Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu subakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    http://www.hot.ee/ergoh mina tegin sellise kujuga,aga selline kast sobib rohkem autosse..

    Comment


      #17
      aga mis tuppa sobiks?

      Comment


        #18
        Väike parandus - minu teada KA-d Noor Tehnik ei müü. KA-d on võimalik saada Järvelt, Pärnu mnt.-l Ben Autotarved või miksit sellist.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #19
          aga mis tuppa sobiks?
          selle määrab ära naine/ema ;D

          kui on bassbox olemas, vaata selt, pakutakse igasuguseid kujundeid (kerast silindrini) ise soovitaks proovida kera
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #20
            Oskate 500 ja 1000 EEKi vahel mingit korraliku subwooferit soovitada? Oleks hea kui oleks vähemalt 10".

            Comment


              #21
              Audes 75W104-4 - ise olen küll väga rahul. Või siis see sama element, aga 8 oomine. Minu arust pole mõtet maksta 1000 krooni selle sama asja eest mille sa saaksid 500ga. Ehk siis Audes.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                No teen siis Audesega(75W104-4). Missugust fitrit subakale vaja on?

                Comment


                  #23
                  Subbakale on sul vaja madalpääsfiltrit. Lõikesagedusex kuskil 100-300 hz
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #24
                    Selle jaoks on vist vaja sinna ette üks kondensaator panna? Mis suurusega see kondekas peaks olema?
                    Äkki räägite milline peab subakal bb6-s see joon tulema? Missugune peaks olema Fb? On äkki veel mingeid soovitusi?

                    Comment


                      #25
                      Kondensaator on 1. järku kõrgpääsfilter, sul on vaja aga madalpääsfiltrit. Selleks on vaja jadamisi kõlariga pool ja paralleelselt konde. JBL Speakershop on hea programm filtrite arvutamiseks.
                      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                      Comment


                        #26
                        Seal ei ole 1-way võimalust

                        Comment


                          #27
                          No aga eks tee 2. järku, ongi parem. Vaeva rohkem-tulemus parem
                          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                          Comment


                            #28
                            1-way, 2-way tähendab mitu kõlarit on. 1st order, 2nd order tähendab, mitu järku on. Minul oleks vaja ühe kõleri jaoks.

                            Comment


                              #29
                              Sa võid ju kõrgete osa tegemata jätta, valmis tee ainult see osa skeemist, mida sul vaja läheb.
                              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                              Comment


                                #30
                                10" KA andmed:
                                Fs-45hz
                                Qts-0.69
                                Vas-28.5
                                90db
                                Kas selle elemendi järgnevaid andmeid saaks, (et jbl speakershopis filtrit arvutada)
                                Impedance, Resistance, Inductance, Qms ja Qes
                                kui neid üldse kusagilt saab :-/

                                Comment

                                Working...
                                X