Teade

Collapse
No announcement yet.

2x AUDES 75W104-8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2x AUDES 75W104-8

    Sain lõpuks ka mõned pildid oma audestest üles.


    http://www.zone.ee/bass/

    #2
    normaalsed supikad...

    Comment


      #3
      Kuidas need kastid sellise 15mm saepuruplaadiga kõlavad ka ? Ja Kas tasub ennast see s-90 bandbassis ka ära?
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        KA ja bandbassi materjal on natuke liiga 6huke, bandbassil on S70 bassielement. L88b kyll ysna k6vasti(sellele kelle see kingiti hiljem on praegu v2ga rahul), aga mulle isiklikult ei meeldi, materjal oli ka 6huke ja see kast v2rises kohutavalt ja toa p6rand vibreeris kaasa. Head efekti andis ta tugitooli taha pannes. Praegu kasutan audese woofreid ja olen igati rahul.

        Comment


          #5
          eht.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            minu silm pole vist enam nii terav, sest ei saa aru millega viimistluse oled teinud. kas saepuruplaadile otse värv peale või on kast riidega kaetud?

            Comment


              #7
              Kust sellist kaablit saab , mida sa kasutand oled ja kui palju sellise meeter maksab :

              Comment


                #8
                Kust sellist kaablit saab , mida sa kasutand oled ja kui palju sellise meeter maksab :
                http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...ud.html&lng=est

                http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...65.html&lng=est
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  Viimistluse kohta ...

                  KA ja bandbassi kasti peal on mistra, audese woofrite peal on must mingi automatt vms... seda tellisin mingist firmast eestis, korralik asi, palju tumedam must kui mistra, ja paksem on ka omajagu, ainuke probleem on see et PVAga seda eriti kastile ei liimi. Kasutasin momenti vms(purgis myydi mingis ehitusmaterjalide poes)

                  Juhe sai ostetud narva mnt atro(vist oli selline nimi) elektrooniga poest tartus. Meetri hind oli vist 12.- eeki

                  Comment


                    #10
                    normaalsed kõllid sul ehitatud!!! kiitus.

                    Comment


                      #11
                      Jah hea töömees oled, aga mul sulle ka küsimus-mis hinnaga selle kattematerjali said?
                      Kus täpsemalt see pood tartus asub(atro ütlesid), sealt said juhtme endale..

                      Comment


                        #12
                        kui ma ei eksi siis selle riide ruut maksis 28.- eeki,

                        see pood asub tartus narva m2el, nime t2pselt ei tea aga vist oli atro.

                        Comment


                          #13
                          Äkki oskad selle firma nime/adressi anda, kust riide tellisid.Üsa soodsalt said, sest Tallinnas ruut kusqagil 55.-

                          Comment


                            #14
                            mail: eha@mistra-autex.ee

                            Mistra-Autex peaks siis firma olema

                            ja nimi kelle mail see on, on Eha Orgmets

                            Saatmise osas peate kokkuleppele jõudma, mul vedas, nimelt ta oli Tartu tulemas ja tõi mul selle peaaegu koju kätte

                            Comment


                              #15
                              See nüüd ei puutu päris teemasse aga ... kui see Eha kena neiu oli, peaks vist endale ka väikse mistrajupi koju tellima...

                              Comment

                              Working...
                              X