Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi MP3 Pleierile.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi MP3 Pleierile.

    Tere,
    kuna tahaksin kasutada nn suuri kõrvaklappe mp3-pleieril oleks vaja sinna mingisugust portatiivset võimu. Toide võiks olla näiteks 2x AAA akupatareid vms. Ma leidsin netist mingi skeemi, aga ma ei tea kas eestis on neid juppe saada:
    http://tangentsoft.net/audio/cmoy-tutorial/parts.html

    Kui juppe oleks saada ehitaks ma tolle. Elektroonika vallas olen suhteliselt algaja, seega palun rääkida võimalikult lihtsalt. Joota ma oskan :P

    Edit: Palun tõstke õige alamfoorumi alla.

    Nii, uurisin K107 lahendust ja tundus täitsa kerge. Kas on vajalikud jupid olemas? Toiteks ehitaks 3x 1,2V NiMh akut(1800mAh each). Kui suurt potekat oleks siia vaja, et saaks helitugevust normaalselt reguleerida? Muidu komponendid on siin:

    300-916 TDA7053 (TDA7053-PHI) Laos
    19.00


    19.00 EEK

    Kustuta
    !220-001 16 JALGA 7,62mm MIKROSKEEMIPESA (ICVT 16P) Laos
    3.00


    3.00 EEK

    Kustuta
    !67-120-53 Non-pol.el.cap. 220uF/35V (801-3) Tarneaeg 3-5 päeva
    28.07


    28.07 EEK

    Kustuta
    !430-216 4K7 1/2W 5% (1/2W 4K7) Tellitav
    0.51


    2.04 EEK

    Kustuta
    !410-342 100nF 100V 7,5mm POLKO (MC7.5 100K) Tellitav
    4.00


    4.00 EEK

    Kustuta
    !650-158 MAKETTPLAAT 53*138mm KAHEPOOLNE (2-1 5E-5) Tellitav
    60.00


    60.00 EEK

    Kustuta

    Sobib kõik?

    #2
    cMoy jaoks on k6ik jupid eestis saadaval, isegi metal-film takid saab Tevalost tellimata k2tte, ise sain k6ik vajaliku juba k2tte

    Comment


      #3
      muide kui tahad mine vaata ringi myygil suured kõrvaklapid sellise asjaga taitsaolemas))
      endal oli kah R'nB sellega sai korvaklappidele mingi vibro anda:=
      Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
      * Toitelüüdid
      * Kõlari kummilõdvik
      * Elekter
      * Kõrvad
      * Naabri närvid

      Comment


        #4
        Endal oleks just sama asja tarvis. Kui ma tahan teha seda võimu trükiplaadile mitte makettplaadile, kas siis peab midagi skeemis muutma (vabandust, et loll küsimus) ? Kas on võimalik, et joonistan Dalo-penga rajad ette või on selleks komponendid liiga tihedalt?

        Comment


          #5
          Vs: Võimendi MP3 Pleierile.

          Esmalt postitatud VaNa poolt
          muide kui tahad mine vaata ringi myygil suured kõrvaklapid sellise asjaga taitsaolemas))
          endal oli kah R'nB sellega sai korvaklappidele mingi vibro anda:=
          Ega kellelgi pole skeemi sellest vibro/boosti filtirst/võimust
          Pluss on massis ja kõik on sassis

          Comment


            #6
            Vs: Võimendi MP3 Pleierile.

            mh, osavnäpud võiks siis neid hulgem kokku panna, kui juba ehitamiseks läheb. Endal oleks kah cmoy'd vaja, aga ehitada ei oska, raha juppide ja töö eest suudaks küll maksta.

            Comment


              #7
              Vs: Võimendi MP3 Pleierile.

              Esmalt postitatud minisvami poolt
              mh, osavnäpud võiks siis neid hulgem kokku panna, kui juba ehitamiseks läheb. Endal oleks kah cmoy'd vaja, aga ehitada ei oska, raha juppide ja töö eest suudaks küll maksta.
              Sama siin Äkki keegi asjatundja viitsiks endale lisatööd võtta ...

              Comment


                #8
                Vs: Võimendi MP3 Pleierile.

                Ostke parem mingi valmis asi, ise tehtud ei tule odavam ja kompaktsem.
                Täna panen lõpuks pint (http://tangentsoft.net/audio/pint/) klooni kokku.
                Kolakoguja

                Comment


                  #9
                  Vs: Võimendi MP3 Pleierile.

                  Kust seda pint-i osta saaks tahaks endalegi saada.Kui eestis ei saa siis tellima ei viitsi vast hakkata.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Võimendi MP3 Pleierile.

                    Kuna kaasaskantavad heliasjad mind ei huvita siis sai tehtud võrgutoitel pint.
                    Toide on 2 seinakuubiku trafot (andreielt saadud - tänud!, mis aga osutusid täielikuks kräpiks - kuumenevad hirmsasti), stabikaks on Mitsubishi kahepolaarne M5230+transid.
                    Pindi opakaks on AD8397, plaat on ühepoolne.
                    Pildid siin http://www.foto24.ee/index.php?main=30&albumID=10765
                    Paar tundi kuulatud, ei meeldi mulle eriti, äkki sellepärast, et eile sai kõvasti napsu võetud.
                    Kolakoguja

                    Comment

                    Working...
                    X