Teade

Collapse
No announcement yet.

ressiiver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ressiiver

    Selline küsimus , et kuidas mõjub ressiiverile see,kui ma panen mängima näiteks kaks nelja oomist kõlarit ja 2 kaheksa oomist kõlarit?

    #2
    sõltub sellest kuhu ja kuidas ühendad.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Ei saanud täpselt aru sellest väitest, paluks selgitust.

      Comment


        #4
        sõltub,kas kõlarid on ühendatud jadamisi või paraleelselt võimendile taha.
        ka naabritel on kõrvad.

        Comment


          #5
          No mul on uuemat sorti ressiiver , ma ei tia küll , et kõlareid mitut moodi saaks ressiiveri taha ühendada, nii kuidas peab ühendama , nii ma ka ühendasin.

          Comment


            #6
            Mis sorti ressiiver? Mis kõlarid kuhu? Kas A kõlarid ja B kõlarid ning vaheldumisi kasutad või hoopis esikõlarid ja tagakõlarid?
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              teadsa... mul on paar uuemat sorti toiduainet. palun õpeta, kuidas kooki küpsetada...

              sinu jutt on umbes sama konkreetne elektroonikutele. mida sa saavutada üritad, mida sa kuhu ja kuidas ühendada tahad (a la mis juhtmed kuhu panna), mitme kanaliga ressiiver on ja kõike muud oleks veel hea teada enne, kui vastata keegi oskaks.

              Comment


                #8
                Yamaha rx-v340rds kodukino ressiiver ; kasutan A ja B kõlarit , taga ja esi kõlareid veel ei kasuta. Tahangi teada , et kui ma ostan kõlarid , mis on nelja oomised , kas ma võin need tagakõlariteks panna , kui esikõlarid on 8 oomised?

                Comment


                  #9
                  Kui ressiiver neljaoomiseid kõlared lubab , siis jah.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    Vat seda ma ei tiagi , kas ta lubab või mitte , kusil pole nagu mainitud sellest midagi.

                    Comment


                      #11
                      Üldiselt arvan, et eriti ei tahaks lubada - 99% ressiivreid on kas 6-16 või 8-16 oomi. Teine asi on see, kas õnnestub ära petta aparaadi releelülitus, mis mingi piirini lubab sellist imelikku konfi kasutada.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        5x60W võimsust ja vähemalt 8-oomised kõlarid.
                        http://www.son-video.com/Rayons/HomeCinema...RX-V340RDS.html

                        Comment


                          #13
                          Aga Yamaha pidi olema üks vähesteist, mis erineva takistusega kõlareid talub!
                          www.automobilia.ee

                          Comment


                            #14
                            Kas receiveri tagapaneelil mingit lülitit ei ole,kus ohme saab regullida?
                            http://www.album.ee/user/16860279

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Crimson@Oct 18 2005, 11:38
                              Kas receiveri tagapaneelil mingit lülitit ei ole,kus ohme saab regullida?
                              Yamahal saab regullida ainult A ja B kõlarite taki. Tagakõlarid peaksid olema vähemalt 6 oomi. Aga ma arvan, et 4 oomine käib ka sest helitugevus efektikõlarites ei ole eriti suur.

                              Comment

                              Working...
                              X