Teade

Collapse
No announcement yet.

S-90D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-90D

    Hmm palju pakute S-90D hinnax....(väga korralikult hoitud ilus välimus ja väga vähe mängind)

    #2
    1200.Mitte et maostaks.;Mina odavamalt ära ei annaks.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      mis see d seal lopus tähendab erineb ta tavalisest s-90-st ve
      kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

      Comment


        #4
        s-90 on mitmesuguseid kaste ja väljalaske aastaid. tähtedega neid märgitaxegi
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          minu arust oli see S-90D äkki oopis 8 oomi ?!? <-mul on kuskilt selline asi meelde j2nd..... aga mine sa tea ;D
          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
          DeeJay Catass

          Comment


            #6
            S90 D peaks 8 oomine olema jah.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Kui veel hinnast rääkida siis sai sellised lähiminevikus ostetud 700.- eest. Kuulasin neid natuke aega ja müüsin rõõmuga 1200-ga edasi, enne võtsin aga reguleeritavad takistid esipaneeli küljest ära

              Comment


                #8
                Hea äri. ;D
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  No ütleme nii, et see rahaline võit kompenseeris parajasti selle piina, mille mu kõrvad olid sunnitud taluma neid kaste kuulates...

                  Comment


                    #10
                    Taluma mida?
                    Mis värvi lähevad saiad kui neid mudida?

                    Comment


                      #11
                      Taluma mida?
                      kumisevat ebamäärast ja mudast bassi, liiga vaikseid kesksagedusi ja kõrgete helide puudumist äkki ?

                      Comment


                        #12
                        Just. Lisada võib veel seda, et detailsusest ja helipildi täpsusest polnud haisugi.

                        Comment

                        Working...
                        X