Teade

Collapse
No announcement yet.

PA tehnika ost?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Benori venekeelne koduleht funktsioneerib aadressil:
    http://www.hot.ee/benor/rus_main.htm
    Seal on hinnad ka olemas kui keeleoskust on ja uurida oskad.

    Comment


      #17
      Keeleoskust ei ole, aga seda tean ikka, et hindu sealt ei leia. Need hinnad, mis seal on on rentimise kohta, aga seda kui palju mingi kõlar või võimendi maksab sealt küll ei leia. Ja selle lehe kohta "funktsioneeriv" öelda on ikka küll liialdus :P
      Ja kui Benorisse minna, kas seal keegi eesti keelest saab aru?

      Ja kui keegi juhtub sinna kanti, paluks läbi astuda ja uurida, mida neil mis hinnaga pakkuda on, mul nagu vaja siis kahte 15" subwoofrit 400W või rohkem püsivõimsust ja siis kahte 15" woofri ja korraliku horniga kontsertkõlli 400W või rohkem ja siis neile sobivad võimendid, et mis selline komplekt maksta võiks?

      Oleksin väga tänulik, kui keegi sinna satub ja natuke ringi vaatab. Mul tõesti inffi vaja, et oma eelarvet paremini planeerida.
      Muusikahull!

      Comment


        #18
        võta aga julgus kokku ja astu läbi, ega oma silm on ikka kuningas. Võta vene keelt oskav isa või vanaisa või sõber kaasa, ega seal palju rääkida polegi. Võid ju paberile kritseldada numbrid ja soovid, neist saab isegi poolakas aru.

        Comment


          #19
          Nagu ma varem mainisin, ma hetkel USA-s ja jõuan tagasi septembris, aga enne oleks eelarve koostamiseks vaja helitehnika umbkaudset hinda teada, sest sellest sõltub ka, mis dj tehnika ma kokkuvõttes osta saan. :unsure:
          Muusikahull!

          Comment


            #20
            Nagu ma juba mainisin, puudub sul selle eelarvega vajadus eraldi subwoofri järele, nende ja neile võimude ostmisega ajad sa enda eelarve nii lõhki et jube lausa...

            Osta 4 suurt fullrange kõlarit, üks paar vasakule rööbiti, teine paremale rööbiti, kõlarite takistus võiks olla 8 oomi, siis rööbiti pannes tuleks 4 oomi, mida ka enamik võimendeid peaks kannatama.

            PS: kahe 400w kõlari asemel eelista 4 200w kõlarit, heli tuleb "kõvem" (aktiivpinda on ju topelt rohkem, mistõttu ka tundlikkus suureneb)

            PS2: antud projekti hind tuleks kuskil 30k, kui vöö vväga koomale tõmmata - võim 10k ja kõlarid 4x5-6k

            Comment


              #21
              Originally posted by saajatz@Jul 21 2005, 18:04
              Nagu ma juba mainisin, puudub sul selle eelarvega vajadus eraldi subwoofri järele, nende ja neile võimude ostmisega ajad sa enda eelarve nii lõhki et jube lausa...

              Osta 4 suurt fullrange kõlarit, üks paar vasakule rööbiti, teine paremale rööbiti, kõlarite takistus võiks olla 8 oomi, siis rööbiti pannes tuleks 4 oomi, mida ka enamik võimendeid peaks kannatama.

              PS: kahe 400w kõlari asemel eelista 4 200w kõlarit, heli tuleb "kõvem" (aktiivpinda on ju topelt rohkem, mistõttu ka tundlikkus suureneb)

              PS2: antud projekti hind tuleks kuskil 30k, kui vöö vväga koomale tõmmata - võim 10k ja kõlarid 4x5-6k
              Mis kõlareid ja mis võimendit soovitad siis? Ilma subwoofrita tükib olema see probleem, et madalamat otsa eriti ei ole ja bass jääb lahjaks. Ma tean jah, et eelarve vist ei kannata, kui just mitte Pyle kõlareid osta.
              Muusikahull!

              Comment


                #22
                Kle ei usu, et selliste võimsuste juures ei saa bass "lahjaks" jääda Siis peab olema helitehniku või valesti komplekteerimise viga!Ise soovitan firma CELESTION kõlareid ja valjuhääldeid.Sobivaid võimendeid leiad PEAVEY produktide seast.Loomulikult on nende hinnad ka krõbedad(18k jääb väheks&#33.TESLA toodangut ei ole minu teada enam saada(kui, siis kasutatud seadmeid).
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment


                  #23
                  Väliyrituste jaoks soovitan Ohm-i kõlareid. (vb. pl õigesti kirjutatud). Need ei karda vihma ega midagi, va. siis kui siise läheb. Aga väljas vihma käes töötavad kenasti. Hästi lollikindlad asjad. Viimasel väliyritusel tuli korralikult padukat ja kastid olid kinni katmata. Hinnast ma nendel kastidel eriti kyll ei tea, aga googeldades peax midagi leidma.
                  Info võib olla ELUOHTLIK!

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by Extrance@Jul 15 2005, 23:17
                    Nagu ma varem mainisin, ma hetkel USA-s ja jõuan tagasi septembris, aga enne oleks eelarve koostamiseks vaja helitehnika umbkaudset hinda teada, sest sellest sõltub ka, mis dj tehnika ma kokkuvõttes osta saan. :unsure:
                    Enne lõplikku ostuotsust võiksid uurida Stekkeri tooteid, ikkagi Eesti parim toode.
                    Kodukat pole, ainult isiklik kontakt. Hinnaskaala lai, abi on saanud nii küla rahvamajad kui ka meie tipud.
                    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                    Comment


                      #25
                      www.djstore.ee
                      www.events.ee

                      vaata neid aadresse, djstore's on odavama otsa tehnikat küllaga, tsipa alla saaksinka rääkida...

                      Comment


                        #26
                        Tänud kõigile, eks ma uurin kõiki neid teie pakutud võimalusi.

                        Event Centerist leidsin hea hinnaga võime, aga küsimus on, et kas sellist firmanime nagu Omnitronic võib usaldada võimendite osas, tean et DJ tehnika, mida nad toodavad on päris hea, aga kas neid watte saab uskuda, näiteks ostaks 2*750W võimendi 6500 krooniga ja siis jääks 11500 kõlarite jaoks.
                        Muusikahull!

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by Extrance@Jul 28 2005, 05:56
                          Omnitronic võib usaldada võimendite osas, tean et DJ tehnika, mida nad toodavad on päris hea, aga kas neid watte saab uskuda, näiteks ostaks 2*750W võimendi 6500 krooniga ja siis jääks 11500 kõlarite jaoks.
                          PA-1500 andmed vastavad kirjapandule, sai üks kliendi soovil üle mõõdetud,
                          teostus ka normaalne.
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by Extrance@Jul 15 2005, 21:17
                            Nagu ma varem mainisin, ma hetkel USA-s ja jõuan tagasi septembris, aga enne oleks eelarve koostamiseks vaja helitehnika umbkaudset hinda teada, sest sellest sõltub ka, mis dj tehnika ma kokkuvõttes osta saan. :unsure:
                            DJ-tehnikast pakkuda muidu Technics SL-1210MKII/M3D/MK5 grammarid ja Pioneer CDJ-100S CD-mängijad:

                            http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=18636
                            52 27 316 Risto
                            teknootik@gmail.com
                            Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by basic+Jul 28 2005, 09:34--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (basic &#064; Jul 28 2005, 09:34)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Extrance@Jul 15 2005, 21:17
                              Nagu ma varem mainisin, ma hetkel USA-s ja jõuan tagasi septembris, aga enne oleks eelarve koostamiseks vaja helitehnika umbkaudset hinda teada, sest sellest sõltub ka, mis dj tehnika ma kokkuvõttes osta saan.  :unsure:
                              DJ-tehnikast pakkuda muidu Technics SL-1210MKII/M3D/MK5 grammarid ja Pioneer CDJ-100S CD-mängijad:

                              http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=18636 [/b][/quote]
                              Kuna ma saan USA-st hetkel 880 dollariga või isegi odavamalt kaks tuttuut Technics SL-1210MK5 siis ma ostan need sealt, kuna juhuslikult olen hetkel seal. See teeb 11 000 krooni kahe uue eest, sinu pakkumise puhul üle 17 000 krooni. Sorry, ma lihtsalt hetkel USA-s kaubareisil ja siit vean kõik DJ tehnika, kuna siin isegi kuni 60% odavam kõik elektroonika, Technics on kahjuks igalpool kallis, aga djstore.ee-ga saan peaaegu 50% odavamalt. Pioneer HDJ-1000 kõrvaklapid saan kusagil 1300-1400 krooniga tuttuued, Eestis ligi 3000 krooni. Pioneer CDJ-100S tutikad mängijad ostan 3000 krooni tükk eest sealt. Eestist ostan ainult helitehnika, kuna need liiga rasked ja suured üle piiri vedamiseks või shippimiseks. Tänan siiski pakkumast, sorry

                              Lihtsalt pole midagi teha, Eesti hinnad on liiga soolased. Hoian USA-st ostes tehnika pealt kokku vähemalt 15 000 krooni.

                              Thx Jyrka, nüüd siis tean, et neid võib usaldada, seega lähengi seda võimu ostma ja topin neile 4 kaheksa oomist kõlli taha, saades 4 oomi ja kogu võimsuse 4*325W, vähemalt teoreetiliselt peaks ju nii tulema, kui muidu on 2*750W.
                              Muusikahull!

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by Extrance@Jul 29 2005, 05:11



                                Thx Jyrka, nüüd siis tean, et neid võib usaldada, seega lähengi seda võimu ostma
                                Enne ostma minemist loe PS ka läbi.
                                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                                Comment

                                Working...
                                X