Teade

Collapse
No announcement yet.

s90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s90

    mul on muusikakeskus 6oomi ja s90 kõlar 4oomi.. ma tean küll,et ei tohi väiksema takistusega kõlareid suurema takistusega võimendile taha ühendada,aga kui tester näitab,et kõlari takistus on mingi 6-7oomi,peaks olema 4oomi..kas siis ma peaksin seda kõlarit käsitsema ikka kui 4oomist või siis 6oomisena? et nagu kas võin siis sellele muusikakeskusele selle kõlari taha ühendada?

    #2
    ikke voib kui tester sul 6 oomi näitab ja keskus ka 6 oomi. ega tähiseid ei saa ka alati toena votta.
    kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

    Comment


      #3
      A kui läbi põleb, siis eelkõneleja vastutab. Üldjuhul, kui voluumi põhjas ei hoia, ei juhtu midagi. Mõõda muusikakeskuse omad kõlarid üle, palju nende takistus on?

      Comment


        #4
        muusikakeskuse kõlarite takistus oli s90 kõlari takistusega enam-vähem sama...

        Comment


          #5
          No siis ei tohiks tõesti probleeme olla. Ühenda ja kuula.

          Comment


            #6
            s90 kõlari takistus on 6.3oomi
            musaka kõlari takistus 6.0oomi

            tundub,et tohib vabalt ühendada...

            Comment


              #7
              Väga kummaline kuda sul s90 nii näitab.TEster paneb äkki vänta.Mul näitas ilusti 4 oomi.
              Kui sa kavatsed pikemaks ajaks need järgi jätta, siis tasub ventikas võimu radikale peale aretada.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                Võib olla on pikk ja peenike juhe, annab 2 oomi juurde.

                Comment


                  #9
                  mõõtsin otse tagant klemmide pealt... ja tester on digi.. too näitab küll täpselt..

                  Comment

                  Working...
                  X