Teade

Collapse
No announcement yet.

Jälle natuke isetehtud kõlareid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    njaa
    olen nyyd neid pikemat aega testinud igasugu asendis igasugu muusikaga ja erinevate playeritega
    ja need kõlarid teevad ikka ylihead heli,eriti siis kui kõik tämbrid õieti reguleeritud on
    valjul mängimisel võibolla hakkab moonutama aga sellisel keskmiselt tugevusel on heli kyll eluhea.
    bassi ei tohi ka palju sisse lasta
    aga mul on suppakas eraldi nii et kogu systeem toimib 5+
    nii et kui keegi tuttav, kellel need elemendid niisama vedelevad, pakub teile neid, siis oleks äärmiselt loll ei öelda

    Comment


      #17
      Räägi, kuidas sa kasti arvutasid ? Kui andmeid leidub, siis võixid mulle nad anda, olex tänulik
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #18
        proovi transmission line'i
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #19
          sain oma põrandakõlaritele iluvõred ka ette
          kusjuures se suppakas seal keskel on müüa
          ost/müük/ foorumis täpsem informatsioon

          [img]www.hot.ee/vibratsioone/DSC00023.JPG[/img]

          Comment


            #20
            see, et mul yx selline kõll vedelb kodus koos kastiga! Aga ma ei tea, bassi vabsjee nagu pole, aga nuh võimu mul ka pole, aga see ju ei vaja ka erilist midagi! Kes on huvitatud?

            Comment


              #21
              mina olen
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #22
                hmm, ok, kus asud ja palju sellise asja eest välja käid? Kast ise on shit happens!

                Comment


                  #23
                  vaata INSTANT message't
                  http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?action=im
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #24
                    see fooliumi asi jääb ikka natuke segaseks... katsid fooliumiga ja siis... värvisid mustaks ?

                    foolium on ju see mida kasutatakse küpsetamiseks, selline hõbedane paber, suhteliselt nõrk ka veel :P

                    Comment


                      #25
                      palju see maht sellel umbes võiks olla? mis siis juhtub, kui panna 3 elementi ühte kasti? mingi filter ka peab vahel olema? toru? :
                      Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                      www.sansui.us/AU-9500.htm

                      Comment


                        #26
                        Mul on ka kaks sellist elementi. Kastid on ka alles, aga originaalis oli neil mingi loll filter vms vahel.. selleks nad bassi ei tee ;D.. Kuna ma endale materjaali pole suutnud hankida, siis pakkuge hinda..

                        Comment


                          #27
                          nendel kastidel ple üldse mingit filtrit vahel
                          ja selle nad ei mängi bassi,et need kastid peaksid aint 100hz'ni välja mängima.. ehk sis häälestatud nii kõrgele ;D

                          Comment


                            #28
                            nendel kastidel ple üldse mingit filtrit vahel
                            ja selle nad ei mängi bassi,et need kastid peaksid aint 100hz'ni välja mängima.. ehk sis häälestatud nii kõrgele ;D
                            jep.samas ka propeller tegi siiski liiga suured kastid.
                            nendes on vist midagi 30 liitri kandis,aga need valjukad mängivad 10liitrises wõi natuke väiksemas kastis palju paremini
                            miskit ei tohi valesti kirjutada

                            Comment


                              #29
                              ma olen neid valjukaid 2 erinevas kastis näinud.. üks kast on see,mis on selle soomepapiga tagant.. nood mingi 10ltr... aga mul olid kunagi ühed suuremad kastid kus need olid.. kenamad olid ka need.. mingi pool meetrit kõrged ja küllalt sügavad.. kui ma nüüd ei eksi,sis vist vineerist.. ja 63- 18(20) 000hz oli sagedusriba..

                              Comment


                                #30
                                See foolium millest räägitakse ei ole teps mitte küpsetamisfoolium. Tegemist siis sellise ühelt pooltmingi mustriga, teiselt liimikihiga veekindla paberiga. Kleepekas noh. Tõmmad paberi ära, ja liimid peale nagu kleepsu. Selle paigaldamisel on omad nipid, hea tulemuse saamine nõuab oskusi.
                                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                                indrek@sac.ee, +3725174765

                                Comment

                                Working...
                                X