Teade

Collapse
No announcement yet.

Mikrofoni ühenduste selgitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mikrofoni ühenduste selgitus

    http://123.pri.ee/mikker
    Siin on mikri pilt siis. Vene maki seest sain. Ma proovisin igat moodi neid juhtmeid ühendada, kuid ei hakanud tööle. Keegi ei tea, kuidas ma peaks ühendama selle mikrofoni?

    Peal on kirjad MKE-3, rohkem ei oska midagi öelda peale selle, et väga hea mikrofon on

    #2
    Mingi otsa peale tuli pinge lasta ja mingist otsast tuli signaal välja. Kolmas siis mass. Kondensaatormikk vms.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      kui ta on kondemikker, siis võetakse signaal ja toidetakse samast juhtmest. Võimalik,et on stereomikker, siis on neid seal kaks sees, ühe ühise otsaga.
      Igatahes kondemikrite korral proovi üle mingi takisti signaaliotstele pinge peale lasta ja siis üle kondeka signaal välja võtta.

      Comment


        #4
        sellest ehk abi...

        Comment


          #5
          http://home.sinn.ru/~varnavino/remont_sh/shema_mka3.htm
          sinine juhe pluss
          valge väljund
          punane miinus

          Comment


            #6
            Palju ma volte peaksin andma?

            Ma tahan ühendada selle 3,5mm mono audiootsiku otsa. Selle signaali valge ühendan nn 3,5mm esimese otsaga, patarei - tolle teise juhtme 3,5mm külge, patarei + siis sinise külge ja miinus punase külge. Õigus?

            Comment


              #7
              See tahtis vist miskit 3..9V.Pole praegu raamatut käepärast...
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment


                #8
                Aga kuidas ma ühendan selle ntx 3,5mm jacki.

                Tööle sain.

                Comment


                  #9
                  Ei hakkanud uut teemat tegema.

                  Endal vedeleb kodus pikemat aega vene mikker MD-282.
                  Soov oleks see siis tavalise PC taga tööle saada, aga niisama ühendades ei
                  hakka toimima. Juhe on tavaline kahe juhtmega.

                  Oskab keegi kuidagi aidata?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Cheopps@Jul 3 2005, 19:11
                    See tahtis vist miskit 3..9V.Pole praegu raamatut käepärast...
                    ma sain ta tavalise 1,5 voldise patareiga tööle

                    Comment


                      #11
                      Ei hakkanud uut teemat tegema.

                      Endal vedeleb kodus pikemat aega vene mikker MD-282.
                      Soov oleks see siis tavalise PC taga tööle saada, aga niisama ühendades ei
                      hakka toimima. Juhe on tavaline kahe juhtmega.

                      Oskab keegi kuidagi aidata?
                      See on tavaline elektrodünaamiline mikrofon, eraldi toidet ei vaja. Kontrolli juhtmed üle, et katkestust poleks. Halvemal juhul on see katkestus mikri võnkepooli mähises. Kui tester olemas, mõõda...takistus peaks 250-oomi ringis olema.

                      Comment


                        #12
                        Ma tahaks täpselt teada mis volti see mikker kannatab või tahab normaalseks tööks. Nagu täit värki tahaks ikka mikrist saada :P.

                        Comment


                          #13
                          Ma tahaks täpselt teada mis volti see mikker kannatab või tahab normaalseks tööks. Nagu täit värki tahaks ikka mikrist saada .
                          Sel pole erilist vahet, kas 3V või 9V, mikri tundlikkus sellest oluliselt ei muutu. Pane näiteks 4,5V ja jätkub küll.
                          Profimikrid tahavad näiteks 48V saada, samas 18-voldiga (2x9V) töötavad täpselt samamoodi.

                          Comment


                            #14
                            Kui õieti mäletan, siis see oli polariseerimispinge ning sellest ei olene mikri tehnilised näitajad.Siiski 1,5V pisut vähe; pane jah 4,5V või 9V patarei.
                            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                            Projektide pildid
                            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                            Comment


                              #15
                              mul 1,5 töötab ilusti......algul andsin talle 7 volti, siis oli surin sees koguaeg

                              Comment

                              Working...
                              X