Teade

Collapse
No announcement yet.

ressiiver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Tänan vastuste eest! Nu kui soovitatud on 8 või 6 oomi , siis ma ei hakka masinat ruunama ja muretsen ikkagi veel paari 8 oomiseid kõlle.

    Comment


      #17
      ja mingit lülitit küll taga pole , millega saaks regullida oome.

      Comment


        #18
        Mnjah! Yamaha stereo receiveritel on!
        http://www.album.ee/user/16860279

        Comment


          #19
          Njah , minu yamaha on suht odavamat sorti ka , teiste yamahadega võrreldes....

          Comment


            #20
            Kas siis taga pole midagi kirjas? Et mitme oomised kõllid sobivad? Enamus võimudel taga suurelt kõik olemas
            www.automobilia.ee

            Comment


              #21
              :unsure: Ma vaatasin jah juba , et oligi sinna midagi kirjutatud , mitte kyll eriti suurelt aga noh- lubab 6oomiseid min. , aga huvitav on see , et sinna on kirjutatud 210 WATTS, kas see kuidagi vähe ei ole we , internetis kirjutab 5x60 nom.?
              Aa see ka , et seal on 50hz kirjas, mida see mulle peaks ütlema? Kas äkki seda, et ta alla 50hz-i ei mängi kõlle ?? <_<-Äkki seepärast mu estoniad nii vähest bassi annavadki, või kuidas see värk on??

              Comment


                #22
                ... et seal on 50hz kirjas, mida see mulle peaks ütlema? Kas äkki seda, et ta alla 50hz-i ei mängi kõlle ?? -Äkki seepärast mu estoniad nii vähest bassi annavadki, või kuidas see värk on??
                Täna alles kolmapäev&#33; Nalja teed? USAs on muide 60 Hz ehk 50 ehk Europa variant&#33;
                www.automobilia.ee

                Comment


                  #23
                  50Hz on muidueks võrguvoolu sagedus :lol:
                  sellel pole üldse psitmist et su estoniad ei mängi bassi
                  Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                  Comment


                    #24
                    aga huvitav on see , et sinna on kirjutatud 210 WATTS, kas see kuidagi vähe ei ole we , internetis kirjutab 5x60 nom.?
                    Peabki vähe olema, muidu see aparaat ilmaasjata on juust. 210W on toiteploki tarbitav võimsus seinast, 60W võib õige olla, aga seda vaid stereorežiimis ja võimalik, et ka vaid ühte kanalit koormates. Kõiki 5 korraga koormates on moonutused hoopis teised ja mõnusa soundiga võrreldav võimsus W ka vähe väiksem.

                    Aa see ka , et seal on 50hz kirjas, mida see mulle peaks ütlema? Kas äkki seda, et ta alla 50hz-i ei mängi kõlle ?? dry.gif-Äkki seepärast mu estoniad nii vähest bassi annavadki, või kuidas see värk on??
                    Jah, nii see on. Ning USA-s ei mängi kõlarid üldse bassi&#33;
                    Tegelikult aga on see hoopis võrgusagedus, nagu juba mainitud, EUs 50 Hz, USAs 60 Hz.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #25
                      Ma proovisin estoniaid tagakõlaritena st. et ma panin nad rear speakeriteks nagu mängima, kas see heli , mis sealt tuli peabki ilma bassita olema? Võimsust annab ressiiver ka vist tagakõlaritele palju vähem , heli oli tegelikult üldse väga imelik - vahepeal kaob heli ära kuidagi , siis tuleb uuesti , mängib korra valjemalt korra vaiksemalt. Et tahaks teada , kas ma oma ressiiveriga tagakõlaritest korralikku stereo heli ei saagi we , kas tagakõlarite funktsioon ongi ainult efektiks?

                      Comment


                        #26
                        Vaata asi selles, et tagakõlarid tegelikult kodukinos efektideks ja endal on sama, et kui ainult tagakõlarid paned ja NEO6:Matrix dekooder vms, siis ongi heli nagu lendlev ja kesk-ja kõrgsagedus ainult. Aga ma ei tea kuidas sinul on, aga muidu Yamaha ressiiveritel saab ju valida neid dekoodreid jms ja kui paned 7Ch stereo ja tagakõlarite settingutest LARGE, siis mängivad samamoodi nagu esikõlarid ja kõik bassid/kõrged sagedused olemas.

                        Comment


                          #27
                          Jah , ongi nii , ainult mul on 5ch stereo , kas see tähendab seda, et kui ma panen neli kõlli mängima , siis mängib ta kõiki võrdselt?

                          Comment


                            #28
                            jah, aga arvestama pead väljundvõimsuse kahanemisega. Ja võismuse langemine on päris suur kohe. Aga samas kui ta 5 kanlisse kõikidesse ligikaudu 25W annab, siis piisab ka võimsusest täiesti

                            Comment


                              #29
                              Võimsuse kadu on päris jah , pluss veel , et bassi praktiliselt ei annagi.

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by gängsta@Oct 21 2005, 19:22
                                Võimsuse kadu on päris jah , pluss veel , et bassi praktiliselt ei annagi.
                                Õigem oleks pana ikka A+B kõlarid ja mingid 5ch stereod ära unustada. Mis asi on üldse 5 või 7 kanaliga stereo :lol: . Mul omal ka Yamaha resiiver ja see on ikka päris idiootsus.
                                5 kõlarit + SUB on vajalikud ainult filmide, TV ja DVD muusika kuulamiseks. Üldiselt ongi resiiver kodukino ja raadio jaoks.
                                Muusikat kuula ikka 2 kõlariga STEREOs ja kui sulle bassi vähe on siis hangi omale aktiivsub. Praegu ärifoorumis basic müüb 12" elemendiga aktiive päris hea hinnaga. Kõlarite juurde ladumisest sa bassi juurde ei saa.

                                Comment

                                Working...
                                X