Teade

Collapse
No announcement yet.

sildamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    sildamine

    Küsimus siis sildamise kohta,et kui ma tahan kaks kanalit üheks sillata,kas ma pian siis ühe kanali + panema teise - või käib see kudagi teisiti ja kas kõiki võime tohibki nii sillata.

    #2
    > > >Mis võim sul on.
    Vaata ükskõik mingi mittesildava võimu skeemi.Vaata natuke.Ja tee järeldus kas saab!!!!!Enamus võimudel läheb ju kõlli üks ots maha(-)ja teist otsa aint võimendatakse(+)Järelikult on kõik miinusklemmid ühedja needsamad.Kui sa sillata tahad tuleb ikka kõll pluss klemmide vahele panna.See eeldab muidugi, et faasid on vastandfaasis.Siin sai mingi nädal aega tagasi täpselt sama juttu räägitud.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      mõlemad kõlli otsad plussi ??? sellisel juhul peaks ju kõlari mähise läbi kõrsatama kui mõlemast pluss sisse lasta... kuskilt peab ju ikka miinusesse ka minema ?!?
      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
      DeeJay Catass

      Comment


        #4
        Miks????????Kõlli ta küll läbi ei tohiks lasta.Kõll peaks täitsa vait olema, seda sel juhul kui faasid samad.Kui faasid vastupidi, tuleb suurema pingega siinus.
        Sildamine tähendab seda, kui üks võimu õlg võimendab + teine õlg võimendab -.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          Mul on kumir u-001.

          Comment


            #6
            ei tea mul kunagi läksid kõlari mõlemad juhtme otsad mõlema kanali plussidesse, siis kyll lõi lyhisesse, õnneks lükkas võim ennast ise välja
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #7
              Toavõimudelt see sildamine +de pealt eriti ei õnnestu jah. Rohkem see autovõimenditele sisse ehitatud.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Lugege mis ma kirjutasin....Kõll tuleb panna + klemmide vahele.Võimendus toimub sel juhul kui faasid vastupidised.See eeldab faasipöörajat võimu sisendis.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  aga kudas seda faasi pöörajat teha ? mingit skeemi on?
                  Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                  DeeJay Catass

                  Comment


                    #10
                    alles oli üks samasugune teema.. loe toda...

                    Comment

                    Working...
                    X