Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlarid

    leidsin siis kodust endal mingid vanad kõlarid aga suht heas korras paistavad olema...........häält annavad kah
    Aga oleks vaja nende kõlarite andmeid et saaks arvutada neile kastid.
    Igaljuhul on kõlarid sellised: basskõlarid 25 GDN-4 4 0m ( venekeelsed tähed viidud eestikeelsetesse)
    kõrgsagedus 3GD-47 8 0m ( venekeelsed tähed viidud eestikeelsetesse)
    On kellegil infot nende kõlarite kohta ja kas neist tasub üldse midagi teha.......sees mõttes et teha kast ümber, filtrid vahele ja nautida muusikat ???

    #2
    koduseks kuulamiseks sobib ideaalselt, kuigi just mingit hullemat matakat sellest ei saa ;D
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #3
      Ise soovitax sul selle konde asemel sinna Filtri aretada. Minu konded surevad suure kuulamise peale täiesti ära juba :-/
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        aga siiski oleks vaja nende kõlarite andmeid.............kastid vaja teha :'(

        Comment


          #5
          Tee sama suur kast nagu praegu noil on. Peax olema nende ideaalkast.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            sees probleem ongi et kui kodust kapist võtsin olid nad ilusti karbi sees st. et ilma kastita seepärast olekski vaja andmeid et teha kastid ümber

            Comment


              #7
              Need valjukad on läbimõõduga 160 mm? Üldiselt on mingid andmed sellised:
              Fres - 40 Hz
              Qts - 0.35
              Vas - 30 ltr
              Tundlikkus - 86 dB
              40...5000 Hz.
              Ja kondet võid julgesti kasutada, pane selline 1...2 mF mahtuvusega konde ja täätab väga hästi.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                Kas seega kusagil 18-21L, oleneb kui madalat bassi tahad.Muide, kust sa selliseid tutikaid said?

                Comment


                  #9
                  eks mul isa ole kah kunagi sellega tegelenud ja päris julmalt nii et mul siis kodus on olnud niimõndagi aga nüüd ehitan ja meisterdan mina nii et kasutan võimalust, muidugi suht palju on niisama ära lõhutud lollist piast kui weel tatikas olin aga midagi alles kah jäänd

                  Comment

                  Working...
                  X