Teade

Collapse
No announcement yet.

Teen Kõlareid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Teen Kõlareid!

    tere..plaanis teha kõlari kastid..kõlariteks tahaks panna Kind Audio 12 ning mida te soovitaksite peenikeseks hääleks?
    Tahaks teada kui suur peab kast olema jne..ise ma kõlari kasti isetegemisest asja ei jaga..sooviks abi.. ning kui vähe rääkisin nagu ma rääkisingi siis küsige..mina vastan..sest lambist ei oska mitte midagi ütelda
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    #2
    Kind Audio
    IRW hea hellitusnimi
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Originally posted by andreas123@Dec 13 2005, 23:28
      tere..plaanis teha kõlari kastid..kõlariteks tahaks panna Kind Audio 12 ning mida te soovitaksite peenikeseks hääleks?
      Tahaks teada kui suur peab kast olema jne..ise ma kõlari kasti isetegemisest asja ei jaga..sooviks abi.. ning kui vähe rääkisin nagu ma rääkisingi siis küsige..mina vastan..sest lambist ei oska mitte midagi ütelda
      Alustada võiksid näiteks otsingu kasutamisega.
      Siin on selliseid teemasid väga väga palju olnud (nii algajatele, kui ka spets king audio kastidest)
      Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

      Comment


        #4
        tee midagi paremat mitte kinga

        Comment


          #5
          Kuid kas kellegil oleks nii palju viitsimist et ütleks mida oleks vaja korralikku kõlari tegemiseks..Praegu ärme torusi ja neid võta
          Et keegi võiks teha pisikese nimekirja.. :P
          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

          Comment


            #6
            Nr. 1 on raha
            Aga s..ta pole ka mõtet teha, kasuta parem neid mis sul kodus on!

            Comment


              #7
              Originally posted by Elukaz@Dec 14 2005, 01:27
              Kind Audio
              IRW hea hellitusnimi
              Vabandust hellitus nimi?
              :lol:
              kast kuskil 60 liitirit
              Eesti Streetrace Foorum
              http://www.vahtraleht.org

              Minu projektid
              www.zone.ee/SoundTuning/

              Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

              Comment


                #8
                Originally posted by maxx91+Dec 14 2005, 21:33--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (maxx91 @ Dec 14 2005, 21:33)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Elukaz@Dec 14 2005, 01:27
                Kind Audio
                IRW hea hellitusnimi
                Vabandust hellitus nimi?
                :lol:
                kast kuskil 60 liitirit
                [/b][/quote]
                Kle tegu ikkagi KING AUDIO&#39;ga mitte KIND B-)

                Ja kasuta tõesti otsingut, sest siin on teemasid "Kuidas teha kasti?" nii palju et........ :blink:
                In SPL we Trust! 136,4 db

                Comment


                  #9
                  Et sa kohe ära ei kohkuks siis soovitused sulle:

                  1.Varu aega
                  2.Varu kannatust
                  3.Uuri omal käel nii palju kui võimalik
                  4.Ja kui miski konkreetne jääb segaseks siis tule ja küsi meilt
                  5.Kui oskusi auke puurida on ja teadmisi ka siis hakka julgelt peale

                  In SPL we Trust! 136,4 db

                  Comment


                    #10
                    Kuid kas kellegil oleks nii palju viitsimist et ütleks mida oleks vaja korralikku kõlari tegemiseks..
                    KA küll sinna nimekirja ei kuulu.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Elukaz@Dec 14 2005, 22:09
                      Kuid kas kellegil oleks nii palju viitsimist et ütleks mida oleks vaja korralikku kõlari tegemiseks..
                      KA küll sinna nimekirja ei kuulu.
                      Kohe nii karmilt ei eks ta tõsi ole et KA on bullshit. Aga esimeseks projektiks just paras B-)

                      Siit idee:
                      teha "Subwoofer StarterKit algajatele" mis sisaldaks KA 12" elementi, valmis lõigatud vineeri tükke jne jne. Et kõik puust ette ja punaseks.
                      In SPL we Trust! 136,4 db

                      Comment


                        #12
                        aga ma arvan et 12"+"peenike hääl" ei teeks mitte kui midagi.

                        Comment


                          #13
                          Plaanisin teistsugust projektki

                          Kui võtta S-50b eest plastmassist kaks kaant ära jääb sinna selline vann millel nagu ääred nurgas umbes 1.5cm kõrged..Lõikaksin need maha..paneksin bassielemendi teise..ning paneksin uued juhtmed, võtaks puit ilu katte ära..lihviksin..ning paneksin riide peale endale meeldiks selline asi..kuid prohvimad teavad kindlasti mis kõlarid on seal kõrgheliks, niisiis..bassi element võib suurem olla kuid mitte väga suur..sest mürakat eriti mul S-50b ei ole

                          Täna liiga hilja ei hakka pilte jne tegema et paremini aru saaksite
                          Kui aru ei saanud küsige..aga ärge kisage
                          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by andreas123@Dec 14 2005, 22:49
                            Plaanisin teistsugust projektki

                            Kui võtta S-50b eest plastmassist kaks kaant ära jääb sinna selline vann millel nagu ääred nurgas umbes 1.5cm kõrged..Lõikaksin need maha..paneksin bassielemendi teise..ning paneksin uued juhtmed, võtaks puit ilu katte ära..lihviksin..ning paneksin riide peale endale meeldiks selline asi..kuid prohvimad teavad kindlasti mis kõlarid on seal kõrgheliks, niisiis..bassi element võib suurem olla kuid mitte väga suur..sest mürakat eriti mul S-50b ei ole

                            Täna liiga hilja ei hakka pilte jne tegema et paremini aru saaksite
                            Kui aru ei saanud küsige..aga ärge kisage
                            ma siis küsiks, et mida sa ikkagi teha tahad siis?

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by andreas123@Dec 14 2005, 20:49
                              Plaanisin teistsugust projektki

                              Kui võtta S-50b eest plastmassist kaks kaant ära jääb sinna selline vann millel nagu ääred nurgas umbes 1.5cm kõrged..Lõikaksin need maha..paneksin bassielemendi teise..ning paneksin uued juhtmed, võtaks puit ilu katte ära..lihviksin..ning paneksin riide peale endale meeldiks selline asi..kuid prohvimad teavad kindlasti mis kõlarid on seal kõrgheliks, niisiis..bassi element võib suurem olla kuid mitte väga suur..sest mürakat eriti mul S-50b ei ole

                              Täna liiga hilja ei hakka pilte jne tegema et paremini aru saaksite
                              Kui aru ei saanud küsige..aga ärge kisage
                              seda vanni pole mõtet maha lõigata minu arust, saaks ka ju nii et tood selle riidega raami rohkem väljapoole, ja ma kahtlustan et kui need s-50 bassikad välja vahetada king audio vasta siis asi paremaks saab.

                              Comment

                              Working...
                              X