Teade

Collapse
No announcement yet.

Bassbox ja King Audio!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Ma räägin valmis filter on väga kallis lõbu, ise tehes tuleks tõhusama lõikesagedusega ja odavam! Ja erinevad on nad nagu öö ja päev - valik on lai, saada on igasuguseid filtreid. Me elame ikkagi ju kapitalismis, mitte kommunismis.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #32
      Arvata oli jah, et valmis filtrid kallid on. Tahaks ise teha, aga ei ole vastavaid oskusi elektroonika alal. Peale filtri oleks vaja bassikale ka 100W RMS-iga võim teha. Tahaks ise asja selgeks saada, aga pole kust õppida. :-/

      Peaks kusagilt selle "Raadiolülitused" raamatu muretsema ja vaatama, mida tarka ma sealt lugeda võin.
      Muusikahull!

      Comment


        #33
        kui käed niipalju juba sügelevad, et võimu tahad ise teha, siis pane juba aktiivfilter ka juurde.
        http://sound.westhost.com abiks kogu krempli valmistamiseks  
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #34
          Ausaltöeldes, kui vajalik oleks korralik heli kfaliteet + hea võimsus sell juures, sys pole see iseehitamise jama asja väärt. Jah iseehitamis rõõm - tean seda omast käest (kõllifanatt), aga võimude ehitamine tuleb lõppkokkuvõttes ise kallim välja, kui poest yx korralik võim osta. Filter on jälle teine asi. See on suhteliselt lihtne asi valmistada, kui on vaid traati ning kui oskad tere elektroonikapoemüüatele öelda
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #35
            Ma ei tahaks uskuda, et bassikale lihtsa võimu ehitamine, kallimaks läheb kui poest korraliku võimu ostmine (teen ju sisese võimu bassikale, niiet ka välimus pole tähtis). Poes maksab 100W rms-iga võimendi ikka üle 3000 krooni, aga ise tehes võib sellise 300 krooniga, saada, iseasi kui kvaliteetne ta tuleb, aga võimsus peaks sama olema, mis poeomadel ja ma arvan, et bassikõll pole see kõige hullem hi-fi võimu nõudja.

            Filtri teen igatahes ise. Vaatan, äkki saan kusagilt mingi juhendi ja mis juppe vaja osta on. :

            Võimendi jaoks peab vist nats juurde õppima või ühe tuttava käest õppima.
            Muusikahull!

            Comment


              #36
              vat selle võimuga peaks hakkama saama http://www.elfa.se/pdf/73/731/07312689.pdf
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #37
                vat selle võimuga peaks hakkama saamahttp://www.elfa.se/pdf/73/731/07312689.pdf
                Veits keeruline ei ole vä? :
                Muusikahull!

                Comment


                  #38
                  mis seal keerulist, asi rohkem kannatuses ja pealehakkamises, kas kannatad jubinaid joota, sest kõik on ju ette kirjutatud.
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #39
                    a et küsimus palju selline võim läheb umbkaudselt maxma??

                    Comment


                      #40
                      tonn :
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #41
                        Odavam ikka kui poest 170W rms-iga tutikas võim osta!  

                        Aa ja veel üks küss, kõlari kohta!
                        Kuidas ma bassbox-is saan kõlari 50Hz peale häälestada?
                        Muusikahull!

                        Comment


                          #42

                          Kuidas ma bassbox-is saan kõlari 50Hz peale häälestada?
                          ise vastad ju oma küsimusele! häälestad, mängid kasti suuruse ja toru pikkuse/läbimõõduga
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #43
                            Eks ma püian siis häälestada. Vaatan mis välja tuleb. Aga kas nii, ei saa, et ma panen bassbox-is hertzid ette mida tahan ja tema annab mulle kasti mõõtmed mida vaja?
                            Muusikahull!

                            Comment


                              #44
                              Kõrgem sagedus tähendab väiksemat kasti.
                              muusika on kuulamiseks

                              Comment


                                #45
                                Kui suur vahe on 80l vented ja 24l kinnisel kastil! Seina täis ladudes võix ikka võimalikult väike kast olla!

                                Comment

                                Working...
                                X