Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõrvaklapid & parameetrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by andreas123@Mar 8 2006, 19:43
    edit: to Silver kas sa arvad et cd player näiteks parem? Või midagi tasku ju ikka panna peab saama panna mis on hea.
    Tavaliselt CD playerilt võib iga kell oodata paremat kvaliteeti, kui ei kuula just plaate mis on mp3 kirjutatud.

    Comment


      #17
      Originally posted by Silver+Mar 8 2006, 19:14--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Silver @ Mar 8 2006, 19:14)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-andreas123@Mar 8 2006, 07:54
      Varsti tulemas mp3 player mu tasku...
      Minu seisukoht on, et ega erilist vahet pole, kuna mp3 pole ju nii või naa erilist head kvaliteeti. [/b][/quote]
      On ikka vahe. Heade klappidega on ka MP3-e parem kuulata kui suvaliste juustudega. Testitud. Ja MP3 puhul määravad palju koodek ning bitrate - Lame-ga enkooditud alates 256 kb/s on juba täitsa kuulatav, vähemalt kaasaskantavatest aparaatidest. Ja korralikke klappe saab ju ka kodusüsteemis öötundidel kasutada
      Muidugi, ise küll eelistan CD-d (ja CD-pleierit), aga paraku väga suur osa muusikast, mida kuulan, on alternatiivsed tasuta netileibelid, millede puhul MP3 on praktiliselt ainus vorming Vähemalt muusika ise on hea, CD-kvaliteedist on vähe kasu, kui plaadile on salvestatud peeretamine, ja seegi rämedalt kompresseeritud :angry:
      Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

      Comment


        #18
        Originally posted by tehnofriik+Mar 8 2006, 21:35--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (tehnofriik @ Mar 8 2006, 21:35)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
        Originally posted by Silver@Mar 8 2006, 19:14
        <!--QuoteBegin-andreas123
        @Mar 8 2006, 07:54
        Varsti tulemas mp3 player mu tasku...

        Minu seisukoht on, et ega erilist vahet pole, kuna mp3 pole ju nii või naa erilist head kvaliteeti.
        On ikka vahe. Heade klappidega on ka MP3-e parem kuulata kui suvaliste juustudega. Testitud. Ja MP3 puhul määravad palju koodek ning bitrate - Lame-ga enkooditud alates 256 kb/s on juba täitsa kuulatav, vähemalt kaasaskantavatest aparaatidest. Ja korralikke klappe saab ju ka kodusüsteemis öötundidel kasutada
        Muidugi, ise küll eelistan CD-d (ja CD-pleierit), aga paraku väga suur osa muusikast, mida kuulan, on alternatiivsed tasuta netileibelid, millede puhul MP3 on praktiliselt ainus vorming Vähemalt muusika ise on hea, CD-kvaliteedist on vähe kasu, kui plaadile on salvestatud peeretamine, ja seegi rämedalt kompresseeritud :angry: [/b][/quote]
        No eks inimesed kuulevad kah erinevalt. Kuid siiski emm-pee-3 kvaliteet ei kannata kriitikat. Soovitan teha pime kuulamist, ka 256kb/s ei ole võrdne.....

        Comment


          #19
          Oleneb ka mp3-mst.
          iPodil on küll heli hea.
          ja ise oman Sony MDR-P180 klappe.
          Koos ipodiga on kõik hea,isegi ipodilt sättida EQ trebeli boostri peale, on bass mõnusalt olemas.Heli on hoopis teistsugusem kui mingisuguse muu mp3 playeri taga. Ja cd- plaat jääb siiski alla mp3 320kpbs loole.
          minu arvamus.
          tänud.

          Comment


            #20
            Originally posted by Robska@Mar 19 2006, 22:12
            Oleneb ka mp3-mst.
            iPodil on küll heli hea.
            ja ise oman Sony MDR-P180 klappe.
            Koos ipodiga on kõik hea,isegi ipodilt sättida EQ trebeli boostri peale, on bass mõnusalt olemas.Heli on hoopis teistsugusem kui mingisuguse muu mp3 playeri taga. Ja cd- plaat jääb siiski alla mp3 320kpbs loole.
            minu arvamus.
            tänud.
            Khm... tee endale kõigepealt selgeks "teoreetiline vahe" CD audiosignaali ja empeekolme vahel. CD&#39;l olevast signaalist on parema kvaliteediga vaid stuudios eelnevalt salvestatud ja miksitud originaal (sageli 24bit 192kHz sämplimisega) mis hiljem CD formaati (16bit 44.1 kHz) konverteeritakse. Muidugi on olemas igasugused muud standardid nt. Sony SACD (Super Audio CD?) Oli vist 24bit lahutusega? Isegi ilma asja süvenematta peaks iga vähegi mõtlev inimene mõistma et suvaline koopia ei saa kõlada paremini kui originaal.

            Comment


              #21
              to Robska:

              Tubli&#33; Oleksid ehk nii kena ja tutvustaksid oma teadmiste-kogemuste allikat?

              Tee palun katseks mp3@1411bps ja võrdle seda CD heliga. Kumb neist on loomulikum heli?
              Teiseks: Tee palun katseks mp3@320bps ja võrdle seda mp3@1411bps heliga. Kumb neist on loomulikum heli?

              tervitades.

              Comment


                #22
                Originally posted by Silver+Mar 8 2006, 17:48--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Silver @ Mar 8 2006, 17:48)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-andreas123@Mar 8 2006, 19:43
                edit: to Silver kas sa arvad et cd player näiteks parem? Või midagi tasku ju ikka panna peab saama panna mis on hea.
                Tavaliselt CD playerilt võib iga kell oodata paremat kvaliteeti, kui ei kuula just plaate mis on mp3 kirjutatud. [/b][/quote]
                Ja need tavalised kaasaskantavad Cd playerid on ka ikka parajad jubedused, proovitud värk, ei kõla nii nagu vaja.

                Comment


                  #23
                  Originally posted by MK+Mar 20 2006, 01:48--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MK @ Mar 20 2006, 01:48)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                  Originally posted by Silver@Mar 8 2006, 17:48
                  <!--QuoteBegin-andreas123
                  @Mar 8 2006, 19:43
                  edit: to Silver kas sa arvad et cd player näiteks parem? Või midagi tasku ju ikka panna peab saama panna mis on hea.

                  Tavaliselt CD playerilt võib iga kell oodata paremat kvaliteeti, kui ei kuula just plaate mis on mp3 kirjutatud.
                  Ja need tavalised kaasaskantavad Cd playerid on ka ikka parajad jubedused, proovitud värk, ei kõla nii nagu vaja. [/b][/quote]
                  Ideaalset asja pole olemas. Siiski on CD playeri kvaliteet parem kui mp3 playeril.

                  to Robska:

                  Tubli&#33; Oleksid ehk nii kena ja tutvustaksid oma teadmiste-kogemuste allikat?

                  Tee palun katseks mp3@1411bps ja võrdle seda CD heliga. Kumb neist on loomulikum heli?
                  Teiseks: Tee palun katseks mp3@320bps ja võrdle seda mp3@1411bps heliga. Kumb neist on loomulikum heli?

                  tervitades.
                  Kusjuures Robska on ka teinud pime kuulamist. Ma tean, sest ise saatsin talle failid. Ja vahet kahe faili vahel ta tundis

                  Comment


                    #24
                    Ei tea.
                    selle mõtte,et cd- kvaliteet halvem,kui mp3 320kbps, võtsin sellest,et mul endal mitu,mitu Meie Mehe plaati =P.( muidugi on mul ka teisi cd plaate.)
                    Ja need plaadid kõlvavad ikka kole kahtlaselt.
                    aga maitse asi.Ja loomulikult on originaalid hoopis teise heliga.
                    Siiski,arvan ma,et asi on selles,kuidas keegi muusikat kuulab/kuuleb,ja kuidas kuulata tahab.

                    edit: rein113: räägi,kust ma leiaks mp3@1411bps heliga mp3-me?

                    Comment


                      #25
                      IRW, äkki on point selles, et oled MP3 heliga ära harjunud ja seepärast kõlab CD "kummaliselt"?
                      Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                      Comment

                      Working...
                      X