Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu subakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    king audio on nii pasa firma,et muid andmeid polegi.. vähemalt ma pole näind..
    takistus muidu 4om nendel valjukatel..

    Comment


      #32
      JA need andmed mis on firma ise avaldand tunduvad ka kahtlased.Peaks pulli pärast üle mõõtma.
      Pole eriti loogiline, et nii 8", 10" kui ka 12" on sagedusala 20 1000hrz
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #33
        see 20hz on ju puhas vale.. ma arvan,et sellised numbrid nagu 40-50hz on arvestatavamad..

        Comment


          #34
          aga kuidas ma siis filtri arvutan?

          Comment


            #35
            JBL Speakershopiga ntx
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #36
              aga mul pole ju vajalikke andmeid sinna sisestamiseks

              Comment


                #37
                Filtri arvutamiseks on sul vaja teada ainult kõlari takistust ja sagedusi, kust lõikad.
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #38
                  hmm.. arvutab ta siis kui talle antud on see Impedance (Z), kas sinna panengi selle 4 oomi? ja kui nii, siis misasi see Resistance (Re) on, see peaks ka mingi takistus ju olema?

                  Comment


                    #39
                    Impedants on vist aktiivtakistus+reaktiivtakistus, võibolla panen mööda ka, ei mäleta enam. Aga pane sinna 4 oomi ja süda rahul.
                    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                    Comment


                      #40
                      Äkki räägite milline peab subakal bb6-s see joon tulema? Missugune peaks olema Fb? On äkki veel mingeid soovitusi?
                      Oskab keegi midagi siis öelda?

                      Comment


                        #41
                        vaata et ikka suht yhtlane ja sile oleks
                        Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                        DeeJay Catass

                        Comment


                          #42
                          Selles diapasoonis, mida see kõlar mängima hakkab, peaks olema sirge horisontaalne joon. Ülejäänd on poogen, sest nagunii lõikad filtritega ära selle.
                          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                          Comment


                            #43
                            Mul on plaan teha autosse subbakas. Hetkel veel kaalun kas teha 1 (75W104-4) või 2(75W104-8) elemendiga. Äkki keegi jagaks kogemusi kas on üldse mõtet 2 elemendiga teha, äkki sealt saadav lisa tümps pole raha ega vaeva väärt. Ja kas võimu taha peaksin ühendama elemendid ühtede juhtmetega või kumbki kõll eraldi võimu väljundisse.

                            Comment


                              #44
                              2 Woofakat tingivad sulle kindlasti lisa laxu Mina valix 2, kui olex vaja valida.
                              Võimendi taha ühendamine sõltub su võimendist... Ütleme, et on 4 oomi võimendi siis peaxid ostam 2 Audes 75W104-8 valjukat ja ühendama nad paralleelselt ning tulemusex saad ka 4 oomise subaka.
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment


                                #45
                                krt map saa seda joont seal sirgeks.. teeb siukse jõnksu sisse

                                Comment

                                Working...
                                X