
                      X