Teade

Collapse
No announcement yet.

supa autosse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Gas tahaks saada jube suurt kasti, kui tahad toruga kasti teha. Tean seda sest mingi aeg nillisin ise kah seda - Audesel saab aga teha üsna väikese kasti(ütleme siis keskmise suurusega). GAS tuleks ehk kõne alla kui teha kinnine kast - siis ehk saab mindagi hääletaolist sealt kätte.
    Muuseas, endal on jube kahtlane tunne et need 600 kroonised GAS`id on odav koopia päris GAS`ist kui üldse nii saab öelda - sõbral oli 200 W RMS võimsusega 12" GAS`i subbaks (hõbedase membraaniga, poehind umbes 1200 krooni) inverterkastis ja tegi samuti väga mõnusa paugu. Ühel teisel tuttaval on 10" sama seeria GAS - ja jällegi teeb väga kena paugu.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #17
      Äkki keegi oskab öelda nende GAS woofrite andmeid, ise otsisin aga ei leidnud miskit. Siis prooviks arvutada midagi ning vaataks mis kasti annaks teha.

      Comment


        #18
        GAS`ile on üldse väga raske kasti arvutamiseks andmeid leida - soovitan uurida GAS`i tooteid müüvate institutsioonide käest. Endal kah pole.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #19
          njah, kui andmeid pole, siis on õigem kinnine kast teha. väiksem võimalus nihu panna

          Comment


            #20
            Ise oman tavalisi GAS firma kõlle ja ütleks nii et samast klassist näiteks pioneeri kellad on tsirka 2 korda paremad. Sai proovitud 250W GAS ja 150W Pioneere ja põhimõtteliselt vahet mitte mingisugust, ainult GAS-il oli heli puhtam(kõrgemad oli hästi kuulda) kuna GAS oli 4-realine ja pioneer 3-realine(kui ma nüüd ei eksi, sest see oli nii ammu kui sai testitud - võibolla oli ka 2 realine).

            Comment


              #21
              Hmm.Krt nii ikka ei saa.Ega siis vattide järgi päris otseselt võtta ei saa ja mida vähem ribasid seda vähem moonutusi. : Mõni lairiba valjukas võib kõrgemalegi mängida kui see nelja ribaline.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #22
                No ma mõõdan pagassi üle ja ja vaatan kuis uure kasti ma sinna üldse panna saan, eks siis otsustab selle GAS_i ja Audese vahel. Hetkel selle hinnaklassiga muud alternatiivi pole leidnud.

                Comment


                  #23
                  Ma peax mainima, et s-90 oma originaalkastis teeb autos ka väga bro-d häält. Enda kodukohas kus areneb juba raffa seas kõvem tymistamismaania ning väike tuunimismaania isegi, on paar masinat, mis pauguvad s-90-tega ringi. Olen mitmeid kordi näind, kuidas mutikesed neile politsei on kucund tymmi pärast. Muidu väga ilusat häält teevad kyll
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #24
                    Tean, et teeb norm. häält aga neid kasutan rohkem toas

                    Comment


                      #25
                      Asja point oli see, et 1 s-90 element maxab uuena ca~550.- Niiet sama hinnaklass
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #26
                        seoses selle magneti kylestkukkumisega tahaksin veel yhe asja lisada. käisin täna sõbra juures tema 10" KA'le kasti ehitamas, mille ta oli mingi venna käest 25 eegiga ostnud. KA'd lähemalt silmitsedes märkasin, et magneti ja korvi vahele on tekkinud suur lõhe ja et magnet loksub odavalt. hoiatasin siis sõpra, et ta väga kõvasti ei kuulaks - pärast kukub veel magnet tagant.

                        Comment


                          #27
                          vellemanist, kui ma ei eksi, saab u.1700ga 15" 200W RMS valjuka(kontsert). täpsemat hinda küsi ronexist
                          Sealt tasub küsida küll. Siin ka üks osa nende müüdavast kaubast
                          http://editweb.iglou.com/eminence/eminence...sensitivity.htm
                          JÄLGI HELIRÕHKU
                          Hinnad koos käibemaksuga, tarneaeg ca 10 päeva.
                              EMNALPHA10 EMINENCE LOUDSPEAKER ALPHA-10 (10" / 150Wrms)  1312,52
                              EMNALPHA12 EMINENCE LOUDSPEAKER ALPHA-12 (12" / 150Wrms)  1452,09
                              EMNALPHA15 EMINENCE LOUDSPEAKER ALPHA-15 (15" / 200Wrms)  1793,69

                             
                          Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                          Comment


                            #28
                            to Tiit:
                            kust sa ronexi hinnakirja said? mul kunagi oli, aga ära kustutasin

                            Comment


                              #29
                              Küsisin kodulehe kaudu valjukate hindu ja saadeti mailile
                              Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                              Comment

                              Working...
                              X