Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu subakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minu subakas

    Minu subakas on veel idee tasandil, aga te siin teadjad mehed ja aitasite mul kõllid valmis teha, siis saab subakaga kah hakkama.
    Alustuseks selline küsimus, kust leiaks King Audio kõlarite andmeid? Proovin alguses odavamaga subakaga hakkama saada.
    Siis kasti kohta sellised küsimused, et kas inverter panna ette või taha? Ja mis kasu on kõlli suunamisest maa poole?

    #2
    Mitme tollise king audio andmeid vajad ?

    inverter pane vast ette, tuleb kõlaril nagu rohkem rõhku eestpoolt, aga ega tagagi midagi viga pole.

    maha suunamisest võidad rõhu poolest, st suurem rõhk
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Kui on siis äkki annad mõlema 10" ja 12" andmed.

      Comment


        #4
        10" KA andmed:
        Fs-45hz
        Qts-0.69
        Vas-28.5
        90db

        12" KA andmed:
        Fs-29.4hz
        Qts-0.70
        Vas-23.2l
        90.5db

        Comment


          #5
          Maha suunamisel tuleb arvestada ka sellega et kast peab kindlasti ka raske olema - rõhk liigutab päris hästi paigast ära. Muidu tegelikult ise kasutan palju selliseoid variante - woofer ja toru on suunaga põranda poole või siis selline et ainult woofer on põranda poole, toru on esiplaadis.
          Iseenesest võid proovida ka sellist varianti et paned toru suunaga seina poole - kui oled õieti kõik teinud, peaks ka üsna hästi bassi esitusele mõjuma. See siis nagu Erx`il.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            Palju King Audiol kah Watte on? Pikaajaliselt e RMS

            Comment


              #7
              100w RMS ja 250w MAX peaks olema...

              Comment


                #8
                kysin siin vahele, et palju King audio element ka maxab?

                Comment


                  #9
                  tartus:

                  10" 266-290 eeq
                  12" 366-400 eeq
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Tallinnas 10" 275 ja 12" 350 vist.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      ja nüüd veel üks küsimus, mille kohta ma tean, et on erinevates teemades kirjutatud, aga topelt ei kärise: kus neid tallinnas müüakse?

                      Comment


                        #12
                        noores tehnikus luise tänaval
                        kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                        Comment


                          #13
                          Mul küsimus, et kus neid Tartus müüakse?

                          Comment


                            #14
                            Salome Automaailm ja kesklinnas siis yle silla tänava nimi ei tule meelde ... kaubahoov vist oli nimi ... enne sisse käiku oli mingi silt kas Taali või Taavi autokaubad ... sealt sai odavamalt
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              nonii, probleemi selles, et kui teha inverterkast, siis mis kujuga kasti teha?

                              Comment

                              Working...
                              X